7.Etapp (18/05/21)

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas StenNansten » 19 Mai 2021, 19:21

Mihkel0987 kirjutas:
puistumees kirjutas:Hea meel, et sellisele romurallile minu jaoks kohta polnud :good:
Oleks oma aja raiskamine olnud ca tund aega.
Ja kui muu ei aita, siis võistluskeeld välja tõmmata poleks üldse kehv variant ma arvan. Selline stuff pole ok. Mulle ei meeldinud GT Tuur 2019 GT3 etapilt kohtuniku otsus, ega ma selle pärast Timukat järgmine etapp rammima ei hakanud. Negative feeding loop on sellise asja nimi.

Sina ei käinud sõitmas niiet palun ära risusta teemat ebavajaliku infoga.

Ta siiski registreeritud sarja ja oleks sõitnud kui oleks ruumi olnud.

Peale Monza esimene kurv ja mihkli kasjakid oli võrdelimisi viisakas loodan ja oletan.
Esimene sõit isegi esimene kurv sai läbitud kõik tervelt. :shock:
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 19 Mai 2021, 23:56

Sõit oligi väga kena ja väga ilus. Lihtsalt mõnikord juhtub selliseid asju ja arusaamatusi nagu eile. Pole hullu, järgmine nädal on juba parem sõit ja panen kõik kinni.

Päikest.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas StenNansten » 20 Mai 2021, 11:00

Mihkel0987 kirjutas:PS: Seaduse järgi on sul keelatud jätta üles striimi salvestus kui selles osalenud inimesed pole andnud sulle loa nende häält kasutada seal. Striim on üks asi, salvestus teine.

See seadus ei kehti, kuna sa ise oled manuaalselt lubanud oma häält teiste inimeste striimides Party settingutest. Kui sa seda ei soovi, võta linnuke maha. :)

Ma ise ka just kontrollisin seda, nüüd peaks minu häält olema kuulda teiste striimides ka. :)

Ja olukordade kokkuvõttega läheb aega, loodetavasti õhtuks saab tulemused kinnitatud. Pole piisavalt arvamusi jagatud, millest järeldusi teha.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Olukorrad läbi hinnatud

PostitusPostitas StenNansten » 20 Mai 2021, 14:36

Ülevaadatud olukorrad:
kersna80 kirjutas:Palun vaadata üle eilse (Monza) teise sõidu esimese kurvi massiavariii, langesin 3ndalt kohalt eelviimaseks sellega.


Kohtunik:
Olukorras väiksemal ja suuremal määral süüdlased 3 sõitjat:

mthyolo - Kergemat moodi hilinemine pidurdamisega kaprali seljataga. Aga kuna see kõks midagi erilist suurt polnud ning hoidis ka pikivahet piisavalt Ja ega see kellegi sõitu väga poleks mõjutanud, ainult hoiatus viimaseks etapiks.

I-N-D-R-E-K - Ilmselge hilinemine pidurdusmaaga esimesse kurvi isegi kui oleks üksi sõitnud aga kõrval toimuv intsident suutis nö Indreku kinni püüda selle hinnaga, et Goldmeni poolt mürsuna ridade vahel mihkel sai hoogu veel juurde. Ilma Goldmani abita oleks lihtsalt otse ridade vahel lennanud läbi kui just viimasel hetkel poleks pidama saanud. Tegemist on siiski turvalise võidusõidu etiketi rikkumisega ja lisandub võistlusajale 1x5 sekundit ehk 5 sekundit!

goldmen100 - Esimesse kurvi sisenedes soovitaks julgelt hoida olulisemalt suuremat vahet konkurendiga ees esimesele pidurdusmaale minnes, ja eriti Monzal. Juhtus siis Mihklile tagant sisse lendamine selle tagajärjel, mille tõttu Mihkel lendas omakorda tagant sisse mthyolole ja edasi Kapralile. Ja kordus tõestas selle tagajärjel ka vigastusi Mihkli ja Mthyolo masinatel. Rakendub karistustikus 5.kategooria intsident ehk 5x5 sekundit = 25 sekundit karistuseks võistlusajale otsa.


StenNansten kirjutas:

> Arusaadav on, et sulle ei sobinud eelmise sõidu olukorra otsus aga eile enne sõitu PS chatis rikkusid hunnik viisakusreegleid ja ka juba võistlussarja omi ilma, et rajale oleks jõudnud!

> Takistasid mul nagu meelega ka võistlusinfo väljajagamist neile, kes suudavad normaalselt asjasse sekkuda.

> Muidugi kaasas olid ähvardused, et rammib mind terve sõit ja nagu videost näha, seda juhtus.

> Ning veel hullem, elasid end välja ka Tripo peal, ei piirdunud ainult minuga.


Ja kuna ma eelistan rajal võidu sõita ja sõbralikku õhkkonda partys sõidu ajal, tuleb siit 3 etappi võistluskeeld minu sarjadest vähemalt, kui arvatakse teiste poolt ka, et on vajalik


Ning Basic oli oma 1.sõidu penalti kaebuse ära eemaldanud kui juba üle olin vaadanud. :-D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Olukorrad läbi hinnatud

PostitusPostitas BasicMist » 20 Mai 2021, 14:46

StenNansten kirjutas:Ning Basic oli oma 1.sõidu penalti kaebuse ära eemaldanud kui juba üle olin vaadanud. :-D

Ei võistle tabelis kohale. Leidsin, et puudub mõte. :cool:
Arvatavasti tulen viimasele etappile ka kaarte segama.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Lõplikud tulemused:

PostitusPostitas StenNansten » 20 Mai 2021, 15:32

StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas mth » 20 Mai 2021, 16:00

Nagu ma aru saan, siis Mihkli karistus on avatud arutelule?

Pakuks välja veidi leebemat karistust, Toyota sarja viimast sõitu kaasa ei tee ja Mazda puhul esimesed 2 sõitu "katseajaga" - ehk siis kui sarnaselt käitub chatis ja rajal, peab 2 etappi vahele jätma.
* eeldusel, et üldse soovib Mazda sarjaga liituda.
mth
Insener
Insener
 
Postitusi: 262
Liitunud: 09 Veebr 2021, 13:27




 mthyolo

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas StenNansten » 20 Mai 2021, 16:05

mth kirjutas:Nagu ma aru saan, siis Mihkli karistus on avatud arutelule?

Pakuks välja veidi leebemat karistust, Toyota sarja viimast sõitu kaasa ei tee ja Mazda puhul esimesed 2 sõitu "katseajaga" - ehk siis kui sarnaselt käitub chatis ja rajal, peab 2 etappi vahele jätma.
* eeldusel, et üldse soovib Mazda sarjaga liituda.

Ta Mazdaga ühinenud juba ja tiimi põhisõitjanagi. Võin lühendada küll, mul just arvamusi teistelt vaja ongi hetkel kuna tegemist kirjutamata reegliga. Aga käitumine oli liialt aktsepteerimatu, et tagajärgedeta minema lasta ka.

Praegu järgmise etapi kirjelduses mihklil see, mis jäänud, pole kindel. lisan igaks juhuks.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 20 Mai 2021, 20:32

Õhtust. Mihkli tunnustuseks peab ütlema, et kui tahab saab küll mõistlikult kirjutada ja teisi solvamata oma seisukohti esitada. Arvan, et kui ta ka varem sarnaselt kirjutanud oleks, oleks ka suhtumine teine. Ei tea kas meretagune temperament on temperamentsem. Tähtis on, et asjaosalised saaksid pointist aru. Solvavate sõnade kasutamine ei tee kellelegi head ja võib sinust endast väära mulje jätta. Väga loodan, et tulevikus sellisel teemal sõna võtma ei pea. Enda " vägitükist " teise sõidu esimeses kurvis niipalju et masinate keskel magasin pidurdus koha maha ja püüdsin eesolevate masinate vahele ära mahutada. Ei õnnestunud, minu viga puhtalt ja karistusega nõus.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 20 Mai 2021, 20:43

Panin ka pulli pärast selle teisipäevase striimi käima. Jaaaaaa... noooooo... Läks kohe kinni.
Sten, kas Mihkel vabandanud on või kuidagi oma öeldut-tehtud heastada proovinud?
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 435
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





Re: 7.Etapp (18/05/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 20 Mai 2021, 21:10

Jyri_Ratas kirjutas:Panin ka pulli pärast selle teisipäevase striimi käima. Jaaaaaa... noooooo... Läks kohe kinni.
Sten, kas Mihkel vabandanud on või kuidagi oma öeldut-tehtud heastada proovinud?

Ma olen madalam kui muru ning väga koostööaldis meie diktaator-korraldajaga eilsest. Lahendame oma tülid Raplas nüüdsest.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Eelmine

Mine Toyota Karikasari 2021



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE