Arutelu, Info ja Registreerimine

Mis päeval teeme kordussõidu (vali omale sobivad)

Hääletus lõppes 07 Aug 2022, 9:20

Laupäev
4
20%
Pühapäev
4
20%
Esmaspäev
3
15%
Teisipäev
9
45%
 
Hääli kokku : 20

Arutelu, Info ja Registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 08 Juun 2022, 14:59

52128778528_e704374782_z.jpg

Hääletuse tulemusena sai valituks Juuli-August perioodiks selline võistlussari.

Võistlussarja info ja tabel

Registreerimine:
1. PlayStation Nimi (PSN)
2. Auto valik (Ühined selle auto tehasetiimiga automaatselt)
3. Võistlusnumber
4. Põhi- või Varusõitja

Discordi Juturuum
#gtplaneteu #eesupergt2022 #eesti
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Super GT 2022

PostitusPostitas StenNansten » 17 Juun 2022, 15:17

Tegin hääletuse, pakun välja võistluse stardiaega hilisemal kellaajal ja põhjuseid selleks on mitu:

1. GT Serveri populatsioon on väiksem ja meie võistluskvaliteet sellega ka oleks parem, läägivabam
2. Suvel pikalt valge õues, vb tahate kauem väljas olla või muud teha

Hetkel see oleks siis ainul Super GT sarjaks see kellaaeg. Kui meeldib, võib mõelda edasi sellega.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Super GT 2022

PostitusPostitas mth » 22 Juun 2022, 10:00

Vaatasin, et enamus võistlusi mul puhkuse ajal ja tõenäoliselt kõikidel etappidel osaleda ei saa, muudaks ennast varumeheks kui see üldse mingit rolli mängib siin sarjas.
Viimati muutis mth, 22 Juun 2022, 10:37, muudetud 1 kord kokku.
mth
Insener
Insener
 
Postitusi: 263
Liitunud: 09 Veebr 2021, 13:27




 mthyolo

Re: Super GT 2022

PostitusPostitas StenNansten » 24 Juun 2022, 18:01

mth kirjutas:Vaatasin, et enamus võistlusi mul puhkuse ajal ja tõenäoliselt kõikidel etappidel osaleda ei saa, muudaks ennast varumeheks kui see üldse mingit rolli mängib siin sarhas.

:good:

24/06/22
Tuli idee ja tegin alternatiivse versiooni võistlusinfost. Sooviks siis teada, kumb on parem kasutada ja lihtsam käsitleda.

Võistlussarja info ja tabel
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Super GT 2022

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 25 Juun 2022, 16:39

Tere. Kas see tankimise kiirus 1 liiter sekundis on ikka hea. Kareliga eile sõitsime ja tal oli sama kiirus tankimisele pandud. Tankimisele kulus üle minuti ja ma tankisin ca kolmveerand paaki. Pole nagu nii aeglast tankimist varem kohanud, või oli siis see järjekordne anomaalia.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: Super GT 2022

PostitusPostitas StenNansten » 25 Juun 2022, 17:05

I-N-D-R-E-K kirjutas:Tere. Kas see tankimise kiirus 1 liiter sekundis on ikka hea. Kareliga eile sõitsime ja tal oli sama kiirus tankimisele pandud. Tankimisele kulus üle minuti ja ma tankisin ca kolmveerand paaki. Pole nagu nii aeglast tankimist varem kohanud, või oli siis see järjekordne anomaalia.

See polegi siis sama kiire kui meil Silvias seni olnud on?
Enne seda seadet üldse polnud, pole õrna aimugi kui kiiresti enne oli.

Peab siis enne viimast etappi välja uurima, palju see kiirus enne oli. Võiks ikka viimane etapp sama olla nagu terve hooaeg on olnud.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Super GT 2022

PostitusPostitas P2nkz » 28 Juun 2022, 16:34

Tere.

Ma hetkel vabastaks Honda. Osaleks ikka, aga vaataks pigem, mis autod järele jäävad GT500st ja siis võtan sealt. Äkki kellegi jaoks osalemise puhul auto rohkem määrav lslt :)
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: Super GT 2022

PostitusPostitas StenNansten » 30 Juun 2022, 11:48

Sai nüüd finaliseeritud võislusdetailid.

> Kohustuslik rehv korra etapi jooksul kasutada on Medium
> Kulud ja ilmasiku/aja kiirus on vastav analoogse sõidupikkusega (2h sõit päriselus, meil 40min, 3x kordajad)

Ja tegin hääletuse 1.etapi teemal, võiks ju kohe uut rada sõita. :-D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Super GT 2022

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 30 Juun 2022, 19:36

StenNansten kirjutas: võiks ju kohe uut rada sõita. :-D

Mis sa siin kallutad hääletustulemusi.
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 435
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: Super GT 2022

PostitusPostitas Tuhjuhan » 30 Juun 2022, 21:15

Tuhjuhan
37
Lexus RC F GT500 '16
Põhisõitja (vist)
Tuhjuhan
Guru
Guru
 
Postitusi: 523
Liitunud: 29 Juul 2018, 15:18





Re: Super GT 2022

PostitusPostitas StenNansten » 05 Juul 2022, 14:05

Homme esimene etapp Watkins Glen ringrajal

Watkins Glen ja kõik muu info ja tabel
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Super GT 2022

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 06 Juul 2022, 17:37

Õhtust. Prooviks seekord uuemat Hondat,
#77 / I-N-D-R-E-K
Teistega juba sõidetud.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Linnuke » 06 Juul 2022, 23:44

Läägivabam see sõit küll ei olnud, pigem oli rohkem kui tavaliselt.
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 07 Juul 2022, 15:30

Linnuke kirjutas:Läägivabam see sõit küll ei olnud, pigem oli rohkem kui tavaliselt.

Eelmine nädal Nissanitega oli parem jah.

Aga
KAEBUS!
1.ringi 1.kurv läheb ülevaatamise alla, auto katki :cry:

Ja on, EVAList siis, reegel, kus terve esimene ring ükskõik mis juhtub, läheb uurimise alla kohtunike poolt. Võiks meie ka siis seda rakendada, poolt hääli juba saanud.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 07 Juul 2022, 17:14

StenNansten kirjutas:KAEBUS!
1.ringi 1.kurv läheb ülevaatamise alla, auto katki :cry:

Võib väga vabalt seal minu jama olla. Kellegile ma otsa läksin. Kas oma hilise pidurdamise pärast või mis iganes.

Sai külmalt peale ka tuldud. Mängu update jooksis millegipärast kinni ja seetõttu läks kauem aega lobbyga ühinemiseks. Nö kvali lõpuni oli vist mingi ca 4 minti. Mõtlesin, et proovin veidi autoga tutvuda. Sain ka ühe nö aja kirja ja üllatuseks näitas, et ma pole viimane. Et ma pole viimane näitas ka tabelis mis enne sõitu ekraanile tuleb. Olin seal mingi 7. või 8. Täna vaatasin Timuka striimist seda algust ja temal näitas, et startisin 11-dalt kohalt.
Kuna ma stardis teadsin, et minu taga peaks veel autosid startima (kuna enne starti otsisin TC menüüd ette, siis ei jõudnud ka märgata mitmendalt kohalt tegelikult startisin), siis ei tahtnud liiga aeglaselt ka sõitu alustada, et taga olevatele mingeid arusaamatusi tekitada. Aga tundub, et sai seetõttu liiga uljalt esimesse kurvi mindud ja Indrekule otsa sõidetud. Oli vist kergemaid kannatajaid veel.
Stardikohtade erinevuse näitamine võib olla vist sellest, et hiljem liitusin lobbyga? Igatahes veidi segadusse see ajas.

See muidugi ei vabanda minu avariid ja võtan süü omaks. Plaanis muidugi kedagi lõhkuda polnud. Ma ei tea mis karistust Timukas tahab määrata, sest midagi niikuinii see ei muudaks. Luban igatahes, et ei hakka enam kaarte segama tulema. Indrekuga klaarin ise kuidagi ära. :)
NB! Kilometraas igatahes kirja ei läinud, kui lobbyst varem lahkusin. Pidin Tomahawkiga Route X-l poolteist ringi tegema ikkagi.

Kuna etapi teemat pole, siis soperdasin siia oma jutu.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 07 Juul 2022, 18:48

Nikson kirjutas:
StenNansten kirjutas:KAEBUS!
1.ringi 1.kurv läheb ülevaatamise alla, auto katki :cry:

Võib väga vabalt seal minu jama olla. Kellegile ma otsa läksin. Kas oma hilise pidurdamise pärast või mis iganes.

Sai külmalt peale ka tuldud. Mängu update jooksis millegipärast kinni ja seetõttu läks kauem aega lobbyga ühinemiseks. Nö kvali lõpuni oli vist mingi ca 4 minti. Mõtlesin, et proovin veidi autoga tutvuda. Sain ka ühe nö aja kirja ja üllatuseks näitas, et ma pole viimane. Et ma pole viimane näitas ka tabelis mis enne sõitu ekraanile tuleb. Olin seal mingi 7. või 8. Täna vaatasin Timuka striimist seda algust ja temal näitas, et startisin 11-dalt kohalt.
Kuna ma stardis teadsin, et minu taga peaks veel autosid startima (kuna enne starti otsisin TC menüüd ette, siis ei jõudnud ka märgata mitmendalt kohalt tegelikult startisin), siis ei tahtnud liiga aeglaselt ka sõitu alustada, et taga olevatele mingeid arusaamatusi tekitada. Aga tundub, et sai seetõttu liiga uljalt esimesse kurvi mindud ja Indrekule otsa sõidetud. Oli vist kergemaid kannatajaid veel.
Stardikohtade erinevuse näitamine võib olla vist sellest, et hiljem liitusin lobbyga? Igatahes veidi segadusse see ajas.

See muidugi ei vabanda minu avariid ja võtan süü omaks. Plaanis muidugi kedagi lõhkuda polnud. Ma ei tea mis karistust Timukas tahab määrata, sest midagi niikuinii see ei muudaks. Luban igatahes, et ei hakka enam kaarte segama tulema. Indrekuga klaarin ise kuidagi ära. :)
NB! Kilometraas igatahes kirja ei läinud, kui lobbyst varem lahkusin. Pidin Tomahawkiga Route X-l poolteist ringi tegema ikkagi.

Kuna etapi teemat pole, siis soperdasin siia oma jutu.

Kilomeetriteks vaja sõit lõpuni jh sõita :-D Ja on mis on selle olukorraga, pole ise täpsemaltki vaadanud seda seni ja nkn kellegi muu otsustada kuna osalesin selles.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 08 Juul 2022, 9:30

Nikson on alati näidanud end stabiilse ja eeskujuliku sõitjana, aga viimaselajal on langenud alla Kupitzat. Mis juhtunud on?
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 435
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas StenNansten » 08 Juul 2022, 13:59

Jyri_Ratas kirjutas:Nikson on alati näidanud end stabiilse ja eeskujuliku sõitjana, aga viimaselajal on langenud alla Kupitzat. Mis juhtunud on?

Päike on pähe löönud :-D


Olukorrast video ka
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Nikson » 08 Juul 2022, 16:31

StenNansten kirjutas:
Jyri_Ratas kirjutas:Nikson on alati näidanud end stabiilse ja eeskujuliku sõitjana, aga viimaselajal on langenud alla Kupitzat. Mis juhtunud on?

Päike on pähe löönud :-D


Ju nii on, kuigi millist viimast aega mõeldakse? Pole nagu suvepoole eriti sõitmaski käinud? Ehk lisaks päikesele ka see põhjuseks.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

1.etapi tulemused

PostitusPostitas StenNansten » 09 Juul 2022, 12:05

181d53e96d985-screenshotUrl.jpg

Kiireim Ring: 1:33.416 - P2nkz

Karistus.1
Nikson jäi pidurdamisega hiljaks ja nii on :-D Juhtus avarii, kus sai 2 konkurentide autot viga ja sellest ka 50x2 sekundiline ajakaristus ja kvalifikatsiooni keeld järgmisel osavõistlusel.



Tabel

Ja 2.etapi lobby teeb P2nkz, ise eemal kaugel Soomes sõidu ajal
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Järgmine

Mine Super GT 2022



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE