2. Etapp (13/04/21)

Re: 2. Etapp (13/04/21)

PostitusPostitas StenNansten » 15 Apr 2021, 11:16

mth kirjutas:Vastuväiteid pole, vabandused puistu ees, et talle ette jäin. See kuidas ma sealt seinast 180 kraadi risti rajale lendasin oli väga üllatav, plaan oli mööda muru edasi sõita ja siis rajale tagasi...

Vahel võib tekkida põrke efekti, aga pidur oleks rohkem sõber olnud seal. Murupeal ei soovita väga kiirust ka hoida, eriti kui sein tervitama tahab tulla. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. Etapp (13/04/21)

PostitusPostitas mth » 15 Apr 2021, 11:38

4wd puhul töötab päris hästi kui külg ees sõites keerad rattad vastassuunda ja gaas peale, siis driftib kurvi läbi ja saab sirgeks, kahjuks jäi tuhjuhani auto ette ja lükkas mind korralikult seina ja sealt tulnud põrge on endiselt müstika minu jaoks. Tagantjärgi aeglaselt videot vaadates saan aru küll kuidas oleks pidanud käituma, et kiiremini ja ohutult rajale naaseda.
mth
Insener
Insener
 
Postitusi: 263
Liitunud: 09 Veebr 2021, 13:27




 mthyolo

Re: 2. Etapp (13/04/21)

PostitusPostitas StenNansten » 15 Apr 2021, 12:09

mth kirjutas:4wd puhul töötab päris hästi kui külg ees sõites keerad rattad vastassuunda ja gaas peale, siis driftib kurvi läbi ja saab sirgeks, kahjuks jäi tuhjuhani auto ette ja lükkas mind korralikult seina ja sealt tulnud põrge on endiselt müstika minu jaoks. Tagantjärgi aeglaselt videot vaadates saan aru küll kuidas oleks pidanud käituma, et kiiremini ja ohutult rajale naaseda.

Küll kogemused aitavad edaspidi :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Eelmine

Mine Toyota Karikasari 2021



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE