Tuhjuhan kirjutas:StenNansten kirjutas:Ninko juhtumist lihtsalt suurt ei juhtunud ning esimene ring ka, kus kõik olukorrad leebema pilgu all. Ninko ise kaotas seetõttu ise rohkem.s
Võistlusolukord selgelt, ära pikka kurja pea siin.
Esimese ringi olukordi, kui sõitjad veel tihedamas grupis, peaks just rangema pilguga vaatama. Võimalike kannatanute arv on siis suurem.
ps ei usu, et juhendis on mõne keelu taga kirjas, et esimesel ringil võib

Päriselus nagu tean, karistusi esimestel ringidel ei anta nii kergelt kui võistluse hilisemas faašis. F1s eriti täheldanud seda. Võistlusolukordadeks isegi pandud need olukorrad, kus keegi kraavis või spinniga lõpetab. Ning me sõidame kereautodega ka selles sarjas, kereautodel puutevead vaadatakse kergema pilguga kui vormel autodega. DTMi videoid vaataain üks õhtu. Üks vormelitelt kereautodele ümber tulnud sõitja Sophia Flörens mainis, kuidas ta ootab kerekere vastu võitlusi rajal, mis vormelitega suht keelatud oli. Muidugi auto ka ei purune. Muidugi kui on kahjustusi, tuleb mingi otsus ka.
Aga ma siiski ei saa aru sellest, mis siin nüüd saavutada tahetakse? Et Ninko saaks oms 4sek penaltit tulemustesse kirja ainult? Sest noh, kohta ei lange ja punktist ka ilma ei jää. Sama mõtetu kaebus kui see Baziiki penalti peale.
Mina näen lihtsalt üksteisele ära tegemist siin, muud midagi.