Üldinfo ja registreerimine

Re: Uus BoP

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 15 Nov 2021, 12:13

P2nkz kirjutas:
StenNansten kirjutas:Hetkel on lisandunud juurde 2017 Ford GT


tegemist on äärmiselt OP autoga.... Paneb kukalt kratsima.


Ära kaua kukalt kratsima jää ja vali endale see auto ära. ;)

I-N-D-R-E-K kirjutas:Mustangi võimsuseks on märgitud 721 hobujõudu.

Kõik õige. Kui kardad, et ei talitse neid hobuseid ära, siis valikus veel palju häid masinaid.
Viimati muutis Jyri_Ratas, 15 Nov 2021, 13:31, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 435
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas P2nkz » 15 Nov 2021, 12:33

puistumees kirjutas:Lisasin täpsustuse müümissüsteemile


Hetkel veel siiski ebaselge kas on mingisugune järjekord ka kes kellelt enne tohib auto osta või mitte? Kas on vaba maa ala, et 2. koha mees võib esimesel võimalusel nõuda 1. koha võitnud võistleja auto omale?

Või on äkki tulemuste põhjal tagumise otsa meestel mingi eelisõigus vms?
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 481
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 15 Nov 2021, 12:37

P2nkz kirjutas:
puistumees kirjutas:Lisasin täpsustuse müümissüsteemile


Hetkel veel siiski ebaselge kas on mingisugune järjekord ka kes kellelt enne tohib auto osta või mitte?

Äritsemise järjekord täitsa olemas ja selle selgitus näeb peadselt päevavalgust.
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 435
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas mth » 15 Nov 2021, 14:48

Avaldan soovi peale igat sõitu ära osta võitja auto.
mth
Insener
Insener
 
Postitusi: 264
Liitunud: 09 Veebr 2021, 13:27




 mthyolo

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Kuulius » 15 Nov 2021, 15:54

Kui jääd oma autost ilma ühel või teisel põhjusel, siis sama mudelit hiljem uuesti tagasi osta ei tohi!
Näide: puistu alustab sarja Mustangiga, ostab siis teiseks etapiks Jyrkalt Cobra. Edaspidi puistu Mustangi osta ja ei saa ja Jyrka ei saa edaspidi Cobrat osta.


Kui ma olen endale valinud sarja alguses auto, siis minu meelest veits ülekohtune, kui keegi teine selle peale esimest etappi näiteks ära ostab ja mul puudub igasugune võimalus selle algselt valitud autoga edaspidi võidu kihutada (ostu huvi korral ju kohustus müüa). Ma saan aru sellest jah, et kui ma ise soovin oma praeguse auto välja vahetada ning ostan kellegi teise auto, et siis ma ei saa enam eelnevalt omatud autot kasutada. Aga kui seda tehakse jōuga, siis tundub veits imelik.
Kuulius
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 212
Liitunud: 01 Okt 2019, 16:54




 Kuulius

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 15 Nov 2021, 17:08

Kuulius kirjutas:
Kui jääd oma autost ilma ühel või teisel põhjusel, siis sama mudelit hiljem uuesti tagasi osta ei tohi!
Näide: puistu alustab sarja Mustangiga, ostab siis teiseks etapiks Jyrkalt Cobra. Edaspidi puistu Mustangi osta ja ei saa ja Jyrka ei saa edaspidi Cobrat osta.


Kui ma olen endale valinud sarja alguses auto, siis minu meelest veits ülekohtune, kui keegi teine selle peale esimest etappi näiteks ära ostab ja mul puudub igasugune võimalus selle algselt valitud autoga edaspidi võidu kihutada (ostu huvi korral ju kohustus müüa). Ma saan aru sellest jah, et kui ma ise soovin oma praeguse auto välja vahetada ning ostan kellegi teise auto, et siis ma ei saa enam eelnevalt omatud autot kasutada. Aga kui seda tehakse jōuga, siis tundub veits imelik.

Selles on terve sarja point :?:

mth kirjutas:Avaldan soovi peale igat sõitu ära osta võitja auto.

Tuleb täpsustus selle kohta, millal ja kuidas on võimalik ostmist teha.

Edit: Täpsustused tehtud ja Jyrka poolt kinnitamisel.

Endale valisin '02 Viperi
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Kuulius » 15 Nov 2021, 17:36

puistumees kirjutas:
Kuulius kirjutas:
Kui jääd oma autost ilma ühel või teisel põhjusel, siis sama mudelit hiljem uuesti tagasi osta ei tohi!
Näide: puistu alustab sarja Mustangiga, ostab siis teiseks etapiks Jyrkalt Cobra. Edaspidi puistu Mustangi osta ja ei saa ja Jyrka ei saa edaspidi Cobrat osta.


Kui ma olen endale valinud sarja alguses auto, siis minu meelest veits ülekohtune, kui keegi teine selle peale esimest etappi näiteks ära ostab ja mul puudub igasugune võimalus selle algselt valitud autoga edaspidi võidu kihutada (ostu huvi korral ju kohustus müüa). Ma saan aru sellest jah, et kui ma ise soovin oma praeguse auto välja vahetada ning ostan kellegi teise auto, et siis ma ei saa enam eelnevalt omatud autot kasutada. Aga kui seda tehakse jōuga, siis tundub veits imelik.

Selles on terve sarja point :?:

Ma vihjasin antud juhul sellele, et isegi kui ma ei soovi autot vahetada, aga keegi selle mult ära "ostab", siis ei ole mul võimalik algselt autot enam never uuesti saada. See konkreetne episood on ülekohtune. Point on hea, et saab osta-müüa, aga et endale sobilikku autot enam uuesti osta ei saa, on jama. Need kes ostavad auto selle mõttega, et saada parem, siis neil jah loogiline, et ole võimalust vana autot tagasi saada.
Kuulius
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 212
Liitunud: 01 Okt 2019, 16:54




 Kuulius

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 15 Nov 2021, 17:38

No see toob ka seda, et ei jäädaks toppama ühe auto peale, mingi vend võib siis terve hooaja sõita oma meelisautoga ja kinni panna, ei kõla nagu BoP

Üldjoontes on see sisse toodud ikka võrdsustamiseks.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas mth » 15 Nov 2021, 17:41

Ootame need lõplikud müügi reeglid ära, siis vast läheb veidi loogilisemaks see asi kui ostuõiguse järjekorra paneb paika tabeli hetkeseis. Aeglasemad ostavad esimesena ma eeldan
mth
Insener
Insener
 
Postitusi: 264
Liitunud: 09 Veebr 2021, 13:27




 mthyolo

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 15 Nov 2021, 17:43

mth kirjutas:Ootame need lõplikud müügi reeglid ära, siis vast läheb veidi loogilisemaks see asi kui ostuõiguse järjekorra paneb paika tabeli hetkeseis. Aeglasemad ostavad esimesena ma eeldan

See info on juba olemas, arvan, et ostmissüsteem nüüd lõplik
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 15 Nov 2021, 21:48

Kuulius kirjutas: kui keegi teine selle peale esimest etappi näiteks ära ostab ja mul puudub igasugune võimalus selle algselt valitud autoga edaspidi võidu kihutada

Kõikki autosid 2. Võid proovida kellegi teise ära rääkida, et ta valiks teise ZL1 ning pärast järgmist etappi su uue auto sult ära äritseks. Nii saadki ZL1 tagasi.
Pead natukene ikka ässitama tagant, muidu see vist ei juhtu.
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 435
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 15 Nov 2021, 22:19

Õhtust. Kui ei teaks siis jääks Ratta viimasest postitusest mulje et kaks sõitu ongi. Küsimusi tekitav on see praegu küll.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 786
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas P2nkz » 15 Nov 2021, 22:33

I-N-D-R-E-K kirjutas:Õhtust. Kui ei teaks siis jääks Ratta viimasest postitusest mulje et kaks sõitu ongi. Küsimusi tekitav on see praegu küll.


Sa ei saa selle inimese käest autot tagasi võtta, kes sinu auto võttis. Kui aga keegi teine kolmas on mustangi omanik näiteks, siis temalt saaksid sa "oma" auto tagasi küll.
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 481
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 15 Nov 2021, 22:49

I-N-D-R-E-K kirjutas:Õhtust. Küsimusi tekitav on see praegu küll.
Küsi julgelt! Proovime kõikidele su küsimustele siin üheskoos vastused leida.
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 435
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Kuulius » 15 Nov 2021, 23:09

Jyri_Ratas kirjutas:
Kuulius kirjutas: kui keegi teine selle peale esimest etappi näiteks ära ostab ja mul puudub igasugune võimalus selle algselt valitud autoga edaspidi võidu kihutada

Kõikki autosid 2. Võid proovida kellegi teise ära rääkida, et ta valiks teise ZL1 ning pärast järgmist etappi su uue auto sult ära äritseks. Nii saadki ZL1 tagasi.
Pead natukene ikka ässitama tagant, muidu see vist ei juhtu.


See ei vasta tõele ju. Reeglis kirjas ju selgelt, et minult ära ostetud autoga ma tulevikus enam sõita ei tohi. Pole ju vahet siis kas keegi teine veel sõidab sama marki pilliga või ei.
Kuulius
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 212
Liitunud: 01 Okt 2019, 16:54




 Kuulius

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 15 Nov 2021, 23:44

Kuulius kirjutas:
Jyri_Ratas kirjutas:
Kuulius kirjutas: kui keegi teine selle peale esimest etappi näiteks ära ostab ja mul puudub igasugune võimalus selle algselt valitud autoga edaspidi võidu kihutada

Kõikki autosid 2. Võid proovida kellegi teise ära rääkida, et ta valiks teise ZL1 ning pärast järgmist etappi su uue auto sult ära äritseks. Nii saadki ZL1 tagasi.
Pead natukene ikka ässitama tagant, muidu see vist ei juhtu.


See ei vasta tõele ju. Reeglis kirjas ju selgelt, et minult ära ostetud autoga ma tulevikus enam sõita ei tohi. Pole ju vahet siis kas keegi teine veel sõidab sama marki pilliga või ei.

Jyri juba ütles, et kui keegi nö sulle "keelatud" autoga ostab sinult auto, siis sina saad automaatselt vahetusena selle "keelatud" auto. Selle vastu ei saa midagi teha. Kedagi ei saa autota jätta. Peab reeglitesse selgitama?

Reeglites muideks kirjas, et osta ei saa, sõitmise kohta pole midagi, ka reeglite järgi vahetusena toimib.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Kuulius » 16 Nov 2021, 0:12

Reeglites muideks kirjas, et osta ei saa, sõitmise kohta pole midagi, ka reeglite järgi vahetusena toimib.


Alles klaar, ma sain aru, et näiteks auto ost minult tähendaks automaatselt ostja auto müüki (mitte vahetust) mulle. Ja seaks seejuures piirangud. Aga jah, kui kasutame sõna vahetus, siis on oleks nagu korras. Case closed.
Kuulius
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 212
Liitunud: 01 Okt 2019, 16:54




 Kuulius

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas puistumees » 16 Nov 2021, 0:16

Täpsustus 2.sõidu punktisüsteemi kohta, viimased 2 kohta jäävad punktideta.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 17 Nov 2021, 16:41

Tere, siis oleks võinud ju kõigile autod ka välja loosida, et vältida nö oma auto tunnet. Sõidaksime siis nö rendiautodega mida vabatahtlikult, sunniviisiliselt üksteisevahel vahetame. Olen sellest nii aru saanud.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 786
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: Üldinfo ja registreerimine

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 18 Nov 2021, 9:49

Eesti Lotot jagub veel pikalt ühes teises sarja.
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 435
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





EelmineJärgmine

Mine Stars and Stripes 500



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE