12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas BasicMist » 28 Jaan 2022, 13:23

Mihkel0987 kirjutas:
I-N-D-R-E-K kirjutas:Hommik. Mihkli juttu lugedes jääb mulje nagu me oleks erinevaid sõite sõitnud. Hoidsin ennast päris palju tagasi ja "mustalt" mööda minna ei tahtnud. Iga kord kui puude oli ei hakanud mööduma, vaid lasin Mihklil ees olla. Olgu veel öeldud, et enamus kõkse oli Mihkli enda korraldatud. Ta kattis igal võimalikul ja võimatus kohas, st keera sise mu trajektoori peale ette. Jäi mulje nagu ta poleks mind näinud, või arvanud et ma nii lähedal olen. Minu arvates võistlusolukorrad. Mihklile au andes nii raske masinaga niimoodi võidusõita pole lihtsate killast. Teise sõidu lõpu olukord arvan et kah võitslusolukord. Tal oli vist värske rehv, mul kulunud ja pidurdasin tema jaoks arvatavasti liiga vara. Mihkel mina sinu peale ei kaeba ja enda peale kaebuse võid tühistada. Pealegi sai mu autol peale seda juhtumit kütus otsa. Ei tea kas läks peale mootori ka kütusepaak katki. Igal juhul kaotasin peale seda meeletult aega ja peaaegu kõik sõitsid must mööda. Mida öelda, ei midagi muud kui ikka juhtub. Ausalt öeldes ei ole sellise meisterliku katmisega varem kokku puutunud ja sõidud ise olid täis võitlust, ratas rattas sõitmist ja see vast ongi sõitude eesmärk.

Erinevalt sinust suudan oma vigu tunnistada ja ka vastutuse võtta. Kaebus jääb ülesse ja võtan oma karistuse vastu.

:D
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas puistumees » 28 Jaan 2022, 15:23

Pange siis stiilinäiteid ka, tahaks näha neid Indreku kõkse ja Mihkli liigset katmist.

Päris mõnus on kartulisalati ja apelsinimahla taga draamat nautida, kui ise ei võistle :D
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas Nikson » 28 Jaan 2022, 16:46

puistumees kirjutas:Pange siis stiilinäiteid ka, tahaks näha neid Indreku kõkse ja Mihkli liigset katmist.

Päris mõnus on kartulisalati ja apelsinimahla taga draamat nautida, kui ise ei võistle :D

Annab ikka õhtuni aega. Poole sõidu omad vaja kokku monteerida ju. Võiks muidugi mõnedki panna. Õhtul peale tööd vaataks isegi neid.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas Mihkel0987 » 28 Jaan 2022, 18:00

Olge lahked.


Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 28 Jaan 2022, 18:39

20 ringi peale 3 puudet oligi või?
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 435
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas Nikson » 28 Jaan 2022, 19:10

Jyri_Ratas kirjutas:20 ringi peale 3 puudet oligi või?

Pool sõitu pidi olema. Tuleb ehk veel. Hea alustuseks seegi.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas BasicMist » 28 Jaan 2022, 21:31

Krt selle pärast pidin oma arvuti kotist välja võtma... :bad:
Eks viimases klipis läksid sa suht ise Indrekut nokkima ka.
Aga krt ei taha mainimata jätta selline pidev toksimine ajab marru küll. Mitu korda peab olema, et eemale hoiaks.
Siin viimaseid sõite salaja jälginud, siis Indreku häält on korduvalt esile tulnud mingite nõksude esinemisel tema poole.

Kuidagi rahulikuks on jäänud siin, tahaks natukene temperamenti tuua siia... :-D
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas lamp » 28 Jaan 2022, 21:33

Esimesed 2 klippi, esimeses, ikka väga hilja katmine ja sisuliselt brake check, teine klipp moving under braking, ehk et olid juba katva joonega ja indrek poleks enivei mööda saanud, 3 klipp selle võiks indreku kraesse kirjutada.

Ps paneks isegi väikse 2min klipi siia aga vot näed ei oska
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas Wtripo » 28 Jaan 2022, 22:04

1.clip ei olnud brake check kuna enamus autod pidurdavad kuna kurv tuleb ja mihkel hoidis oma joont ja Indrek jäi hiljaks. 2. clip vasakusse kurvi keeratakse tavaliselt paremalt poolt ja Indrek jäi hiljaks.
Kasutaja avatar
Wtripo
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 29
Liitunud: 31 Mär 2021, 0:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: 63

 Wtripo

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas Nikson » 28 Jaan 2022, 22:16

Vaatasin huvi pärast Mihkli vaatest mõlemad sõidud läbi. Ei näinudki rohkem neid kõkse, kui Mihkel postitas. Pidi pool sõitu olema. Indrek ei üritanud isegi peale neid kõkse mööda minna vaid võttis tagasi. Ei lõhkunud Mihklil autot ka ära ja välja ka rajalt ei lükanud. Mihklil kas oli eile mingil määral kehva tuju ja ärritus kergemini või on ta mingil muul põhjusel Indreku vastu üles ärritatud. Igas sõidus juhtub mõningatel selliseid kõkse. Seda kolmanda video asja ma Indreku süüks ka väga ei ajaks. Läksid paremale, et katta, Indrek võttid vasakule, enne kurvi võtsid ise ka vasakule jälle, aga Indreku auto nina oli veidi ees juba. Kordused on mängus üleval ja igaüks võib vaadata, kas see asi nii oli, nagu Mihkli jutust mulje jääb. Sain ise ka Mihklilt ühe sellise kõksu. Elab üle.
Panen Mihkli vastu tehtud kõksu video ka siis juba siia.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas P2nkz » 28 Jaan 2022, 22:33

Lihtsalt mainin ära, et kõkse ei peaks ÜLDSE olema <- mõelge sellele ka ikka natuke eksole :D
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas puistumees » 28 Jaan 2022, 22:36

Ei tea, siiani ikka jutt olnud, et kui teise auto taga oled, siis pidurda veidi varem, et ei tekiks kontakti, aga siit jääb mulje, nagu oleks okei sellist müksu anda.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas BasicMist » 28 Jaan 2022, 22:51

puistumees kirjutas:Ei tea, siiani ikka jutt olnud, et kui teise auto taga oled, siis pidurda veidi varem, et ei tekiks kontakti, aga siit jääb mulje, nagu oleks okei sellist müksu anda.

Ei tea kas mul lihtsalt hea tuju täna v mis… Aga olen Ninkoga nõus.
Jääb mulje, et okei. Alles eelmises teemas oli, et peab harjuma aeglasematega ning rahulikult taga võtma… :?:
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas Nikson » 28 Jaan 2022, 23:35

puistumees kirjutas:Ei tea, siiani ikka jutt olnud, et kui teise auto taga oled, siis pidurda veidi varem, et ei tekiks kontakti, aga siit jääb mulje, nagu oleks okei sellist müksu anda.

Ei ole okei. Aga millegipärast ikka juhtub. Kõik pole Eliit sõitjad, kuigi olen kuulnud, et sul on seal sõitudes ka tihti äpardusi juhtunud. :-D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas BasicMist » 28 Jaan 2022, 23:41

Nonii Nonii,
Kas me kuuleme nüüd mis jamaga Ninko hakkama saab Eliit sõitudes?
Või ikka kõik teised lollid ja ei tea mida teevad? :D
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas bosatos » 29 Jaan 2022, 0:09

Väga raske sõit, aga suured tänud Wirxile ja Kuuliusele, kes suutsid tuua sõitu piisavalt põnevust! Kindlasti ei olnud ma kõige meeldivam konkurent rajal oma raske autoga!
Kasutaja avatar
bosatos
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 148
Liitunud: 11 Nov 2013, 21:08
Asukoht: Võrumaa




 Kramp86

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas mth » 29 Jaan 2022, 0:10

Väiksed kõksud on andestatavad kui nende põhjustaja kahe jalaga piduril seistes ei suuda neid ära hoida.
Video 1 ja 2 puhul oli minu arvates piisavalt aega ja ruumi, et neid vältida. 3 puhul oleks võinud Mihkel kogu sirge vasakus ääres sõita, samas igati legaalne slaalom Mihkli poolt enne kurvi.

Enne kui siin Mihkli "pool sõitu" kallal aasima hakata, tasuks üle vaadata ka Indreku väide, et Mihkel korraldas enamus neid kõkse ise ja kattis igal võimalikul ja võimatul kohal. Usun, et mõlema sõitja puhul on värske sõiduemotsioon natuke vinti peale keeranud. Mõlemad said oma mured hingelt ära ja saame nüüd rahulikult edasi sõita.
mth
Insener
Insener
 
Postitusi: 263
Liitunud: 09 Veebr 2021, 13:27




 mthyolo

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas BasicMist » 29 Jaan 2022, 0:33

Mulle isegi tundub, et kolmandas klipis keerab Indrek Mihklile meelega peale nõks enne kurvi.
Ma replayst pole vaadanud kas rooliandur näitab seal pööramist aga klipis on küll kurikahtlane tunne.
Kas proovis Mihkli tagant läbi keerata aga nina oli juba tagumikuga kohakuti.
Jube sarnane olukord eelmisele etappile. Yks osapool mõlemas sõidus aktuaalne.
Mis teil toimub seal? :-D
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas Nikson » 29 Jaan 2022, 0:54

mth kirjutas:Enne kui siin Mihkli "pool sõitu" kallal aasima hakata, tasuks üle vaadata ka Indreku väide, et Mihkel korraldas enamus neid kõkse ise ja kattis igal võimalikul ja võimatul kohal. Usun, et mõlema sõitja puhul on värske sõiduemotsioon natuke vinti peale keeranud. Mõlemad said oma mured hingelt ära ja saame nüüd rahulikult edasi sõita.

See "pool sõitu" ajendaski mind kordusi vaatama. Ennegi nurinat olnud, et Indrek ei jälgi radarit, keerab kõrvalolijale peale jne. Tahtsin vaadata, et kui hull see asi siis on. No tegelikult polnud nii hull, nagu Mihkli jutust esmamulje jäi. Jah olid need kõksud, mida ei peaks olema, aga olid. Nagu enne kirjutasin, sain ise ka Mihklilt ühe. Elasin üle. Kordan veel, kuigi neid ei peaks olema. Vaadake ka kordus üle ja siis otsustage, kui hull see asi oli tegelikult.
Sõidujärgsed emotsioonid keesid üle. Loodetavasti discordis see hädaldamine tal roppustega ei olnud. Teades Mihkli suuvärki.
Aga aitab. Valmistuge järgmiseks etapiks. Et kõkse ei tekiks shikaanides. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 12 etapp: Alsace Village 27.01.2022

PostitusPostitas puistumees » 29 Jaan 2022, 1:44

BasicMist kirjutas:Nonii Nonii,
Kas me kuuleme nüüd mis jamaga Ninko hakkama saab Eliit sõitudes?
Või ikka kõik teised lollid ja ei tea mida teevad? :D

ahh mis, Kevin Korjusega olid mõned teravad olukorrad, ta igipõline divebomber 1.5-2 auto kauguselt :D
ühe korra ma oleks pidanud väliskurvis maha laskma väljumisel, aga ei lasnud, Kevin lendas spinni, njah
Pärast viskas mulle sellise divebombi, et lendasime mõlemad rajalt välja ja rajale naastes keeras mu meelega spinni :D
Shit happens
ta sai karmima karistuse kui mina, lõpetasin tema ees :D

Kes tahab, võib minu tegemisi pühapäeva õhtul kell 8 EVAL TV youtubest jälgida :P
see etapp Bentleydele halb, Audidele hea, seega tuleb damage limitation
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

EelmineJärgmine

Mine GT4japäev tuur (N)



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE