15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (17/04/21)

PostitusPostitas puistumees » 13 Apr 2021, 21:11

BasicMist kirjutas:
StenNansten kirjutas:Suure hääletuse põhjal on sõit laupäeval ja kellele ei ole sobinud see ikka, jäänud sõidust siis eemale. Hääletus on oma sõna õelnud ja nii ongi.
Pole seda segadust vaja nii vähe aega enne sõitu.

No sellisel juhul sõidate laupäeval väheste gr2 autodega, oleks ju parem kui neljap saaks ikkagi finaalil osaleda võimalikult palju. See mitme valikuga hääletusega võite Per**e käia!

Mis sellel siis viga on? Kõik saavad valida kõik sobivad variandid....

Kui saab ainult 1 valida siis valitakse ainult see, mida eelistatakse, kui saaks teistel päevadel ka....
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (17/04/21)

PostitusPostitas Tuhjuhan » 13 Apr 2021, 21:18

Ühegi selle sarja etapi teemas pole nii palju kommentaare ja sõiduni veel mitu päeva aega.
Ise olen seekord Steniga nõus, et võiks jääda laupäeva peale kuna esmases hääletuses selle päeva poolt kõige rohkem hääletati.
Samas jah edaspidi võiks hoopis küsida, et millisel päeval (päevadel) keegi ei saa (ei taha) sõita.
Ja enne hääletust teha hääletus, et millist hääletust keegi eelistab :cool:
Tuhjuhan
Guru
Guru
 
Postitusi: 525
Liitunud: 29 Juul 2018, 15:18





Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (17/04/21)

PostitusPostitas BasicMist » 13 Apr 2021, 21:29

Ah tra ma ei tea, sõitke omaette... Pole mõtet sõita kui pole sõitjaid, et tekiks võimalus sarjas kohta muuta...
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (17/04/21)

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 13 Apr 2021, 21:31

Õhtust veelkord. Mina hääletasin ka laupäeva poolt lihtsalt sellepärast et see algas 1 tund varem. Kui aga selgus et laupäeval ei saa mitmed osaleda on mul süümekad selles osas et andsin hääle laupäevale. Oleksin seda teadnud poleks mingi hinna eest laupäeva valinud. Palju meie hulgast on neid kes neljapäeval sõita ei saa. Otsuseid peaks ju saama muuta kui selgub teatavaid asjaolusid, või siis teisiti öeldes kas peab olema nii jäik oma otsustes. Muidugi ma ei tea seda paljud neljapäeval sõita ei saa, aga arvan et selle jõuame välja selgitada. Eesmärk peaks ju olema võimalikult suure osalusega sarja viimane võistlus.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 786
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (17/04/21)

PostitusPostitas Nikson » 13 Apr 2021, 21:42

Teine küsimus on, et paljud üldse seda pikka sõitu lõpuni viitsivad sõita. :D

Minagi hääletasin neljapäeva, kuna sarja alguses oli selge, et võistluspäev neljapäev. Mul iseenesest vahet pole. Pigem ongi küsimus, et kui stardin, kas lõpuni viitsin sõita. :)
Mis selle pika sõidu mõte nagu üldse on?
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (17/04/21)

PostitusPostitas puistumees » 13 Apr 2021, 21:45

I-N-D-R-E-K kirjutas:Õhtust veelkord. Mina hääletasin ka laupäeva poolt lihtsalt sellepärast et see algas 1 tund varem. Kui aga selgus et laupäeval ei saa mitmed osaleda on mul süümekad selles osas et andsin hääle laupäevale. Oleksin seda teadnud poleks mingi hinna eest laupäeva valinud. Palju meie hulgast on neid kes neljapäeval sõita ei saa. Otsuseid peaks ju saama muuta kui selgub teatavaid asjaolusid, või siis teisiti öeldes kas peab olema nii jäik oma otsustes. Muidugi ma ei tea seda paljud neljapäeval sõita ei saa, aga arvan et selle jõuame välja selgitada. Eesmärk peaks ju olema võimalikult suure osalusega sarja viimane võistlus.

Häält oleks saanud nii neljapäevale kui ka laupäevale anda

Võimalikult suur osalus oligi ju juba esimese hääletuse eesmärk, kuidas sellega seda küll ei selgitatud, ma ei mõista.

Eks muidugi minul on ükskõik kummal päeval seda teha, neljapäeval on isegi parem, kuna mul ei ole mingi tampi taga otse järgmisele sõidule minna sealt, ma lihtsalt paningi selle järgi, mida hääletati.

Nüüd tuleb välja, et ikka ei sobi see laupäev ja sobib neljapäev ikkagi, ma ei tea enam mida siin panna, kas see on lihtsalt häälekas vähemus, kellele laupäev ei sobi või mis...

Mul on mitmes sarjas viimane etapp kestvusetapp olnud, ega sellel mingit otsest põhjust pole. 2.4h on seepärast, et varsti toimub Nürburgring 24h.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

PostitusPostitas puistumees » 14 Apr 2021, 11:05

Läheb nüüd niimoodi, et sõidame neljapäeval ja need, kes neljapäeval ei saa sõita saavad sõita laupäeval.

Neljapäeval ootame Tuhjuhani ära, kui vaja, pole probleem.

Neljapäeval sõidan ise ka, laupäeval panen toa püsti ja lasen seltsimeestel sõita.

Pärast tulemused ühte kokku, ei soovi siis näha hala, et aga tal oli vähem Gr.4sid ees, nii on nüüd lihtsalt. Võime Timmeriga neid kunstlikult tekitada sinna kui vaja ;)

Kui kõik neljapäeval kenasti kohal on, siis tekib mul küsimus, et mis selle hääletusega toimus ja eks teada siis tulevikuks, et tuleb lihtsalt diktaatorlikult paika panna asjad.

Neljapäeval start 21.30 või siis kui Tuhjuhan meil olemas on

Laupäeval start 20.30.

Näeme rajal ja oleme sallivad
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

PostitusPostitas Nikson » 14 Apr 2021, 11:25

puistumees kirjutas:
Kui kõik neljapäeval kenasti kohal on, siis tekib mul küsimus, et mis selle hääletusega toimus ja eks teada siis tulevikuks, et tuleb lihtsalt diktaatorlikult paika panna asjad.

Eks mõned panid seal nii, nagu mugavam on, aga mitte nii kas võimalik on.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

PostitusPostitas StenNansten » 14 Apr 2021, 11:40

Nikson kirjutas:
puistumees kirjutas:
Kui kõik neljapäeval kenasti kohal on, siis tekib mul küsimus, et mis selle hääletusega toimus ja eks teada siis tulevikuks, et tuleb lihtsalt diktaatorlikult paika panna asjad.

Eks mõned panid seal nii, nagu mugavam on, aga mitte nii kas võimalik on.

Ilmselgelt jäi hääletuse detailidesse süvenemisest puudu. Kõik oli ilusti olemas mis vaja teada nagu oli võimalik mitu häält lisada, et valida kõik päevad, mis sobivad. See tundub, jäi kõige rohkem tähelepanuta.
Soovitaks siiski lugeda enne kui allkirja alla paned.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

PostitusPostitas powwa25 » 14 Apr 2021, 11:54

StenNansten kirjutas:
Nikson kirjutas:
puistumees kirjutas:
Kui kõik neljapäeval kenasti kohal on, siis tekib mul küsimus, et mis selle hääletusega toimus ja eks teada siis tulevikuks, et tuleb lihtsalt diktaatorlikult paika panna asjad.

Eks mõned panid seal nii, nagu mugavam on, aga mitte nii kas võimalik on.

Ilmselgelt jäi hääletuse detailidesse süvenemisest puudu. Kõik oli ilusti olemas mis vaja teada nagu oli võimalik mitu häält lisada, et valida kõik päevad, mis sobivad. See tundub, jäi kõige rohkem tähelepanuta.
Soovitaks siiski lugeda enne kui allkirja alla paned.



Kõige õigem oleks teha, et on üks valik. Ja seda muuta ei saa.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

PostitusPostitas Nikson » 14 Apr 2021, 12:11

powwa25 kirjutas:Kõige õigem oleks teha, et on üks valik. Ja seda muuta ei saa.

Kas oleks. Kui mitu erinevat päeva sobib, siis saad kõigile neile hääle anda, aga praegu panid mõned nii nagu mugavam tundus. Kuigi saanuks ka mõnel teisel päeval.
Aga mis siin ikka arutada. Korraldajal tuleb lihtsalt sarja tehes kuupäevad paika panna. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

PostitusPostitas puistumees » 14 Apr 2021, 12:22

Eks ma alguses paningi, siis tulid küsimused, et kas tõesti neljapäeval sellist sõitu? Siis tuli otsus, et läheb hääletusele enne etappi, tuleb välja, et peab ikka jõuga paika panema.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

PostitusPostitas StenNansten » 15 Apr 2021, 15:58

Tere,
siin "Pertamina Garuda Super Sport R.I.P. Michelin 0 Tyre Life Mega Pit Stop Yorkshire Tea Break Racing Team Peugeot Sport" juhatuse kiri võistlussarja juhatusele seoses viimase etapiga.

Plahvatuse tõttu Pertaminal on küttega kehvad lood viimaseks pikak sõiduks ning Bugatti otsustas ka tulla sõitma, oleme sunnitud vahetama kütusetarnija Neste peale. Selle otsusega loodab meie võistlustiim, et suudame lõpuni tulla nii, et kütusega kokku hoidma ei pea.

https://en.wikipedia.org/wiki/Balongan_ ... _explosion
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 16 Apr 2021, 9:01

Tehti natukene liiga esimestel ringidel, vaatan olukorrad õhtul üle ja esitan kaebused. Keegi võiks panna korduse ülesse. Tahaks Basicu vastu natukene kaebusi esitada.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 16 Apr 2021, 11:30

Tere. Ei tea kas laseb nii pikka sõitu üles laadida. Õnnitlused Mihklile üld võidu puhul.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 786
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

PostitusPostitas puistumees » 16 Apr 2021, 11:44

Mihkel0987 kirjutas:Tehti natukene liiga esimestel ringidel, vaatan olukorrad õhtul üle ja esitan kaebused. Keegi võiks panna korduse ülesse. Tahaks Basicu vastu natukene kaebusi esitada.

Ei saa nii pikka sõitu üles laadida. Ise peab salvestama nii pikkade sõitude puhul.

Tahad midagi üle vaadata, siis võin õhtul share plays lasta oma replays kerida vms :)

Kui mäletad neid intsidente ja kuna olid siis saan videod ka teha lihtsalt.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

PostitusPostitas Tuhjuhan » 16 Apr 2021, 11:53

Nürpa kestvussõit kannatas veidi kuna ühes klassis oli liiga vähe osalejaid kuid endale täitsa meeldis. Indrek oli seekord omaette klassist, Basicuga suutnuks ehk konkureerida kuid suutsin meeskonna poolt kätte mängitud edumaa ise maha (liivale) mängida.
Hea meelega kordaks sellist sõitu mõnes sarjas kus kõik sõidavad sama klassi masinatega ja eelnevad etapid on võistlejate taset, kaalu muutmiste abil, veidi ühtlustanud.
Palju õnne Mihklile sarja võidu puhul ja aitäh Puistule korraldamise eest.
Tuhjuhan
Guru
Guru
 
Postitusi: 525
Liitunud: 29 Juul 2018, 15:18





Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

PostitusPostitas BasicMist » 16 Apr 2021, 14:54

Mihkel0987 kirjutas:Tehti natukene liiga esimestel ringidel, vaatan olukorrad õhtul üle ja esitan kaebused. Keegi võiks panna korduse ülesse. Tahaks Basicu vastu natukene kaebusi esitada.

Lihtsalt võidust ei piisa, vaja veel kaebusi esitada...
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

PostitusPostitas Nikson » 16 Apr 2021, 15:47

BasicMist kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Tehti natukene liiga esimestel ringidel, vaatan olukorrad õhtul üle ja esitan kaebused. Keegi võiks panna korduse ülesse. Tahaks Basicu vastu natukene kaebusi esitada.

Lihtsalt võidust ei piisa, vaja veel kaebusi esitada...

Eks ta on kade, et tal tiimikaaslasi polnud.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 15. Nürburgring Nordschleife 2.4h (15 ja 17/04/21)

PostitusPostitas Jyri_Ratas » 16 Apr 2021, 23:20

Oota, ongi köik või?

Kuidagi äkki lõppes ära!

Suured tänud Puistule, et ta selle sarja kokku pani. Väga meeldis ja jään ootama järgmist!
Kasutaja avatar
Jyri_Ratas
Insener
Insener
 
Postitusi: 435
Liitunud: 08 Nov 2020, 17:58





EelmineJärgmine

Mine Multiclass Sari 2021



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE