Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas bosatos » 27 Veebr 2022, 22:39

Oeh oli üks paganama keeruline ja tüütu sõit. Kuna ei suutnud treeningul kiirust leida siis oli eesmärk puhtalt lõpuni tulla.
Üldiselt võin oma sõitudega rahule jääda hooaja vältel, kuigi poolest pool sõidud pidin sõitma puldiga, mis oli kohutav. Samuti olin mitmel korral võidule lähedal aga siis suutsin ise mingi jama kokku keerata või jäin kellegi taha kinni jne. Mainiks ära mõned nimed, Wirx, Jüri ja Inderk kellega sai päris mitmed head sõidud tehtud ja mahtusime isegi rajale enam vähem ära.
Mulle isiklikult meeldib, et sõidud algavad 21.00, üldiselt pean ärkama hommikul kelle kuus vahel isegi varem....
Joone ületus karistused võiksid natuke leebemad olla ja nn nügijad võiks natuke karmimalt karistada (näiteks, järgmisel sõidul boksist läbisõit vm).
Raixi karistusega olen päri, seda kolme ringi juttu sai niipalju räägitud, et halb hakkas juba.
Tänud korraldajatele, oli tore jne. :cool:
Kasutaja avatar
bosatos
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 150
Liitunud: 11 Nov 2013, 21:08
Asukoht: Võrumaa




 Kramp86

Re: Finaal etapp: Circuite de la Sarthe 24.02.2022

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 28 Veebr 2022, 12:51

Hea sari oli! Tänud korraldajale.
Tahtsin rohkem konkurentsi pakkuda, aga erinevate asjaolude tõttu ei suutnud tabelis tõusta.
Auto valikuga jäin rahule. Tippkiirust oleks võinud rohkem olla.

Siis... see 15 sekundi trahv on ka mõnus peedistamine. See näib umbes sellisena, et kui mingit normaalset reeglit ei suudeta välja mõelda, siis lükatakse lambist mingi ebareaalne reegel käikku. Ma ei mäleta, et eelmine hooaeg see erilist furoori oleks tekitanud, aga see hakkas mul küll pärast Red Bulli kettasse käima. Sain sealt 60 sekki, kuigi kõik jooneületused olid sellised, et nagunii kaotasin pigem aega kui võitsin. Ühe säärase joone ületusega kaotasin seal veel 2 kohta... JA SIIIS 15 sekki lükati peale. Traaaaaaa!
Tegelikult ühest hetkest alates ei viitsinud ma isegi enam mõelda sellele, kui ratas joonest üle läks.

Iseenesest joone ületusi vaadata ei ole paha mõte, sellest on Discordis mitu korda juttu ka olnud. Igalt poolt kostub jälle, et 15 sekundit trahvi on nonsens. 3-4-5 sekki pakutakse.
Aga kui korraldajad tahavad midagi üle vaadata ja kedagi karistada, siis vaadake intsedente ja proovige mõnd räpasemat tegelast hoopis ohjeldada, isegi kui kaebust ei esitata. Ka oleks tahtnud näha rohkem karistusi kui hoiatusi, eriti veel seltskonnas, kus 90% sõitjaid olid samad, mis eelmisel hooajal.


Nii! Soovin edu järgmiste ürituste korraldamisel! Loodan, et tuleb jälle midagi Niksonilt!
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 437
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Eelmine

Mine GT4japäev tuur (N)



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE