11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas lamp » 24 Jaan 2022, 11:05

ah kui juba nokkimiseks läks :D

See oli jah natuke loll juhus, natuke hilja hakkas katma sealt ka see muru ja veidi pikem lohisemine. A muidu on peeglid ka olemas. :D enivei see selleks aga vötaks sulev-i raplay ka ette kui tuima rammis sirgepeal? sry ringi ei mäleta milline oli.

Järgmine söit on enivei paras öudus.. peaks vist harjutama nädal aega?
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas Sulevv330 » 24 Jaan 2022, 11:45

Katsin samamoodi nagu sina mulle sisse lendasid. Otsi need replayd üles siis kus ma sind rammisin :)
Sulevv330
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 201
Liitunud: 28 Apr 2020, 16:59




 Sulevv330

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas Nikson » 24 Jaan 2022, 12:06

Eessõitjal on ka ikka õigus kurvi hakata keerama, mitte pidevalt peegleid jälgima kas mõni oma raketiga külje peale hakkab lendama. Kui kõrval pole, siis pole mingit õigust küljelt sisse lennata. Olen ise mitmeid kordi ise keeramata jätnud vahest, kui näen peeglist, et keegi hullu hooga tagant tuleb, et autot mitte lõhkuda.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas lamp » 24 Jaan 2022, 12:07

unustasin salvestamata teise söidu :S a kui pole siis pole. Ei pea erilisi pingutusi tegema, et nui neljaks üles otsida. kellel on raplay ja viitsib siis vöib otsida. as is ei mäleta mis ring oli. a kuskil ringi löpu poole.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas lamp » 24 Jaan 2022, 12:11

Nikson kirjutas:Eessõitjal on ka ikka õigus kurvi hakata keerama, mitte pidevalt peegleid jälgima kas mõni oma raketiga külje peale hakkab lendama. Kui kõrval pole, siis pole mingit õigust küljelt sisse lennata. Olen ise mitmeid kordi ise keeramata jätnud vahest, kui näen peeglist, et keegi hullu hooga tagant tuleb, et autot mitte lõhkuda.


vot vot nüüd jöuame asja tuumani. Ehk et selline suhtumine on juba eos vale. Pidurdusel möödumine eeldabki ees söitjalt seda et vaadatakse peeglisse ja ei keerata "oma tavalisel joonel" kurvi sisse. Ehk kui sirgel näed et teine söitja on sinust 1.5 vöi 1 auto pikkus tagapool siis vöiks arvestada sellega et pidurdades tömmatakse körvale ja siis jätad ruumi sisekurvi, mitte ei keera tuimalt "mul on siin keeramis koht", kui ei taha et mööda minnakse siis reaalselt peegilst vaadates saad juba auto enne kurvi sättida nii et ei saaks sisekurvi nö körvale pidurdada, ehk kattev söidu joon.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas Nikson » 24 Jaan 2022, 12:12

lamp kirjutas:unustasin salvestamata teise söidu :S a kui pole siis pole. Ei pea erilisi pingutusi tegema, et nui neljaks üles otsida. kellel on raplay ja viitsib siis vöib otsida. as is ei mäleta mis ring oli. a kuskil ringi löpu poole.

Me Wirxiga laseme peale sõitu tavaliselt replayd mängus üles. Mina oma toa omad lasin, loodetavasti ka Wirx. Seega peaks mängust need leida olema.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas lamp » 24 Jaan 2022, 12:12

Nikson kirjutas:
lamp kirjutas:unustasin salvestamata teise söidu :S a kui pole siis pole. Ei pea erilisi pingutusi tegema, et nui neljaks üles otsida. kellel on raplay ja viitsib siis vöib otsida. as is ei mäleta mis ring oli. a kuskil ringi löpu poole.

Me Wirxiga laseme peale sõitu tavaliselt replayd mängus üles. Mina oma toa omad lasin, loodetavasti ka Wirx. Seega peaks mängust need leida olema.



öhtul kui ps juurde jöuan saab otsida :) esimese söidu oma mul isegi on olemas.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas Sulevv330 » 24 Jaan 2022, 12:26

Sõidan kahjuks sellises vaates , et mul peeglit pole :) tee mis tahad. Saan ainult radarit jälgida nii palju kui seal keegi on. Ennustama ette ei hakka .
Kupitz su auto on põhimõtteliselt 20% alla pop kaalu. Ei tohiks mingi probleem ükskõik kus mööda sõita.
Sulevv330
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 201
Liitunud: 28 Apr 2020, 16:59




 Sulevv330

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas lamp » 24 Jaan 2022, 12:29

Sulevv330 kirjutas:Sõidan kahjuks sellises vaates , et mul peeglit pole :) tee mis tahad. Saan ainult radarit jälgida nii palju kui seal keegi on. Ennustama ette ei hakka .


hm..ok siis on möned asjad arusaadavad, aga üldiselt radar ja peeglid, ilma nendeta on suht töenäoline et ettekeeratakse.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas lamp » 24 Jaan 2022, 12:32

Sulevv330 kirjutas:Sõidan kahjuks sellises vaates , et mul peeglit pole :) tee mis tahad. Saan ainult radarit jälgida nii palju kui seal keegi on. Ennustama ette ei hakka .
Kupitz su auto on põhimõtteliselt 20% alla pop kaalu. Ei tohiks mingi probleem ükskõik kus mööda sõita.


ei saa ju igal pool sest "söidab küljepealt sisse" ja " torpeedo" sest mingid tegelased ei näe ja ei ennusta :D sealt tekivadki need probleemid ju. Ja päris igal pool ei mahu mööda ka.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas Sulevv330 » 24 Jaan 2022, 12:33

lamp kirjutas:
Sulevv330 kirjutas:Sõidan kahjuks sellises vaates , et mul peeglit pole :) tee mis tahad. Saan ainult radarit jälgida nii palju kui seal keegi on. Ennustama ette ei hakka .


hm..ok siis on möned asjad arusaadavad, aga üldiselt radar ja peeglid, ilma nendeta on suht töenäoline et ettekeeratakse.

Kuna radari välja jõutakse suht hilja siis on reageerimis aeg väga väike. Saan aru külg küljekõrval voistlust aga kui tagant hooga tulla siis kahjuks ei saa enam midagi teha. Ja ei tea miks katuse vaates peegleid mäng raatsinud pole panna .
Sulevv330
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 201
Liitunud: 28 Apr 2020, 16:59




 Sulevv330

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas lamp » 24 Jaan 2022, 12:47

Sulevv330 kirjutas:
lamp kirjutas:
Sulevv330 kirjutas:Sõidan kahjuks sellises vaates , et mul peeglit pole :) tee mis tahad. Saan ainult radarit jälgida nii palju kui seal keegi on. Ennustama ette ei hakka .


hm..ok siis on möned asjad arusaadavad, aga üldiselt radar ja peeglid, ilma nendeta on suht töenäoline et ettekeeratakse.

Kuna radari välja jõutakse suht hilja siis on reageerimis aeg väga väike. Saan aru külg küljekõrval voistlust aga kui tagant hooga tulla siis kahjuks ei saa enam midagi teha. Ja ei tea miks katuse vaates peegleid mäng raatsinud pole panna .



See seletab möndagi olukorda. üleüldiselt siis.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas P2nkz » 24 Jaan 2022, 13:48

lamp kirjutas:
Nikson kirjutas:Eessõitjal on ka ikka õigus kurvi hakata keerama, mitte pidevalt peegleid jälgima kas mõni oma raketiga külje peale hakkab lendama. Kui kõrval pole, siis pole mingit õigust küljelt sisse lennata. Olen ise mitmeid kordi ise keeramata jätnud vahest, kui näen peeglist, et keegi hullu hooga tagant tuleb, et autot mitte lõhkuda.


vot vot nüüd jöuame asja tuumani. Ehk et selline suhtumine on juba eos vale. Pidurdusel möödumine eeldabki ees söitjalt seda et vaadatakse peeglisse ja ei keerata "oma tavalisel joonel" kurvi sisse. Ehk kui sirgel näed et teine söitja on sinust 1.5 vöi 1 auto pikkus tagapool siis vöiks arvestada sellega et pidurdades tömmatakse körvale ja siis jätad ruumi sisekurvi, mitte ei keera tuimalt "mul on siin keeramis koht", kui ei taha et mööda minnakse siis reaalselt peegilst vaadates saad juba auto enne kurvi sättida nii et ei saaks sisekurvi nö körvale pidurdada, ehk kattev söidu joon.


Pidurdusel möödumine eeldab, et sul on ka ruumi mööduda - ei olnud.
Eesolev auto dikteerib sõidujoont - ma ei pidanud sulle ruumi jätma selles olukorras, olid piisavalt kaugel
Kui sa oled 1,5 v 1 auto tagapool ja mulle sisse sõidad, siis pole mitte ma süüdi, et ma katan vaid sa ise tegid valearvestuse ja sõitsid tagant sisse.
Ei keeranund "tuimalt" sulle ette, mis ma oleks pidanud otse liivale keerama v?
Ja arvestades su sõidukiirust kuidas sa nii eelmine kui ka see kurv apexisse jõudsid, siis sa eelmises läksid laiaks ja ilma minu ukseta oleks ka keset kurvi laiaks läinud.

Me ei sõida romurallit ometi :D
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 481
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas puistumees » 24 Jaan 2022, 13:56

StenNansten kirjutas:
lamp kirjutas:Et loogika on edaspidi siis see et mööda söita ei tohi, sest kellegil on oma "söidu joon" ja ootad millal kunagi lastakse?

kui sirgel saad körvale siis loomulikult pidurdusel üritad mööda minna, siin paraku keeratakse sulle lihtsalt peale ja pärast on vingumine et söideti otsa. Pole paraku teise söidu replay-d, seal paar näidet sellest millest jutt.

Ja ei ma ei olnud kettas, lihtsalt kiirem auto ja kurvides minnaksegi mööda. Kui ei taha et mööda minnakse tehke auto varakult nö laiaks. mitte 10m enne kurvi suva suunas. Kaebusi pole ja its racing.

Muide mis puudutab sprinti ja teine spin kus keegi kaasa ei aidanud ja äärmiselt libedaks läks olemine, eelmine söit sama ja üle eelmine oli vapsee hullumaja. Ei tea milles asi aga alati on läheduses wirx ja kuulius koos vöidu ajamas, st kas mingi neti kala?


Mulle jagati sellist materjali

krt, see sõidupilt siin ikka päris kole :D

mind tembeldatakse küll sukeldumismeistriks, aga see polnud isegi sukeldumine enam ju :D

sa ei saa tõsiselt mõelda, et P2nkz peab sulle teed andma : DDDD
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 24 Jaan 2022, 14:00

Issand, palun lõpetage nüüd, silmad nii valutavad juba.
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 435
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas Wtripo » 24 Jaan 2022, 14:10

Before committing to a pass, make sure you are within striking range. A rule of thumb is that you need some overlap with the victim upon braking.

Make sure the victim sees you by getting up to his door before turn-in. If your nose is only at the his bumper at his turn-in, then you will make contact, spin him around, and likely pay a visit to the stewards.

Understand that you are on the inside passing line, which has a tighter radius. So you will need to slow even more than usual to make the turn.

Watch your marks and be aware of your own braking point. If you are past it, you will overshoot the turn-in.

Watch your speed differential vs your victim. If you are going much faster under braking, there is trouble ahead.

If you find yourself having done the bomb, make sure to stay on the brakes and slow sufficiently to make the turn. Otherwise your uncontrolled path will be a hazard to yourself and other drivers.

Racing is stressful and physically hard, but we still need to make good decisions under these conditions. Seat time is necessary to develop your cool.
Kasutaja avatar
Wtripo
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 29
Liitunud: 31 Mär 2021, 0:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: 63

 Wtripo

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas Nikson » 24 Jaan 2022, 14:12

Meil on võrgupõhise võidusõidu reeglites selline punkt:
Selleks, et teil oleks õigus eesolevale autole kurvi sisekülje poolt kõrvale sõita või et ta jätaks teile kurvi siseküljes ruumi, peab teie auto enne kurvi sisenemise punkti olema eesoleva autoga suures osas kõrvuti. Teie auto eesosa peab olema vähemalt eesoleva auto juhiistmega paralleelselt. Eesoleval juhil on õigus jääda täielikult oma valitud trajektoorile ilma mingite sekkumisteta, kui tagumine auto ei olnud temaga enne kurvi sisse pööramist piisavalt suures osas kõrvuti.

Viide ka: viewtopic.php?f=2&t=36
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas lamp » 24 Jaan 2022, 17:43

aga et silmad ja körvad ikka verd jookseks siis

https://www.youtube.com/watch?v=kzAb75Zk5Js&ab_channel=KBen24

meie söidus löppeb selline manööver küljelt sisse söiduga.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas puistumees » 24 Jaan 2022, 18:54

lamp kirjutas:aga et silmad ja körvad ikka verd jookseks siis

https://www.youtube.com/watch?v=kzAb75Zk5Js&ab_channel=KBen24

meie söidus löppeb selline manööver küljelt sisse söiduga.

eeeeee, Kobayashi nagu murule ei roninud ja keeras kurvi ka kenasti välja ilma laiaks vajumata
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 11. etapp: Circuit de Barcelona - Catalunya 20.01.2022

PostitusPostitas Nikson » 24 Jaan 2022, 19:10

lamp kirjutas:aga et silmad ja körvad ikka verd jookseks siis

https://www.youtube.com/watch?v=kzAb75Zk5Js&ab_channel=KBen24

meie söidus löppeb selline manööver küljelt sisse söiduga.

Päris võrrelda neid ikka ei saa.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

EelmineJärgmine

Mine GT4japäev tuur (N)



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE