Üldinfo ja registreerimine

Re: UUENDUS!

PostitusPostitas StenNansten » 05 Veebr 2021, 15:36

puistumees kirjutas:
powwa25 kirjutas:
StenNansten kirjutas:- Liigutasin võistlussarja ajaviite sektsiooni, et saaks võistlusinfot vaadata ja jagada väljapoole foorumit ka nii, et ei pea sisselogima ega uue tulijana registreerima!


Seda piirangut pole enam.

Siis elab pigem ikka tõsise all edasi? :D

Ja selle teatesõidu teemal, kas siis oleks tiim kohustuslik?

Kui vaatasin just, oli see piirang ikka olemas, arvuti kaudu.

Aga nüüd on ok jah, sai isegi Kuubikuid vaadata.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Kuulius » 11 Veebr 2021, 22:54

#10 Kuulius

Rajad tunduvad head, peab proovima. Kuulun keskmike sekka, kui keegi tahab team-upida.
Kuulius
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 212
Liitunud: 01 Okt 2019, 16:54




 Kuulius

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas StenNansten » 12 Veebr 2021, 13:34

Kuulius kirjutas:#10 Kuulius

Rajad tunduvad head, peab proovima. Kuulun keskmike sekka, kui keegi tahab team-upida.

Ühte osalejat sarja käima minemiseks veel siis. :)

Aga sellise väikse huviga kestvusetappi ei toimu, selleks sooviks ikka täistoa sarnast olukorda. La Sarthe saaks olema tavaetapp siis.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Mihkel0987 » 12 Veebr 2021, 14:18

Kuna niikuinii osalejaid napib, teen ettepaneku muuta midagi.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas StenNansten » 12 Veebr 2021, 14:57

Mihkel0987 kirjutas:Kuna niikuinii osalejaid napib, teen ettepaneku muuta midagi.

Arvad, et ma saan midagi muuta sel teemal, et meil iga nädal 3.erinevat võistlussarja?
Paljud ei viitsi sõita siiski nii tihti ja pole aegagi selleks.
Lihtsalt pakun võistlussarja, mis on ehituselt selline, et vaja tulla õige autoga rajale ja sõidame tund aega max võidu koos, v.a. kestvussõidu idee nendega kuigi ilmselt see ka kukub ära. Ning rohkem pole, lihtne.

Ning mul hääletus ka üleval, kui auto ei sobi või ei meeldi. Edasised karikasarjad sõltuvad hääletuse tulemusest.
LINK
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Nikson » 12 Veebr 2021, 16:05

Jutt sul veidi segane. Seadistamine lubatud ja teises kohas keelatud. Kumb siis?
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5092
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Mihkel0987 » 12 Veebr 2021, 16:42

StenNansten kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Kuna niikuinii osalejaid napib, teen ettepaneku muuta midagi.

Arvad, et ma saan midagi muuta sel teemal, et meil iga nädal 3.erinevat võistlussarja?
Paljud ei viitsi sõita siiski nii tihti ja pole aegagi selleks.
Lihtsalt pakun võistlussarja, mis on ehituselt selline, et vaja tulla õige autoga rajale ja sõidame tund aega max võidu koos, v.a. kestvussõidu idee nendega kuigi ilmselt see ka kukub ära. Ning rohkem pole, lihtne.

Ning mul hääletus ka üleval, kui auto ei sobi või ei meeldi. Edasised karikasarjad sõltuvad hääletuse tulemusest.
LINK

Arvad, et üks segane auto segaste reeglite ja segaste juhistega toob sulle 16 inimest tuppa? Pigem on asi selles, et sinu so called tösine sari ei ole tösine sari ja inimesed lihtsalt ei viitsi jaurata sellega. Seda on üritatud sulle ja Puistule juba pool aastat selgeks teha, aga te ju ei süvene mis me räägime.
Võta peale kuubikuid aeg maha ja tee midagi normaalset valmis.
Mina jään ka ilmselt eemale sellest naljast nüüd peale sellist vastust.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas StenNansten » 12 Veebr 2021, 17:16

Nikson kirjutas:Jutt sul veidi segane. Seadistamine lubatud ja teises kohas keelatud. Kumb siis?

See tekst tähelepanuta jäänud lihtsalt, kustutasin ära.

Mihkel0987 kirjutas:
StenNansten kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Kuna niikuinii osalejaid napib, teen ettepaneku muuta midagi.

Arvad, et ma saan midagi muuta sel teemal, et meil iga nädal 3.erinevat võistlussarja?
Paljud ei viitsi sõita siiski nii tihti ja pole aegagi selleks.
Lihtsalt pakun võistlussarja, mis on ehituselt selline, et vaja tulla õige autoga rajale ja sõidame tund aega max võidu koos, v.a. kestvussõidu idee nendega kuigi ilmselt see ka kukub ära. Ning rohkem pole, lihtne.

Ning mul hääletus ka üleval, kui auto ei sobi või ei meeldi. Edasised karikasarjad sõltuvad hääletuse tulemusest.
LINK

Arvad, et üks segane auto segaste reeglite ja segaste juhistega toob sulle 16 inimest tuppa? Pigem on asi selles, et sinu so called tösine sari ei ole tösine sari ja inimesed lihtsalt ei viitsi jaurata sellega. Seda on üritatud sulle ja Puistule juba pool aastat selgeks teha, aga te ju ei süvene mis me räägime.
Võta peale kuubikuid aeg maha ja tee midagi normaalset valmis.
Mina jään ka ilmselt eemale sellest naljast nüüd peale sellist vastust.

Segane auto? Nerfitud Gr. 1 auto ainult, hea lihtne juhitavus ja mitte liiga kiire ka piirangute tõttu.

Segased reeglid? Keegi pole kunagi rääkinud siis kui ma midagi muutnud olen, ehk muutustega ollakse rahul ning sina ja Basic lihtsalt tülinorijad kahekesi minu ja puistu suunas. Võtate sõna ja kisa üles siis kui kas on hilja või teil on igav. Ning reeglid palju selgemad kui GT3 sarjas vähemalt.

Segased juhised? Nagu kuidas, mis? Ainult süüdistused ilma tõenditeta ja näidisteta, kuidas paremini teha.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas puistumees » 12 Veebr 2021, 17:59

Aga nemad ju üritavad meile midagi selgeks teha :D

Mida, selles pole siiani nad isegi selgust saanud.

Reeglitest GT3s ei saa näiteks minagi aru, vahel neist juhindutakse, vahel omalooming kohapeal. Ei tea, mis konkreetselt paigasolevate ja ka kasutatavate reeglite olemasolus segast on? Kui ei viitsi süveneda ja mõista, siis pigem oma viga ja võiks ehk minna midagi muud sõitma, kui reeglite lugemine liiga suur töö on.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Mihkel0987 » 12 Veebr 2021, 18:05

Keegi ei viitsi mähkida teiega lihtsalt. Me kahekesi viitsime. Inimesed sõidavad küll kui on tahtmist sõita. Olgu see siis teisipäev, kolmapäev või neljapäev. Ma ka ei viitsi enam varsti, sest ma tunnen peaga vastu seina jooksmist pidevalt. Kordan veelkord: Tee paus peale kuubikuid, kuu või kaks ja tule välja korralikult läbimõeldud asjaga, mis huvitaks inimesi ja oleks atraktiivne. Ära pillu neid sarjasid nagu kahurist tulistades 24/7. Tehke puistuga koos ntks midagi suurt ja ägedat, mis tõmbaks rahvast või võta Ints ja Aadu kampa ja tee nendega ära neil mõttes olev idee nii hästi kui võimalik. Anna inimestele ka see kuradi hingetõmbepaus ja siis kui GT3 hakkab läbi saama, tee midagi suurt ja ausat. Nii kaua võime tagasi tuua neljapäevased rammimispausid.

puistumees kirjutas:Aga nemad ju üritavad meile midagi selgeks teha :D

Mida, selles pole siiani nad isegi selgust saanud.

Reeglitest GT3s ei saa näiteks minagi aru, vahel neist juhindutakse, vahel omalooming kohapeal. Ei tea, mis konkreetselt paigasolevate ja ka kasutatavate reeglite olemasolus segast on? Kui ei viitsi süveneda ja mõista, siis pigem oma viga ja võiks ehk minna midagi muud sõitma, kui reeglite lugemine liiga suur töö on.

Mul on reeglid läbiloetud, GTPlanetis olevad ja aktsepteeritud reeglid. Mina ei hakka otsima kellegi kolmanda poolt tehtud reegleid.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas puistumees » 12 Veebr 2021, 18:07

Siis see on sinu probleem, igal sarjal oma erisused ja nii see on igal pool nii digitaalvõistlustes ja ka reaalses elus.

Kuubikuid ja Multiclassi täpselt samamoodi ei korralda

Võiks siis muidugi ettepanekuid ka puistada, mitte ainult "midagi suurt ja ägedat", siis pärast ütled ikka, et pole suur ja äge.

suur ja äge ütled, siis minu pähe tuleb EMV :)
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Mihkel0987 » 12 Veebr 2021, 18:09

puistumees kirjutas:Siis see on sinu probleem, igal sarjal oma erisused ja nii see on igal pool nii digitaalvõistlustes ja ka reaalses elus.

Kuubikuid ja Multiclassi täpselt samamoodi ei korralda

Aga tehke oma foorumikeskkond siis kui teie ei suuda aktsepteerida foorumis olevaid võrgupõhise võidusõidu reegleid. Teie omalooming ongi see mis ajab inimesed ära.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas puistumees » 12 Veebr 2021, 18:12

Ah, et kaasajastatud ja sarjaspetsiifilised reeglid ajavad rahvast ära?

Aga GT5 reeglid tõmbavad? :D

Logic much

Siinkohal võib diskussiooni lõpetada, kuna sain aru, et sinu poolt sellel teemal midagi mõistlikku ei tule
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Nikson » 12 Veebr 2021, 18:12

puistumees kirjutas:
Reeglitest GT3s ei saa näiteks minagi aru, vahel neist juhindutakse, vahel omalooming kohapeal. Ei tea, mis konkreetselt paigasolevate ja ka kasutatavate reeglite olemasolus segast on? Kui ei viitsi süveneda ja mõista, siis pigem oma viga ja võiks ehk minna midagi muud sõitma, kui reeglite lugemine liiga suur töö on.

Millistest reeglitest sa aru ei saa? Joonte vahel sõitmist nõuan igal etapil. Olen kahel etapil neid nüüd kontrollinud ja sellest isegi hoiatanud, et kontrollin. Isegi karistuse suurus on ära märgitud. Iseenesest võin ka ilma hoiatamata kontrollida, sest enne regamist oli selge, et pooldan joonte vahel sõitmist. Kui on midagi arusaamatut joonte vahel sõitmisest, siis tunnen sulle kaasa. :s
Ja et liiga teemaväliseks ei lähe, siis võib ehk minuga ka arvestada. Pole seda autot proovinud. Kui pole liiga uisutamine, löön kaasa.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5092
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Mihkel0987 » 12 Veebr 2021, 18:14

puistumees kirjutas:Võiks siis muidugi ettepanekuid ka puistada, mitte ainult "midagi suurt ja ägedat", siis pärast ütled ikka, et pole suur ja äge.

suur ja äge ütled, siis minu pähe tuleb EMV :)


viewforum.php?f=120
viewforum.php?f=118
viewtopic.php?f=134&t=733
viewtopic.php?f=135&t=746

Palun. Nostalgitsedes hakkasin puudust tundma SpcVnd ja Aivo sarjadest. Vähemalt olid korralikud andmised siis mitte niisama jauramine.
Viimati muutis Mihkel0987, 12 Veebr 2021, 18:16, muudetud 1 kord kokku.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas puistumees » 12 Veebr 2021, 18:14

Jutt pole joonte vahel sõitmisest

Mihkel peaks selle vastu ka protesteerima, sest selles sarjas ainult nii, aga Nikson ju, siis Mikule on ok, kui Sten või puistu, siis käib pinda

Mihkel0987 kirjutas:
puistumees kirjutas:Võiks siis muidugi ettepanekuid ka puistada, mitte ainult "midagi suurt ja ägedat", siis pärast ütled ikka, et pole suur ja äge.

suur ja äge ütled, siis minu pähe tuleb EMV :)


viewforum.php?f=120
viewforum.php?f=118
viewtopic.php?f=134&t=733
viewtopic.php?f=135&t=746

Palun.

Et siis karikasarjad? No sa siis õnne sees, mul üks plaanis GT3 klassist pärineva autoga.

Ja DTM ma tegin GT Spordi võimaluste piires :D Ei eksisteeri meil neid autosid GT Spordis lihtsalt
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Nikson » 12 Veebr 2021, 18:19

puistumees kirjutas:Jutt pole joonte vahel sõitmisest

Nimeta siis millest jutt.
Õnneks mul ongi ajaviite all, et saab katsetada. :D

Lihtsalt sõbralikuks märkuseks, et miks ei viitsita enam võistlusteemasse sõidu tulemusi trükkida. Isegi osalejate nimekirja leidmiseks pean tabeli lingile vajutama. Niipalju viitsimist ja aega võiks olla, et ka teemas need kajastuks, ilma lingile vajutamata. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5092
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas Mihkel0987 » 12 Veebr 2021, 18:26

puistumees kirjutas:Jutt pole joonte vahel sõitmisest

Mihkel peaks selle vastu ka protesteerima, sest selles sarjas ainult nii, aga Nikson ju, siis Mikule on ok, kui Sten või puistu, siis käib pinda


Erinevalt sinust, saan mina EESTI KEELEST aru ja suudan joonte vahel püsida, aga sina ei suuda siis ka kui on 5min enne sõitu LAUSA ÜLE KA KÜSITUD, ET KUIDAS SÕITA TULEB!
Viimati muutis Mihkel0987, 12 Veebr 2021, 18:28, muudetud 1 kord kokku.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas StenNansten » 12 Veebr 2021, 18:27

Mihkel0987 kirjutas:
puistumees kirjutas:Võiks siis muidugi ettepanekuid ka puistada, mitte ainult "midagi suurt ja ägedat", siis pärast ütled ikka, et pole suur ja äge.

suur ja äge ütled, siis minu pähe tuleb EMV :)


viewforum.php?f=120
viewforum.php?f=118
viewtopic.php?f=134&t=733
viewtopic.php?f=135&t=746

Palun. Nostalgitsedes hakkasin puudust tundma SpcVnd ja Aivo sarjadest. Vähemalt olid korralikud andmised siis mitte niisama jauramine.

Võistlused ju kõik nkn toimivad ühe mustri järgi, erinevad on korraldajad, auto või autod ning kalendri pikkus. Peamiselt

Võistluse korralduse poolelt vähemalt need näited tõestavad, on toimunud suur areng. Ühel sarjal pole neist isegi mingit üldinfot ja sarja info on praeguses mõttes poolik. Kõik need lisa paragraafid seetõttu nüüd, et mingid tegelased leidsid aega vinguda et "miks kirjas pole".
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Alpine Karikasari 2021

PostitusPostitas StenNansten » 12 Veebr 2021, 19:26

Nikson kirjutas:Millistest reeglitest sa aru ei saa? Joonte vahel sõitmist nõuan igal etapil. Olen kahel etapil neid nüüd kontrollinud ja sellest isegi hoiatanud, et kontrollin. Isegi karistuse suurus on ära märgitud. Iseenesest võin ka ilma hoiatamata kontrollida, sest enne regamist oli selge, et pooldan joonte vahel sõitmist. Kui on midagi arusaamatut joonte vahel sõitmisest, siis tunnen sulle kaasa. :s
Ja et liiga teemaväliseks ei lähe, siis võib ehk minuga ka arvestada. Pole seda autot proovinud. Kui pole liiga uisutamine, löön kaasa.

Minul pole joontega häda aga La Sarthe etapiks oleks võinud teemas joonte kohta midagi olla. Muidugi saab küsida teemas alati. Aga kontrolli all olevad kohad võiks ka märkida.

Nikson kirjutas:Lihtsalt sõbralikuks märkuseks, et miks ei viitsita enam võistlusteemasse sõidu tulemusi trükkida. Isegi osalejate nimekirja leidmiseks pean tabeli lingile vajutama. Niipalju viitsimist ja aega võiks olla, et ka teemas need kajastuks, ilma lingile vajutamata. :)

Kuubikutel ma pole viitsinud jah, aga keegi pole väga puudust ka sellest tundnud. Alpine sarjas kirjutan. :)

Osalejate nimekirjaga nii, niikuinii kirjutab osalejate nimekirja tabelisse ka ja ei näinud vajadust, et peaks eraldi foorumisse ka kirjutama. Lisaks tabelis saab kõike vähe korrapärasemalt ka teha. Näiteks nimedepikkused erinevad ja nimekiri nagu "lained". Read segamini. Samuti, pole keegi seni puudust tundnud ja tabeli lahti tegemine pole ka keeruline.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

EelmineJärgmine

Mine Alpine Karikasari 2021



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE