8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 27 Veebr 2021, 13:27

Natukene elutarkust Puistule: Kui oled endale võtnud kohustuse teha sarja, siis tee seda hästi! Praegu on väga kaootiline sul see asi, ei ole tuba õigel ajal ja tulemused tulevad ka heal juhul paar aastat hiljem. Kui ise ei jõua, siis Timmer aitab sind kindlasti, seda muidugi juhul kui temal aega on. Katsuks selle asja nüüd ikkagi lõpuni teha, sest hetkel tundub, et asi vajub ära peale järgmist etappi.

Kui EVAL on sulle tähtsam, siis pane cancel sellele asjale siin ja sõidame neljapäevasõitusid edasi oma 5-6 matsiga. Keegi ei taha paha, aga kui ise kirjutad, et tuba tuleb 21:45 ja tuled sisse 21:50 ning avastad, et su mäng ei tööta, siis on veidi jamasti need asjad.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas puistumees » 27 Veebr 2021, 14:23

Aga korralda siis ise edasi, kui sulle nii südamelähedane see sari ja elutähtis :D

Tulemusi hakkan praegu kirjutama, ole õnnelik, et neid üldse on, mõni ei kirjuta meil üldse tulemusi foorumisse välja ;), isegi registreerunute nimekirja mitte.

Olin varem sees, aga siis mässasin sellega, et polnud netiühendust. Siis avastasin, et netijuhe oli paar mm sisse mitte läinud ruuteri poolelt...

See 10 min varem poleks antud juhul päästnud ka ju, kui mäng ei toimi :)

Ning EVAL on siiski iga 2 nädala tagant pühapäeviti, sõidan palju rohkem teisi asju ja tõsi GT Sport on hetkel rohkem tagaplaanil, kuna teised asjad huvitavad veidi rohkem praegu, sellest ka siis praegused tulemused minu poolt, kuna pole ringigi proovinud enne sõitu.

Selle sarja teen lõpuni ja siis teen pausi sisse korraldamisse :-D
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas puistumees » 27 Veebr 2021, 14:49

BasicMist kirjutas:KAEBUS
Teine sõit, 22. ringi lõpp 23. ringi algus. Ei saa aru mis Nikson korraldas seal... :p ;)

Sa ronisid ise kinniminevasse auku väliskurvi ja siis selle asemel, et kannatust varuda, võtsid ja rammisid Niksoni meelega seina, et saaks karelist iga hinna eest võimalikult kiiresti mööda????? :?:



Video siis, ootan arvamusi, aga lõhnab 20 sek x2 (tahtlik intsident) järgi Basicule...
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas P2nkz » 27 Veebr 2021, 15:22

puistumees kirjutas:
BasicMist kirjutas:KAEBUS
Teine sõit, 22. ringi lõpp 23. ringi algus. Ei saa aru mis Nikson korraldas seal... :p ;)

Sa ronisid ise kinniminevasse auku väliskurvi ja siis selle asemel, et kannatust varuda, võtsid ja rammisid Niksoni meelega seina, et saaks karelist iga hinna eest võimalikult kiiresti mööda????? :?:



Video siis, ootan arvamusi, aga lõhnab 20 sek x2 (tahtlik intsident) järgi Basicule...


Vaatasin ka intsidendi üle. Isiklikult leian, et siin on tegemist Kareli ja Niksoni poolse blokeerimisega. Basic on ilmselgelt kiirem auto ja lükatakse kasti kinni ära. Niksonile 30 sekki.
P2nkz
Insener
Insener
 
Postitusi: 480
Liitunud: 09 Sept 2020, 8:25




 P2nkz

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas puistumees » 27 Veebr 2021, 15:58

Karel peabki sõitma ju oma joont, ta ei teinud üldse midagi valesti minu meelest. Nikson ei pea ju ka Basicule siis ruumi tekitama sinna, Basic oleks võinud natuke gaasi maha lasta, Niksonile tuulde võtta ja sirge lõpus möödasõitu üritada. Või saan ma võidusõidu algpõhimõtetest siin valesti aru?? :?:

Edit: Ja kas Nikson peab just arvestama tüübiga, kes väljaspool rajajooni talle kõrvale ronis väliskurvis? Nikson sõitis kurvis oma joont ja Basic ronis väliskurvi, Nikson tekitas talle siis auto võrra ruumi, mis ka seal püsis, ilmus siis Basicu ette GT4, millest ta arvas, et peab kohe mööda saama, lükates lihtsalt Niksoni jõuliselt eemale selle asemel, et kannatada natuke.
Viimati muutis puistumees, 27 Veebr 2021, 16:01, muudetud 2 korda kokku.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas StenNansten » 27 Veebr 2021, 16:00

puistumees kirjutas:Karel peabki sõitma ju oma joont, ta ei teinud üldse midagi valesti minu meelest. Nikson ei pea ju ka Basicule siis ruumi tekitama sinna, Basic oleks võinud natuke gaasi maha lasta, Niksonile tuulde võtta ja sirge lõpus möödasõitu üritada. Või saan ma võidusõidu algpõhimõtetest siin valesti aru?? :?:

Nikson on kõiges meil süüdi ju, mis rajal juhtub alates Suzukast, ei mäleta? :D Kõik penaltid saab ta, isegi kui ei osalenud intsidendis.

Ilmselt pänks ka tegi naljaga pooleks selle kommentaari, nõustun Basicu tahtliku intsidendi tekitamisega. Kas naljaga või mitte, ähvardas partys ka Niksonile käru keerata. Selle Suzuka jutu taustal siis. :-D

Basicul oli reaalselt vaja ainult korraks jalg pedaalilt eemaldada ja siis oleks ruumi kõrvale võtta olnud küll, et karelist mööda minna.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas BasicMist » 27 Veebr 2021, 16:32

StenNansten kirjutas:
puistumees kirjutas:Karel peabki sõitma ju oma joont, ta ei teinud üldse midagi valesti minu meelest. Nikson ei pea ju ka Basicule siis ruumi tekitama sinna, Basic oleks võinud natuke gaasi maha lasta, Niksonile tuulde võtta ja sirge lõpus möödasõitu üritada. Või saan ma võidusõidu algpõhimõtetest siin valesti aru?? :?:

Nikson on kõiges meil süüdi ju, mis rajal juhtub alates Suzukast, ei mäleta? :D Kõik penaltid saab ta, isegi kui ei osalenud intsidendis.

Ilmselt pänks ka tegi naljaga pooleks selle kommentaari, nõustun Basicu tahtliku intsidendi tekitamisega. Kas naljaga või mitte, ähvardas partys ka Niksonile käru keerata. Selle Suzuka jutu taustal siis. :-D

Basicul oli reaalselt vaja ainult korraks jalg pedaalilt eemaldada ja siis oleks ruumi kõrvale võtta olnud küll, et karelist mööda minna.

Esiteka ma ei ähvardanud midagi, Nikson mainis, et Tal teised sõidud tuksi läinud aga kyll Basic jõuab seda teha.
Teiseks Niksonil läks viimasest kurvist väljumine tuksi, sp ma kõrvale saingi ning vältimaks otsasõitu pidin liikuma rajapervele.
Kolmandaks on Karel meeletult aeglane Gr4 autoga, kui oleksin gaasi natuke maha lasknud oleksin sõitnud kareli katki.
Eks oleks võinud seal rohkem ruumi olla aga ei olnud.
Tahtliku ei olnud siin midagi, vältisin suuremat kaost.
Tegin liiga Niksonile? Jah, tegin kyll. Kahekordse karistuse võid kyll omle määrata sellise korralduse eest.

Kõigele lisaks tegin kaebuse ise, sest Nikson ei kavatsenud kaebust teha.
Näitasin yles, et olen nõus vastu võtma karistuse, sest rikkusin tema sõidu yhe punkti võrra.
Kui veel edasi vaatad siis lasin möödagi uuesti.
Viimati muutis BasicMist, 27 Veebr 2021, 18:19, muudetud 1 kord kokku.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 27 Veebr 2021, 16:54

puistumees kirjutas:Aga korralda siis ise edasi, kui sulle nii südamelähedane see sari ja elutähtis :D

Tulemusi hakkan praegu kirjutama, ole õnnelik, et neid üldse on, mõni ei kirjuta meil üldse tulemusi foorumisse välja ;), isegi registreerunute nimekirja mitte.

Olin varem sees, aga siis mässasin sellega, et polnud netiühendust. Siis avastasin, et netijuhe oli paar mm sisse mitte läinud ruuteri poolelt...

See 10 min varem poleks antud juhul päästnud ka ju, kui mäng ei toimi :)

Ning EVAL on siiski iga 2 nädala tagant pühapäeviti, sõidan palju rohkem teisi asju ja tõsi GT Sport on hetkel rohkem tagaplaanil, kuna teised asjad huvitavad veidi rohkem praegu, sellest ka siis praegused tulemused minu poolt, kuna pole ringigi proovinud enne sõitu.

Selle sarja teen lõpuni ja siis teen pausi sisse korraldamisse :-D

Ma üritasin vägagi viisakalt kirjutada, aga sa ikka paugud lihtsalt vastu. Vingub siis kui kisame, vingub isegi siis kui on konstruktiivne kriitika. Otsusta nüüd ära kumba sa tahad.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas BasicMist » 27 Veebr 2021, 18:52

puistumees kirjutas:Aga korralda siis ise edasi, kui sulle nii südamelähedane see sari ja elutähtis :D

Tulemusi hakkan praegu kirjutama, ole õnnelik, et neid üldse on, mõni ei kirjuta meil üldse tulemusi foorumisse välja ;), isegi registreerunute nimekirja mitte.

Selle sarja teen lõpuni ja siis teen pausi sisse korraldamisse :-D

Oot, ma ei saa aru miks meie peame õnnelikud olema, et tulemused yleval. Sina pead seda tegema ju, või poole sarja pealt otsustad ringi, et me peame nyyd õnnelikud olema? :?:
Selgita!
Pakuti sulle lahendusi mida võiks teha,
Tõmba jah otsad kokku.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas puistumees » 27 Veebr 2021, 19:43

Vihjasin sellele, et teatud teine korraldaja ei kirjuta sellist infot foorumisse :D

Ja eks alati on ka variant mitte sõita, kui sari või korraldus ei sobi, osalus on alati vabatahtlik olnud, nagu Nikson ütleb
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 27 Veebr 2021, 20:44

puistumees kirjutas:Vihjasin sellele, et teatud teine korraldaja ei kirjuta sellist infot foorumisse :D

Ja eks alati on ka variant mitte sõita, kui sari või korraldus ei sobi, osalus on alati vabatahtlik olnud, nagu Nikson ütleb

Ära näita näpuga teiste peale kui ise oled katlaga sama must. Mina pakkusin sulle välja võimalusi ja ma usun, et kui sa abi küsiksid, siis tullakse appi ka. Ära lihtsalt vaidle vaid tegutse.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas puistumees » 27 Veebr 2021, 23:05

Minu poolt tuleb otsus järgnev:
Basicule 40 sek ärahoitava intsidendi korraldamise eest, lükates tahtlikult Niksoni seina, et endale ruumi tekitada. Miski ei sundinud Basicut Niksonile kõrvale suruma ja sellest edasi ei sundinud ka miski Basicut gaasi peal hoidma ja elu eest karelist mööda suruma.

Edit:
Tulemused kinnitatud!
Tabel uuendatud!
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas BasicMist » 27 Veebr 2021, 23:20

puistumees kirjutas:Minu poolt tuleb otsus järgnev:
Basicule 40 sek ärahoitava intsidendi korraldamise eest, lükates tahtlikult Niksoni seina, et endale ruumi tekitada. Miski ei sundinud Basicut Niksonile kõrvale suruma ja sellest edasi ei sundinud ka miski Basicut gaasi peal hoidma ja elu eest karelist mööda suruma.

Edit:
Tulemused kinnitatud!
Tabel uuendatud!

Hiline spordimehelik käitumine ei aidanud juurde midagi jah.
Kus kohast tuli 2x20sek? Ei olnud ju tahtlik ja veel ise kaebasin olukorrale, et oleks fikseeritud.
Sa oled ikka tropp puistu.
Pole sõnu. Jälle olukord kus saad oma olematut võimu kasutada.
Aitähh!

Gt3 sarjas lykatakse viltu ja sõidetakse katki, tuleb hoiatus.
Võta õppust! Ulme tõsine sari!
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas puistumees » 27 Veebr 2021, 23:37

See "Möödalaskmine" järgnevasse 1. kurvi, kus Nikson pidurduspunkti maha magas? :D

Möödalaskmiseks küll ei julgeks seda nimetada, pigem uue intsidendi ärahoidmine lihtsalt, kuna kui oleksid tavaviisi edasi sõitnud, oleks Nikson sulle külge lennanud ilmselt...
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas BasicMist » 27 Veebr 2021, 23:39

puistumees kirjutas:See "Möödalaskmine" järgnevasse 1. kurvi, kus Nikson pidurduspunkti maha magas? :D

Möödalaskmiseks küll ei julgeks seda nimetada, pigem uue intsidendi ärahoidmine lihtsalt, kuna kui oleksid tavaviisi edasi sõitnud, oleks Nikson sulle külge lennanud ilmselt...

Pidurduspunkti mahamagamine ei ole minu syy. Ytlesin veel, et mingu mööda aga aero oli katki, sp ka pidurdusmaa läks pikaks.
Ma ei viitsi, las ta jääda.
Tavaliselt kasvavad käed mu**i kylge aga selles olukorras on mu**ile käed kasvanud.
Mis sitasti see uuesti.
Nyyd on vähemalt sari oma kohal.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 28 Veebr 2021, 0:14

40 sekundit sellise kõksu eest on nüüd küll ikka liig mis liig. Heal juhul 20sek väärt kui sedagi pluss ise tunnistas üles, et tegi vea. Loodetavasti teised teevad ka suu lahti, sest siin on karmi ülekohut tehtud hetkel.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas puistumees » 28 Veebr 2021, 2:59

Ei ole ülekohus, vaid reeglites kirjas olevad punktid rakenduvad nii, nagu need on kirjas.

Lõhkus Niksoni (20 sek) - tahtlik liigutus ruumi tekitamiseks, nügis juba paar korda enne - tahtlik intsident tähendab penaldi kahekordistust.

Minu silmis seda küll spordimehelikuks möödalaskmiseks nimetada ei saa, mis toimus esimeses kurvis intsidendijärgselt, ehk möödalaskmisest tingitud penaldi poolekslöömist ei tule.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas StenNansten » 28 Veebr 2021, 11:02

Polnudki võistlusintsident :shock:

Ma lihtsalt kirjeldasin, mis mul meelde jäi party vestlusest. Ehk siis mitte 100% täpsusega sõnad.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas Nikson » 28 Veebr 2021, 12:03

puistumees kirjutas:Ei ole ülekohus, vaid reeglites kirjas olevad punktid rakenduvad nii, nagu need on kirjas.

Lõhkus Niksoni (20 sek) - tahtlik liigutus ruumi tekitamiseks, nügis juba paar korda enne - tahtlik intsident tähendab penaldi kahekordistust.

Minu silmis seda küll spordimehelikuks möödalaskmiseks nimetada ei saa, mis toimus esimeses kurvis intsidendijärgselt, ehk möödalaskmisest tingitud penaldi poolekslöömist ei tule.


Ma ise ei tahtnudki tegelikult mööda minna, kuna sain veidi punaseks. Oli plaanis isegi, et lähen remontima.
Kaebust ma ise niikuinii ei esitanuks, aga Baziicul ikka vist oli öösel uni ära ja tegi selle ise. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 8. Circuit de Barcelona-Catalunya (25/02/2021)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 28 Veebr 2021, 12:21

puistumees kirjutas:Ei ole ülekohus, vaid reeglites kirjas olevad punktid rakenduvad nii, nagu need on kirjas.

Lõhkus Niksoni (20 sek) - tahtlik liigutus ruumi tekitamiseks, nügis juba paar korda enne - tahtlik intsident tähendab penaldi kahekordistust.

Minu silmis seda küll spordimehelikuks möödalaskmiseks nimetada ei saa, mis toimus esimeses kurvis intsidendijärgselt, ehk möödalaskmisest tingitud penaldi poolekslöömist ei tule.

Esiteks, õpi ära eesti keele grammatika. Teiseks, millest sa järeldad, et tegu oli tahtliku teoga? Kolmandaks, lugedes sinu reegleid, siis ise teo ülestunnistamisel on kahekordne penalti....miks selline asi liigitub automaatselt tahtliku teo alla? Neljandaks, mine loe oma reeglid läbi ja paranda ära kirjavead. Insidendid jah!

- 10 sekundit 1.kategooria insidendi eest
Eelise saamine jõulisel teel

- 20 sekundit 2.kategooria insidendi eest
Vastase auto ära lõhkumine

- 40 sekundit 3.kategooria insidendi eest
2.vastase auto ära lõhkumine

- 60 sekundit 4.kategooria insidendi eest
Massiavarii korraldamine, ehk 3 või enam autot intsidendis

- 2x karistus tahtliku insidendi ja boksi joonte eiramisest tingitud insidendi eest
Tahtlik insident on kas ilmselge tegevusest või tegevusetusest järeldatav salvestusel märgatav tegu või ise tunnistatud intsident.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

EelmineJärgmine

Mine Multiclass Sari 2021



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE