7.Etapp (18/05/21)

7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas StenNansten » 12 Mai 2021, 9:33

Pilt
"Toyota Karikas - Ralli j2igi 2ra :(" - Jyri_Ratas

Sõiduruumi nimi: "Toyota Karikasari"
Auto: Toyota 86 GRMN '16
Võistlusrada: Autodrome Nazionale Monza
Kellaaeg: 12:00 - Hea Ilm / 15:00 - Pilves
Penalti kordaja: 0:05.000


Päeva kava:
Võistluspäev Teisipäeval (18/05/21):
    21:30 - Võistlusruum on leida mängumenüüst minnes Open Lobby
    21:55 - Võistlusraja teadasaamine
    22:00 - Algab kvalifikatsioon 10 minutit
    22:10 - Algab 1.sõit 20 minutit
    22.40 - Algab 2.sõit 20 minutit (+1 kellaaeg/ilmastik edasi)
    23:10 - Planeeritav võistlusetapi lõpp

Võistlusrajad:
Spoiler: näita
1. Autodrome Lago Maggiore - West
2. Autodrome Lago Maggiore - West II
3. Tsukuba Circuit
4. Autopolis International Racing Course Shortcut Course
5. Nürburgring Nordschleife
6. Autodrome Nazionale Monza


Tulemused:
Kvalifikatsioon:
Pilt
1.sõit:
Pilt
2.sõit:
Pilt

Ülevaadatud olukorrad:
kersna80 kirjutas:Palun vaadata üle eilse (Monza) teise sõidu esimese kurvi massiavariii, langesin 3ndalt kohalt eelviimaseks sellega.


Kohtunik:
Olukorras väiksemal ja suuremal määral süüdlased 3 sõitjat:

mthyolo - Kergemat moodi hilinemine pidurdamisega kaprali seljataga. Aga kuna see kõks midagi erilist suurt polnud ning hoidis ka pikivahet piisavalt Ja ega see kellegi sõitu väga poleks mõjutanud, ainult hoiatus viimaseks etapiks.

I-N-D-R-E-K - Ilmselge hilinemine pidurdusmaaga esimesse kurvi isegi kui oleks üksi sõitnud aga kõrval toimuv intsident suutis nö Indreku kinni püüda selle hinnaga, et Goldmeni poolt mürsuna ridade vahel mihkel sai hoogu veel juurde. Ilma Goldmani abita oleks lihtsalt otse ridade vahel lennanud läbi kui just viimasel hetkel poleks pidama saanud. Tegemist on siiski turvalise võidusõidu etiketi rikkumisega ja lisandub võistlusajale 1x5 sekundit ehk 5 sekundit!

goldmen100 - Esimesse kurvi sisenedes soovitaks julgelt hoida olulisemalt suuremat vahet konkurendiga ees esimesele pidurdusmaale minnes, ja eriti Monzal. Juhtus siis Mihklile tagant sisse lendamine selle tagajärjel, mille tõttu Mihkel lendas omakorda tagant sisse mthyolole ja edasi Kapralile. Ja kordus tõestas selle tagajärjel ka vigastusi Mihkli ja Mthyolo masinatel. Rakendub karistustikus 5.kategooria intsident ehk 5x5 sekundit = 25 sekundit karistuseks võistlusajale otsa.


StenNansten kirjutas:

> Arusaadav on, et sulle ei sobinud eelmise sõidu olukorra otsus aga eile enne sõitu PS chatis rikkusid hunnik viisakusreegleid ja ka juba võistlussarja omi ilma, et rajale oleks jõudnud!

> Takistasid mul nagu meelega ka võistlusinfo väljajagamist neile, kes suudavad normaalselt asjasse sekkuda.

> Muidugi kaasas olid ähvardused, et rammib mind terve sõit ja nagu videost näha, seda juhtus.

> Ning veel hullem, elasid end välja ka Tripo peal, ei piirdunud ainult minuga.


Ja kuna ma eelistan rajal võidu sõita ja sõbralikku õhkkonda partys sõidu ajal, tuleb siit 3 etappi võistluskeeld minu sarjadest vähemalt, kui arvatakse teiste poolt ka, et on vajalik


Ning Basic oli oma 1.sõidu penalti kaebuse ära eemaldanud kui juba üle olin vaadanud. :-D

Etapi lisainfo:
- Kaebuste esitamiseks on aega 24 tundi peale võistlust, ehk terve järgnev päev. Kui midagi rajal juhtub, ärge lootke sellele, et korraldaja ise olukorra üles otsib. Korraldaja karistab iseseisvalt ainult rängemaid intsidente!
Kaebuste esitamisel kasutada punast värvikoodi, et korraldajal oleks lihtsam üles leida reaalne kaebus.


Striimid:
StenNansten
FOR_ninko

Võistlussarja tabel:

Autode hääletus järgmisteks karikasarjadeks:
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas puistumees » 18 Mai 2021, 9:25

Ei osale, sõidan Assettos WPR Mega Sprinti

Muutus: sõidan ikka, Assetto sõit lükati edasi
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas StenNansten » 18 Mai 2021, 11:40

puistumees kirjutas:Ei osale, sõidan Assettos WPR Mega Sprinti

Muutus: sõidan ikka, Assetto sõit lükati edasi

Tuled valetama siin nii päevasel ajal :x
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 18 Mai 2021, 16:23

StenNansten kirjutas:
puistumees kirjutas:Ei osale, sõidan Assettos WPR Mega Sprinti

Muutus: sõidan ikka, Assetto sõit lükati edasi

Tuled valetama siin nii päevasel ajal :x

Sinumoodi lubajavaletaja.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas BasicMist » 18 Mai 2021, 21:25

Osalen. Lehmad rääkisid, et täna pidi pulli saama…
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas powwa25 » 18 Mai 2021, 21:29

BasicMist kirjutas:Osalen. Lehmad rääkisid, et täna pidi pulli saama…

Kui ruumi on, siis tahaks ka näha mis karjamaal saama hakkab.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas puistumees » 18 Mai 2021, 22:07

puistumees kirjutas:Ei osale, sõidan Assettos WPR Mega Sprinti

Muutus: sõidan ikka, Assetto sõit lükati edasi

Muutus: ei sõida ikka, kohti polnud
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 19 Mai 2021, 0:15

Väga head sõidud olid. Teises sõidus Timukas korduvalt keeras jamasid mulle kokku. Kaeban, et ta ei pidurdanud.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas kersna80 » 19 Mai 2021, 7:46

Palun vaadata üle eilse (Monza) teise sõidu esimese kurvi massiavariii, langesin 3ndalt kohalt eelviimaseks sellega. Kuid sellest hullem olukord oli kui eile meelega rammima hakati ja isiklikuks solvangutega mindi. Kui tehakse otsus karistuste osas, põhjendatakse karistuse sisu, siis võib see mitte meeldida, kuid ole mees ja lepi otsusega mis tehti. Eilse rammimisele paralleele tõmmata päris võidusõiduga, siis teada, mis karistused sellele järgneksid. Lõppkokkuvõtteks ei ole vahet kas oled viimane või esimene, sest ega see su elus ei muuda midagi järgmine päev, kuid selline käitumine ja solvangud, sellega on teine lugu. Sõidame ju et oleks fun, käituks siis ka mõistlikult. Kõigile edu ja loodan, et selliseid asju edaspidi ei toimu. :)
kersna80
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 29
Liitunud: 17 Apr 2021, 13:20



Litsents: b

 kersna80

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas StenNansten » 19 Mai 2021, 9:03

kersna80 kirjutas:Palun vaadata üle eilse (Monza) teise sõidu esimese kurvi massiavariii, langesin 3ndalt kohalt eelviimaseks sellega.


See olukord läheb ülevaatamiseks nkn, tegemist oli rohkem kui 3.auto vahelise kokkupõrkega, ehk massiavarii.
Ning kuna olukorras oli Goldmen ka väga vääral põhjusel, minu tiimikaaslasena, on olukord Pänksile ja ta tiimile vaatamiseks + foorumi arvamused ka (ei risusta PS message!) :cool:

Mihkel0987 kirjutas:Väga head sõidud olid. Teises sõidus Timukas korduvalt keeras jamasid mulle kokku. Kaeban, et ta ei pidurdanud.



> Arusaadav on, et sulle ei sobinud eelmise sõidu olukorra otsus aga eile enne sõitu PS chatis rikkusid hunnik viisakusreegleid ja ka juba võistlussarja omi ilma, et rajale oleks jõudnud!

> Takistasid mul nagu meelega ka võistlusinfo väljajagamist neile, kes suudavad normaalselt asjasse sekkuda.

> Muidugi kaasas olid ähvardused, et rammib mind terve sõit ja nagu videost näha, seda juhtus.

> Ning veel hullem, elasid end välja ka Tripo peal, ei piirdunud ainult minuga.


Ja kuna ma eelistan rajal võidu sõita ja sõbralikku õhkkonda partys sõidu ajal, tuleb siit 3 etappi võistluskeeld minu sarjadest vähemalt, kui arvatakse teiste poolt ka, et on vajalik. Teiste arvamus on vajalik, sest ma pole ette näinud, et kellelegi tuleks midagi sellist välja jagada ning pole kirjalikult kuskil seda kirjas seetõttu.

Me siiski sõidame kõik hobi korras, mitte ühegi auhinna peale siin sarjas ning kui tahad olla kohtunik, kuna sulle otsused ei meeldi ja arvad, et suudad parem olla - uks on avatud aga enne tõesta end puberteedi east välja saanuna ja vähe stabiilsemat meelt. Ning mina vähemalt ei taha oma vabaega ja kõrvu kulutada sinusuguse kärbse jahtimisega.
Sul pole mitte midagi õigustada siin, mul terve striimis su jutt ka üleval kui praegused tõendid piisavad pole.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas mth » 19 Mai 2021, 9:31

Esimeses kurvis pidurdas Kapral üllatavalt vara, ei jõudnud reageerida ja tegin väikse kõksu. Endale tundus, et see Kaprali sõitu väga palju ei rikkunud. Peale seda lükkas Goldman Mihkli mulle päris korraliku kiirusega selga, sealt mina omakorda uuesti Kapralile otsa, kuna sain Kapralist ja Tuhjuhanist tänu sellele teisele matsule mööda, ei leidnud, et peaks koha tagasi andma.
mth
Insener
Insener
 
Postitusi: 264
Liitunud: 09 Veebr 2021, 13:27




 mthyolo

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas kersna80 » 19 Mai 2021, 9:34

minule lendas mihkel otsa, kellele aga enne seda sõitis sisse indrek?, mis põhjusel ja kas talle keegi "hoogu" juurde andis, seda ei suutnud tuvastada
Viimati muutis kersna80, 19 Mai 2021, 9:39, muudetud 1 kord kokku.
kersna80
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 29
Liitunud: 17 Apr 2021, 13:20



Litsents: b

 kersna80

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 19 Mai 2021, 9:37

StenNansten kirjutas:Ja kuna ma eelistan rajal võidu sõita ja sõbralikku õhkkonda partys sõidu ajal, tuleb siit 3 etappi võistluskeeld minu sarjadest vähemalt, kui arvatakse teiste poolt ka, et on vajalik. Teiste arvamus on vajalik, sest ma pole ette näinud, et kellelegi tuleks midagi sellist välja jagada ning pole kirjalikult kuskil seda kirjas seetõttu.

Me siiski sõidame kõik hobi korras, mitte ühegi auhinna peale siin sarjas ning kui tahad olla kohtunik, kuna sulle otsused ei meeldi ja arvad, et suudad parem olla - uks on avatud aga enne tõesta end puberteedi east välja saanuna ja vähe stabiilsemat meelt. Ning mina vähemalt ei taha oma vabaega ja kõrvu kulutada sinusuguse kärbse jahtimisega.
Sul pole mitte midagi õigustada siin, mul terve striimis su jutt ka üleval kui praegused tõendid piisavad pole.

Ma ei õigustagi midagi, mina käingi hobi korras sõitmas, aga sina võtad seda asja jube tõsiselt. Sulle tehti piisavalt selgeks arvamused, aga sina ei võta neid kuuldagi. Milles nüüd siis mina süüdi olen? Selles, et te seal kolmekesi arutate Discordis olukordade üle, sest foorum pole piisavalt aktiivne? Ma tegin piisavalt kisa õigete asjade üle ja ajasin näpuga järge sinu reeglistikus, aga kuna sina eeldad, et kiiremad lastakse niisama mööda ilma võitluseta, siis see pole küll enam võidusõit vaid niisama jauramine. Karistustega võiks olla üks joon, et kui seina sõidetakse kinni katki, siis järgneb ka midagi, sina aga panedki tujude ning nägude järgi karistusi ja sellepärast ma kisa olengi tõstnud. EIle partys sa ainult naersid minu ja Basicu üle ega kuulanudki/süvenenud asjadesse. SInuga on neid asju ilusasti aetud ning pole ka see toiminud. Nüüd kurdad, et õeldi halvasti ja kärbsepinin on üle visanud.

Indrekul on õigus, ei ole mõtet seinaga asju arutada kui sein võidusõidust kui terminist aru ei saa.

PS: Seaduse järgi on sul keelatud jätta üles striimi salvestus kui selles osalenud inimesed pole andnud sulle loa nende häält kasutada seal. Striim on üks asi, salvestus teine.
Viimati muutis Mihkel0987, 19 Mai 2021, 9:42, muudetud 1 kord kokku.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Esialgsed tulemused:

PostitusPostitas StenNansten » 19 Mai 2021, 9:42

Tulemused:
Kvalifikatsioon:
Pilt
1.sõit:
Pilt
2.sõit:
Pilt

Ülevaatamisel olukorrad:
kersna80 kirjutas:Palun vaadata üle eilse (Monza) teise sõidu esimese kurvi massiavariii, langesin 3ndalt kohalt eelviimaseks sellega.



StenNansten kirjutas:

> Arusaadav on, et sulle ei sobinud eelmise sõidu olukorra otsus aga eile enne sõitu PS chatis rikkusid hunnik viisakusreegleid ja ka juba võistlussarja omi ilma, et rajale oleks jõudnud!

> Takistasid mul nagu meelega ka võistlusinfo väljajagamist neile, kes suudavad normaalselt asjasse sekkuda.

> Muidugi kaasas olid ähvardused, et rammib mind terve sõit ja nagu videost näha, seda juhtus.

> Ning veel hullem, elasid end välja ka Tripo peal, ei piirdunud ainult minuga.


Ja kuna ma eelistan rajal võidu sõita ja sõbralikku õhkkonda partys sõidu ajal, tuleb siit 3 etappi võistluskeeld minu sarjadest vähemalt, kui arvatakse teiste poolt ka, et on vajalik


Etapi lisainfo:
- Kaebuste esitamiseks on aega 24 tundi peale võistlust, ehk terve järgnev päev. Kui midagi rajal juhtub, ärge lootke sellele, et korraldaja ise olukorra üles otsib. Korraldaja karistab iseseisvalt ainult rängemaid intsidente!
Kaebuste esitamisel kasutada punast värvikoodi, et korraldajal oleks lihtsam üles leida reaalne kaebus.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas BasicMist » 19 Mai 2021, 11:46

Päris huvitav esimene kurv. Niipalju kui minu silm suudab sealt välja lugeda siis Goldman ja Yolo on selle kompoti algatajad. Ilmselgelt ei oldud ettevaatlikum kui tavaliselt, ei arvestatud varajase pidurdusega. Mihkel läks sisemiselt poolt ning väga viisakalt pidurdas varakult. Sealt siis sadas selga goldman mille peale jäi ise täisseisakule.
Kapral nkn ei kaeba ja ei kurda. Niiet Yolo vast puhas poiss…
Viimati muutis BasicMist, 19 Mai 2021, 12:21, muudetud 1 kord kokku.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: Esialgsed tulemused:

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 19 Mai 2021, 11:49

StenNansten kirjutas:





Mul hakkasid silmad valutama nende videode vaatamisest.
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 435
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: Esialgsed tulemused:

PostitusPostitas StenNansten » 19 Mai 2021, 12:15

Jyri_Ratas kirjutas:
StenNansten kirjutas:





Mul hakkasid silmad valutama nende videode vaatamisest.

Kahjuks see oli eile reaalsus.

Aga foorumisse ka märkena kirja:

Kui tunned, et sulle on tehtud ebaõiglust, tagasitegemine rajal seepärast pole lahendus. Pigem esita olukord kohtunikele ja küll vaatab asja edasi siis.

Tripo tegi siis Mihklile tagasi, kui Mihkel parasjagu minu kallal vägivallatses.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas puistumees » 19 Mai 2021, 16:25

Hea meel, et sellisele romurallile minu jaoks kohta polnud :good:
Oleks oma aja raiskamine olnud ca tund aega.
Ja kui muu ei aita, siis võistluskeeld välja tõmmata poleks üldse kehv variant ma arvan. Selline stuff pole ok. Mulle ei meeldinud GT Tuur 2019 GT3 etapilt kohtuniku otsus, ega ma selle pärast Timukat järgmine etapp rammima ei hakanud. Negative feeding loop on sellise asja nimi.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 19 Mai 2021, 18:08

puistumees kirjutas:Hea meel, et sellisele romurallile minu jaoks kohta polnud :good:
Oleks oma aja raiskamine olnud ca tund aega.
Ja kui muu ei aita, siis võistluskeeld välja tõmmata poleks üldse kehv variant ma arvan. Selline stuff pole ok. Mulle ei meeldinud GT Tuur 2019 GT3 etapilt kohtuniku otsus, ega ma selle pärast Timukat järgmine etapp rammima ei hakanud. Negative feeding loop on sellise asja nimi.

Sina ei käinud sõitmas niiet palun ära risusta teemat ebavajaliku infoga.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas puistumees » 19 Mai 2021, 18:27

Mihkel0987 kirjutas:
puistumees kirjutas:Hea meel, et sellisele romurallile minu jaoks kohta polnud :good:
Oleks oma aja raiskamine olnud ca tund aega.
Ja kui muu ei aita, siis võistluskeeld välja tõmmata poleks üldse kehv variant ma arvan. Selline stuff pole ok. Mulle ei meeldinud GT Tuur 2019 GT3 etapilt kohtuniku otsus, ega ma selle pärast Timukat järgmine etapp rammima ei hakanud. Negative feeding loop on sellise asja nimi.

Sina ei käinud sõitmas niiet palun ära risusta teemat ebavajaliku infoga.

Seda enam, et ma ei käinud sõitmas. Neutraalne vaatepunkt.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Järgmine

Mine Toyota Karikasari 2021



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE