3. Kyoto Driving Park (17/05/22)

3. Kyoto Driving Park (17/05/22)

PostitusPostitas StenNansten » 09 Mai 2022, 17:11

Pilt
Rada > Kyoto Driving Park - Yamagiwa
Ringide arv > 20 ringi
Ilm > Kuiv


Võistluspäev:
    22:00 > Võistlusruum "GTPlanet.eu Nissan WT 2022" on leida World Map > Multiplayer > Lobby
    22:00 > Algab kvalifikatsioon koos ruumi tegemisega (Practice sessioon)
    22:15 > Algab võistluspäev, varieeruvalt 35min-45min on sõidu pikkus

Lisainfo:
    > Enne starti kontrollime võistlejate "nägemist", et kõik näeksid enne starti kõiki rajal!
    > Kaebuste esitamise periood kestab terve kolmapäevase päeva!
    > Kahtlase olukorra ise kontrollimiseks tasub salvestada endale sõidu kordus! Hetkel üleslaadimise limiit liiga väike.

Striimid:
StenNansten

Tulemused:
Pilt
Kiireim Ring: 1:39.740 - StenNansten

Punktitabel

#gtplaneteu #eenissan2022 #eesti
GTPlanet.eu Discord
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 3. Kyoto Driving Park (17/05/22)

PostitusPostitas bosatos » 14 Mai 2022, 19:39

Hakkab pihta, kui nüüd asjad lähevad nii nagu plaanitud, siis teisipäeval mind pole! Seoses sellega, on kellegil võimalus Indreku ja minu tiimi esindad ja kõrge koha punktid koju tuua! Kui sa tundsid ennast ära, palun anna endast märku!!!
Kasutaja avatar
bosatos
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 148
Liitunud: 11 Nov 2013, 21:08
Asukoht: Võrumaa




 Kramp86

Re: 3. Kyoto Driving Park (17/05/22)

PostitusPostitas Nikson » 17 Mai 2022, 9:52

Näis kuidas õhtul ajaga on. Kui pleisi taga olen, kulgen ehk ka kaasa vaba koha olemasolul.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 3. Kyoto Driving Park (17/05/22)

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 17 Mai 2022, 12:14

Nikson kirjutas:Näis kuidas õhtul ajaga on. Kui pleisi taga olen, kulgen ehk ka kaasa vaba koha olemasolul.

Asenda mu tiimikaaslast?! Teda pole täna.
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 435
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: 3. Kyoto Driving Park (17/05/22)

PostitusPostitas Nikson » 17 Mai 2022, 17:48

Jyri_Ratas kirjutas:
Nikson kirjutas:Näis kuidas õhtul ajaga on. Kui pleisi taga olen, kulgen ehk ka kaasa vaba koha olemasolul.

Asenda mu tiimikaaslast?! Teda pole täna.

Ma ei tea palju sellest kasu on. Olen niikuinii tagapool. Kui sõitma jõuan, siis mul vahet pole iseenesest.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 3. Kyoto Driving Park (17/05/22)

PostitusPostitas bosatos » 17 Mai 2022, 20:52

Ilmselt olen ka täna kohal!
Kasutaja avatar
bosatos
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 148
Liitunud: 11 Nov 2013, 21:08
Asukoht: Võrumaa




 Kramp86

Re: 3. Kyoto Driving Park (17/05/22)

PostitusPostitas bosatos » 18 Mai 2022, 7:40

Ilmselt poleks pidanud tulema, sest oli üks tüütu sõit. Aga jah, terve kvalifikatsioon tegelsin mingi sedistuse leidmisega, sain aint ühe nn kiire ringi tehtud... jah, ei saanud jälle aru, et kvalifikatsiooni käib.
Seega start tuli jälle üllatusena, sain halvasti minema, kuid siis 4 kurvis üritas Kuulius tervet meie tiimi elimineerida. Ilmselgelt madala auto läheb sealt äärekivilt lendu, tänu sellele löödi lihtsalt mind seina ja kõik auto pm punane... Aga õnneks Indrek suutis kuidagi minu ja seina vehelt puhtalt läbi pugeda.
Sõitsin siis 19 ringi ühe tankimise ja hard rehvidega, suht tüütu venimine.
Kohtunik Sten, vaata olukord üle ja anna teada, kas olin ise süüdi, et ronisin sinna mthyolo külje alla ja oleks pidanud arvestama, et sealt võib pauk tulla jne?
Kasutaja avatar
bosatos
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 148
Liitunud: 11 Nov 2013, 21:08
Asukoht: Võrumaa




 Kramp86

Re: 3. Kyoto Driving Park (17/05/22)

PostitusPostitas P2nkz » 18 Mai 2022, 9:07

Tere!
Ma ei teinud avariid.
Aitäh!
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 3. Kyoto Driving Park (17/05/22)

PostitusPostitas powwa25 » 18 Mai 2022, 9:40

P2nkz kirjutas:Tere!
Ma ei teinud avariid.
Aitäh!
'

Ise ka usud?
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 3. Kyoto Driving Park (17/05/22)

PostitusPostitas mth » 18 Mai 2022, 9:50

bosatos kirjutas:Kohtunik Sten, vaata olukord üle ja anna teada, kas olin ise süüdi, et ronisin sinna mthyolo külje alla ja oleks pidanud arvestama, et sealt võib pauk tulla jne?

Seal oli minumeelest väike ping-pong, läksime kurvi kolmekesi, kuulius oli minust paremal ja müksas mind curbi pealt ja lendasin sulle küljega sisse. Aga üle võiks ikka vaadata jah, see hetk tundus, et tavaline racing intsident ja ma lobbys arvasin, et kuuliuse auto läks katki kuna ei pannud tähele, et sa seina lendasid.

Muidu oli tore sõit, stabiilsus oli nagu ameerika mäed, õnneks ühtegi suuremat viga sisse ei tulnud.
mth
Insener
Insener
 
Postitusi: 263
Liitunud: 09 Veebr 2021, 13:27




 mthyolo

Re: 3. Kyoto Driving Park (17/05/22)

PostitusPostitas StenNansten » 18 Mai 2022, 11:28

bosatos kirjutas:Ilmselt poleks pidanud tulema, sest oli üks tüütu sõit. Aga jah, terve kvalifikatsioon tegelsin mingi sedistuse leidmisega, sain aint ühe nn kiire ringi tehtud... jah, ei saanud jälle aru, et kvalifikatsiooni käib.
Seega start tuli jälle üllatusena, sain halvasti minema, kuid siis 4 kurvis üritas Kuulius tervet meie tiimi elimineerida. Ilmselgelt madala auto läheb sealt äärekivilt lendu, tänu sellele löödi lihtsalt mind seina ja kõik auto pm punane... Aga õnneks Indrek suutis kuidagi minu ja seina vehelt puhtalt läbi pugeda.
Sõitsin siis 19 ringi ühe tankimise ja hard rehvidega, suht tüütu venimine.
Kohtunik Sten, vaata olukord üle ja anna teada, kas olin ise süüdi, et ronisin sinna mthyolo külje alla ja oleks pidanud arvestama, et sealt võib pauk tulla jne?


Võistlusolukord pigem, valel ajal jõudsid valesse kohta. 3 autot kõrvuti selles kurvis korralik risk. :-D
Kuulius läks vähe liiga palju äärekivile ja tõukas sealt yolo ja nii olid toetavaks padjaks Yolole seal.

Tulemused ka nüüd etapi peapostituses üleval

19/05/22
Samuti on nüüd tabelisse punktid lisatud!
Video tuleb homme

Ja peale kommenteerimise koha pealt, ei näe siiski mõtet. Ma ise kui kommenteerijana olen rohkem see "ekspertlik kaaskommentaator" kui see, kes on meelelahutuslik ja lõugab. :D
Ja kuna ma enne näen neid klippe mitmeid kordi videot töödeldes, pole väga suuri üllatusi ka mis juhtub pildis vms. Ja kui tahab lõigud lühikeseks jätta ja video üleüldse kompaktseks, ei mahu sinna väga peale ka rääkima.
Muidugi ka saab skripti luua aga see on eraldi pingutus ja siis peab midagi muud rääkima tõenäoliselt kui pildis toimuvat.

Ma ise vaatan F1 ainult lühikokkuvõtteid kuna ma ei viitsi täispikalt enam midagi vaadata ja palju lihtsam on meediat nii tarbida ja nii teen ka Silvia sõidukokkuvõtetega. 6-7min saab olema max pikkus.

Kui autoheli on liiga igav, võin mingi muusika kergelt taustale panna. :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Sõidu tipphetked

PostitusPostitas StenNansten » 21 Mai 2022, 8:57


Video ka siis lõpuks!

Oli probleeme, et Youtube blokeeris mu videoid kui mingit rämpsu, valeinfot vms sellist, mis järsku oli kohe väga veider. Eks Sebastian Vetteli süü ole.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten


Mine Nissan World Tour 2022 - Aasia&Okeaania



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE