Need for Speed (2015)

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 12 Dets 2015, 22:31

Est_RuLx kirjutas:
powwa25 kirjutas:
Est_RuLx kirjutas:Mis moodi sa neid videosid salvestad? Kas PS4 salvestab mängust videosid?

PS4 salvestab viimase 15 minutit.


Aga kuidas ta siis 67 minutilise video tegi?

Tegin otseülekandena. Sellega nii, et tee kaua tahad.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas powwa25 » 12 Dets 2015, 22:44

Est_RuLx kirjutas:
powwa25 kirjutas:
Est_RuLx kirjutas:Mis moodi sa neid videosid salvestad? Kas PS4 salvestab mängust videosid?

PS4 salvestab viimase 15 minutit.


Aga kuidas ta siis 67 minutilise video tegi?


Salvestab mitu klippi ja paneb youtubes kokku. :D
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 13 Dets 2015, 7:05

Timukas kuidagi veider vend, räägib siin et tal kool ja uni tähtsam kui sõitmine ja ise teeb paari päevaga NFS-itplati peale ja The Crews on ka tal rohkme vaase kui mul kuigi tüüp alles alles sai PS4 omanikuks:D Tundub et tal ikka sitaks vaba aega kooli kõrvalt
Viimati muutis konka, 13 Dets 2015, 14:08, muudetud 2 korda kokku.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 13 Dets 2015, 7:41

konka kirjutas:Timukas kuidagi veider vend, räägib siin et tal kool ja uni tähtsam kui sõitmine ja ise teeb 1 päevaga NFS-i plati peale ja The Crews on ka tal rohkme vaase kui mul :D

Noh, mul pole PS4 peal muid mänge kui NFS ja The Crew mängida. :D Vahelduseks on Driveclub ja Surgeon simulator.
Ja NFS tuli 4 päevaga platt, mitte üks. :)

Gran Turismo 6 hakkab nüüd juba järjest rohkem tagasi plaani tulema.
Ja see jutt juba NFS väline jutt suht. :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 19 Dets 2015, 1:18

NFSTimukas kirjutas:
konka kirjutas:Timukas kuidagi veider vend, räägib siin et tal kool ja uni tähtsam kui sõitmine ja ise teeb 1 päevaga NFS-i plati peale ja The Crews on ka tal rohkme vaase kui mul :D

Noh, mul pole PS4 peal muid mänge kui NFS ja The Crew mängida. :D Vahelduseks on Driveclub ja Surgeon simulator.
Ja NFS tuli 4 päevaga platt, mitte üks. :)

Gran Turismo 6 hakkab nüüd juba järjest rohkem tagasi plaani tulema.
Ja see jutt juba NFS väline jutt suht. :D



Suured suured vabandused teemavälise jutu eest. Loodan et keegi ei jõudnud lugeda. Elu on veits raske, kellel rohkem kellel vähem.

Ja selle auto hinna saan ka juba ülesse. Bemmil oli algul 125 000 hind ja pärast kui hakkasin ostma neid kõiki juppe peale, aga kõiki veel ei jõudnud osta kuna raha sai otsa aga mis ma peale ostsin kõik jupid siis auto hind juba tõusis sada tonni nii et bemmi hind on juba 225 000. Algul ei saanud mitte muffigi aru mis Timukas sokib et osta kõik jupid, ma ostsingi kõige paremad jupid aga no tule taevas appi peab absoluutselt kõik jupid sitemast kuni paremani välja, Vahepeal ostin Lamborghini ka ja tegin kummipalli ralli disaini oammoodi.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 24 Dets 2015, 22:15

konka kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:
konka kirjutas:Timukas kuidagi veider vend, räägib siin et tal kool ja uni tähtsam kui sõitmine ja ise teeb 1 päevaga NFS-i plati peale ja The Crews on ka tal rohkme vaase kui mul :D

Noh, mul pole PS4 peal muid mänge kui NFS ja The Crew mängida. :D Vahelduseks on Driveclub ja Surgeon simulator.
Ja NFS tuli 4 päevaga platt, mitte üks. :)

Gran Turismo 6 hakkab nüüd juba järjest rohkem tagasi plaani tulema.
Ja see jutt juba NFS väline jutt suht. :D



Suured suured vabandused teemavälise jutu eest. Loodan et keegi ei jõudnud lugeda. Elu on veits raske, kellel rohkem kellel vähem.

Ja selle auto hinna saan ka juba ülesse. Bemmil oli algul 125 000 hind ja pärast kui hakkasin ostma neid kõiki juppe peale, aga kõiki veel ei jõudnud osta kuna raha sai otsa aga mis ma peale ostsin kõik jupid siis auto hind juba tõusis sada tonni nii et bemmi hind on juba 225 000. Algul ei saanud mitte muffigi aru mis Timukas sokib et osta kõik jupid, ma ostsingi kõige paremad jupid aga no tule taevas appi peab absoluutselt kõik jupid sitemast kuni paremani välja, Vahepeal ostin Lamborghini ka ja tegin kummipalli ralli disaini oammoodi.

Sellel tegevusel erilist mõtet tegelikult väga pole aga mida suurem number, seda parem ju. :D Mul nüüd tänu videole 2 eriti kallist masinat. :) Igast uusi vinüüli tuuninguid ka teinud, mida mu youtube kanalilt näha saab. :)

EDIT:
Sain Maximast kinga ja leidsin uue tööotsa õnneks kiirelt :) :
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 25 Dets 2015, 10:34

Täitsa kena RX-7 :good: ja kui Rimis ka hästi ei lähe siis on olemas veel ka selver ja säästukas :D
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Est_RuLx » 26 Dets 2015, 1:53

Täielik pettumus. Ei aita ei ussirohi ega püssirohi. Ikka viskab error ce-34878-0
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 26 Dets 2015, 13:16

Est_RuLx kirjutas:Täielik pettumus. Ei aita ei ussirohi ega püssirohi. Ikka viskab error ce-34878-0


Nagu ma aru saan ei aidanud uuesti tõmbamine ka. Äkki pead sony või EA-ga ühendust võtma?
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Est_RuLx » 28 Dets 2015, 21:35

Mihkel0987 kirjutas:
Est_RuLx kirjutas:Täielik pettumus. Ei aita ei ussirohi ega püssirohi. Ikka viskab error ce-34878-0


Nagu ma aru saan ei aidanud uuesti tõmbamine ka. Äkki pead sony või EA-ga ühendust võtma?


Kõige naljakam on see, et minu teise kontoga (kunagi sai tehtud ja väga vähe kasutatud) läks mäng tööle probleemideta :D
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 01 Jaan 2016, 4:44

Est_RuLx kirjutas:Täielik pettumus. Ei aita ei ussirohi ega püssirohi. Ikka viskab error ce-34878-0



Mis error? mul ka viskas esimest korda plaati sisse visates mingi errori aga sellest sain lahti ja siiamaani pole muid probeleeme olnud,välja arvatud vahepeal kui peale tööd tahtsin NFS-i pelada ja Timuka rekordid üle lüüa :D aga siis ei ühendanud serveritega ära või misiganes, ehk olid servud maas , aga järgmine päev sain sisse ja tegin Timukale Driveclubis Driftis pähe, ma kujutan nüüd ette et Timukas läheb ja kütab minu skoori üle :D
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 01 Jaan 2016, 6:16

konka kirjutas:
Est_RuLx kirjutas:Täielik pettumus. Ei aita ei ussirohi ega püssirohi. Ikka viskab error ce-34878-0



Mis error? mul ka viskas esimest korda plaati sisse visates mingi errori aga sellest sain lahti ja siiamaani pole muid probeleeme olnud,välja arvatud vahepeal kui peale tööd tahtsin NFS-i pelada ja Timuka rekordid üle lüüa :D aga siis ei ühendanud serveritega ära või misiganes, ehk olid servud maas , aga järgmine päev sain sisse ja tegin Timukale Driveclubis Driftis pähe, ma kujutan nüüd ette et Timukas läheb ja kütab minu skoori üle :D

No, vaata, mis Ignition DLC pakis toimub leaderboardis Driveclubis :D Neid rekordeid annab üle teha ja ma hetkel veel rekordeid Driveclubis taga ei aja, õnnestub ülesanne, võtan kohe järgmise.

Tal mingi vastuseis Origin kontoga, selles jama. Mängida saab seda teise origin kontoga ta, nagu olen aru saanud.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas Est_RuLx » 05 Jaan 2016, 18:24

Jessshhh, hakkas tööle lõpuks NFS 2015 :good:
Vana NFS Rivalsi savegame ei tahtnud salvestada ja internetiga ühendust võtta. Alustasin uuesti Rivalsi karjääri ja siis ühendas Rivalsi NFS networki. JA nüüd NFS 2015 ühendub ka ilusti NFS networkiga. Ei olnudki origini konto anomaalia.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 05 Jaan 2016, 19:59

Est_RuLx kirjutas:Jessshhh, hakkas tööle lõpuks NFS 2015 :good:
Vana NFS Rivalsi savegame ei tahtnud salvestada ja internetiga ühendust võtta. Alustasin uuesti Rivalsi karjääri ja siis ühendas Rivalsi NFS networki. JA nüüd NFS 2015 ühendub ka ilusti NFS networkiga. Ei olnudki origini konto anomaalia.

Minu õnnitlused, nüüd korras täitsa kõik sellega siis viimaks. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas aivo80 » 06 Jaan 2016, 9:22

Muidu täitsa ok, aga tuunimist võiks tiba rohkem olla ja see 5. auto piirang on ikka jabur. Olen kuulnud, et saab miskeid trofee autosid ja need täidavadki garaazis kohad ära kõik. Seni sõidan BRZ'iga ja paari alla 250hp sõidu jaoks ostsin MX5 juurde. Raha on, et raisata, aga ei raatsi, kui selline loll süsteem on.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 06 Jaan 2016, 10:27

Mul raha kogunenud mingi 1,2 milli :D
Raha ikka tõesti on.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 06 Jaan 2016, 11:27

NFSTimukas kirjutas:Mul raha kogunenud mingi 1,2 milli :D
Raha ikka tõesti on.



Mitu 8000 euri sõitu peab tegema et see 1,2 milli saada? Ja no siin mängus ei püsi ju raha käes kui tahad autot osta ja tuunida siis läheb see mill sul kohe ära. See 5 auto suurune garaaž on tõesti totrus. Ma polegi selle mänguga enam viitsinud tegeleda, kuna seal peale tuunimise pole mitte midagi teha, kui tuleb updatega sõite juurde eks ma ikka teen nad ära.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 06 Jaan 2016, 16:32

konka kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Mul raha kogunenud mingi 1,2 milli :D
Raha ikka tõesti on.



Mitu 8000 euri sõitu peab tegema et see 1,2 milli saada? Ja no siin mängus ei püsi ju raha käes kui tahad autot osta ja tuunida siis läheb see mill sul kohe ära. See 5 auto suurune garaaž on tõesti totrus. Ma polegi selle mänguga enam viitsinud tegeleda, kuna seal peale tuunimise pole mitte midagi teha, kui tuleb updatega sõite juurde eks ma ikka teen nad ära.

Ma teen igapäevaseid väljakutseid, sealt see raha. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas konka » 13 Jaan 2016, 16:26

Vahepeal olen jõudnud mõned autod veel üles tuunida

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Grupipilt
Pilt

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Need for Speed (2015)

PostitusPostitas StenNansten » 13 Jaan 2016, 20:38

Korralikult aega pühendanud sa mängu, ise selles osas natuke alla käinud. :D
Gran Turismo kutsub tahasi ja The Crew kah, NFS vahel jääb põhjalikumalt ka ette. Ma just oma youtube kanalile laadisin üles video oma Evo 9 disainist.

Vita kaudu linki siia anda muutuks keeruliseks, head leidmist. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

EelmineJärgmine

Mine NFS seeria



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE