5. Vahemere (02/02/21)

5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas StenNansten » 26 Jaan 2021, 12:33

Pilt
Kuubikutele mõnus puhkuse ja päevituse saamise kliima.

Sõidu korraldaja: StenNansten
Sõiduruumi nimi: "Kuubiku Ralli 5"


Päeva kava:
Spoiler: näita
Võistluspäev Teisipäeval (02/02/21):
    21.00 - 21.30 - Võistlusruum on leida mängumenüüst minnes Open Lobby
    22.00 - Algab etapp
    23.00 - Ennustatav lõpp võistlusõhtule

Sõitude kava:
Spoiler: näita
Sõit 1:
Nimi: Autodrome Lago Maggiore - Centre
Sõidu pikkus: 8 ringi
Kellaaeg: 05:00 / Päikseline
Penalti kordaja: 0:01.000

Sõit 2:
Nimi: Autodrome Lago Maggiore - East II
Sõidu pikkus: 4 ringi
Kellaaeg: 09:30 / Pilvine
Penalti kordaja: 0:03.000

Sõit 3:
Nimi: Autodrome Nazionale Monza
Sõidu pikkus: 3 ringi
Kellaaeg: 12:00 / Okei ilm
Penalti kordaja: 0:05.000

Sõit 4:
Nimi: Dragon Trail - Gardens
Sõidu pikkus: 4 ringi
Kellaaeg: 16:30 / Päikseline
Penalti kordaja: 0:04.000

Sõit 5:
Nimi: Dragon Trail - Seaside
Sõidu pikkus: 3 ringi
Kellaaeg: 18:30 / Okei ilm
Penalti kordaja: 0:05.000

Etapi lisainfo:
- Sõitude vahel seadistamise ja tuuningu menüüsse minek on keelatud! Etapi jaoks olgu masin valmis!
- Kaebuste esitamiseks on aega 24 tundi peale võistlust, ehk terve järgnev päev.
- BoP on uuendatud! Võistlejatel palun tabelist järgi vaadata!
- Kuubikute BoP
- Punktitabel
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5837
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 03 Veebr 2021, 0:25

Monza, Puistu, erakordne tont.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas puistumees » 03 Veebr 2021, 10:44

Monza, vaadata üle olukord 1.šikaanis, kus mulle tee peale Ferrari risti ette ilmus :)

Ja Mihkel nagu ei kavatsenudki mulle ruumi anda, siis tuli seda jõuga nõuda
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 03 Veebr 2021, 11:18

puistumees kirjutas:Monza, vaadata üle olukord 1.šikaanis, kus mulle tee peale Ferrari risti ette ilmus :)

Ja Mihkel nagu ei kavatsenudki mulle ruumi anda, siis tuli seda jõuga nõuda


See, et ma ei tahtnud ruumi jätta, ei tähenda seda, et sina Timuka stiilis liivale lihtsalt lükkad.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas puistumees » 03 Veebr 2021, 13:03

Mihkel0987 kirjutas:
puistumees kirjutas:Monza, vaadata üle olukord 1.šikaanis, kus mulle tee peale Ferrari risti ette ilmus :)

Ja Mihkel nagu ei kavatsenudki mulle ruumi anda, siis tuli seda jõuga nõuda


See, et ma ei tahtnud ruumi jätta, ei tähenda seda, et sina Timuka stiilis liivale lihtsalt lükkad.

Mul on sinu pullitegemisest rajal suht kõrini lihtsalt, sinuga nagu nunn kirikus enam võidu ei sõida, vaid julmalt, kui rajale juhtun.

Väga ilmselt viimastest etappidest kõiki siin ka kaasa Ei sõida, sest väga vahet pole, olgu Monza või mitte, ikka mingi Porsche üle teistest.

Fakt on see, et kui Timmer poleks vägisi siia sarja neid Porschesid toppinud, oleks kõik autod ka võistlusolukorras üksteisele väga lähedal ja konkurents oleks tihe.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas StenNansten » 03 Veebr 2021, 13:58

puistumees kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:
puistumees kirjutas:Monza, vaadata üle olukord 1.šikaanis, kus mulle tee peale Ferrari risti ette ilmus :)

Ja Mihkel nagu ei kavatsenudki mulle ruumi anda, siis tuli seda jõuga nõuda


See, et ma ei tahtnud ruumi jätta, ei tähenda seda, et sina Timuka stiilis liivale lihtsalt lükkad.

Mul on sinu pullitegemisest rajal suht kõrini lihtsalt, sinuga nagu nunn kirikus enam võidu ei sõida, vaid julmalt, kui rajale juhtun.

Väga ilmselt viimastest etappidest kõiki siin ka kaasa Ei sõida, sest väga vahet pole, olgu Monza või mitte, ikka mingi Porsche üle teistest.

Fakt on see, et kui Timmer poleks vägisi siia sarja neid Porschesid toppinud, oleks kõik autod ka võistlusolukorras üksteisele väga lähedal ja konkurents oleks tihe.

Porsche Beetle on väga okei BoPiga, seda isegi ei muutnud enne seda etappi.

Sambal oleks BoP asja teinud julmemalt aga algselt polnud hooaja keskne BoP muudatus kirjas kuskil ning järsud BoP muudatused seetõttu olid välistatud. Järgmine hooaeg saab Samba väikese nerfi nkn, lihtsalt Mihklil oli see hooaeg õige auto õigetele radadele, nagu Lewis Hamiltonil. :-D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5837
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas StenNansten » 03 Veebr 2021, 15:01

puistumees kirjutas:Monza, vaadata üle olukord 1.šikaanis, kus mulle tee peale Ferrari risti ette ilmus :)



Minu silmis on see olukord võistlus situatsioon kus oleks võinud kõik olukorras osalejad midagi paremini teha kui nad tegid. Tuhjuhan oleks võinud vähe varem pidurdada, Basic oleks võinud üle tee minnes rohkem pidurit kasutada ja Puistu poleks pidanud niivisi sukelduma = Poleks Basicuga niivisi kokku saanud.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5837
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 03 Veebr 2021, 15:25

puistumees kirjutas:Mul on sinu pullitegemisest rajal suht kõrini lihtsalt, sinuga nagu nunn kirikus enam võidu ei sõida, vaid julmalt, kui rajale juhtun.

Väga ilmselt viimastest etappidest kõiki siin ka kaasa Ei sõida, sest väga vahet pole, olgu Monza või mitte, ikka mingi Porsche üle teistest.

Fakt on see, et kui Timmer poleks vägisi siia sarja neid Porschesid toppinud, oleks kõik autod ka võistlusolukorras üksteisele väga lähedal ja konkurents oleks tihe.

Cenno 2.0 on sündinud....kui ei võida, siis ei sõida! :D :D :D :D
Pulli teed sina, mina sõidan viisakalt. Sina oled meil see, kes koguaeg niimoodi siin sarjas sõidab. Mine vingu EVALis või kusagil. P****e see kaebus, ei viitsi jaurata.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas puistumees » 03 Veebr 2021, 15:41

Hahahahaha Mina? :D

Mul võitmisest savi, vähemalt tahaks võitlust. Eelmine hooaeg ei võitnud, aga võitlused olid tihedad ja olin suur fänn sellel sarjal

Ja Mihkel ja rajal viisakas ei käi väga ühte lausesse

Olin sul enne Ascarit vasakul kõrval ja sa pidurdustsoonis liikusid sissepoole, et mind suruda, Verstappen

Timmer, võid selle olukorra üle vaadata, kas Verstappenitamine on siis rajal viisakas olemine :)
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas BasicMist » 03 Veebr 2021, 16:00

puistumees kirjutas:Hahahahaha Mina? :D

Mul võitmisest savi, vähemalt tahaks võitlust. Eelmine hooaeg ei võitnud, aga võitlused olid tihedad ja olin suur fänn sellel sarjal

Ja Mihkel ja rajal viisakas ei käi väga ühte lausesse

Olin sul enne Ascarit vasakul kõrval ja sa pidurdustsoonis liikusid sissepoole, et mind suruda, Verstappen

Timmer, võid selle olukorra üle vaadata, kas Verstappenitamine on siis rajal viisakas olemine :)

Puistu, ega sul ei ole niisama tulnud nimi Scubadiver...
Sa alati sätid ja surud end sellistesse kohtadesse, kuhu terve mõistusega inimene ei lähe reaalselt suruma. Näed ju selles samas videos kus kohast sa tulid sinna kylje alla. Tahtsid silmad ruutus oma legendaarse suleldumisega võtta kaks-kolm kohta.
Ärge olge eided :-D
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 03 Veebr 2021, 16:37

Vaatasin video läbi. Üks Honda lendas nagu rakett, lõikas ja üritas mööda sõita omast arust.
Lollus.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas puistumees » 03 Veebr 2021, 18:04

BasicMist kirjutas:
puistumees kirjutas:Hahahahaha Mina? :D

Mul võitmisest savi, vähemalt tahaks võitlust. Eelmine hooaeg ei võitnud, aga võitlused olid tihedad ja olin suur fänn sellel sarjal

Ja Mihkel ja rajal viisakas ei käi väga ühte lausesse

Olin sul enne Ascarit vasakul kõrval ja sa pidurdustsoonis liikusid sissepoole, et mind suruda, Verstappen

Timmer, võid selle olukorra üle vaadata, kas Verstappenitamine on siis rajal viisakas olemine :)

Puistu, ega sul ei ole niisama tulnud nimi Scubadiver...
Sa alati sätid ja surud end sellistesse kohtadesse, kuhu terve mõistusega inimene ei lähe reaalselt suruma. Näed ju selles samas videos kus kohast sa tulid sinna kylje alla. Tahtsid silmad ruutus oma legendaarse suleldumisega võtta kaks-kolm kohta.
Ärge olge eided :-D

Seal ma ei üritanud isegi mööduda, lihtsalt ei teadnud, kus pidurduspunkt on :D, vabandused, täiesti minu viga selles mõttes
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas StenNansten » 03 Veebr 2021, 18:41

puistumees kirjutas:
Timmer, võid selle olukorra üle vaadata, kas Verstappenitamine on siis rajal viisakas olemine :)

Te mõlemad surusite üksteisega seal. Videos olevas intsidendis tulid puistu ise ka risti üle raja et blokeerida rajal olijaid.
Suureks agaks edaspidisel võistlusel on see, et Mihklil on penalt peal ja oleks pidanud järgima neid reegleid:
11. Läbipaistvad/-sõidetavad võistlejad

- Läbipaistvad/-sõidetavad on kõik võistlusmasinad, mis on läbipaistvad ja/või virvendavalt läbipaistvad. Samuti ka võistlusmasinad, mis ei ole püsivalt normaalolekus.

- Läbipaistva/-sõidetavana ei tohi:
- Naasta kohavõitlusesse tagasi enne kui olete tagasi normaalolekus!
- Ei ole teil õigus sooritada möödasõite. Seda sooritades peate koheselt selle tagasi andma!
- Ei tohi te tekitada võistlusohtlikke olukordi kui te pole püsivalt normaalolekus võistlusrajal!

- Läbipaistva/ -sõidetavana on teil õigus:
- Teha kõik võimalik, samal ajal turvaliselt, et naasta tagasi normaalolekusse! Eelistatavalt järgmise rajasirge jooksul.

Ehk Mihkel rikkus siin võidusõidu etiketti, olles Läbipaistva sõitjana aktiivselt kohavõitluses ja tekitades ohtlikke olukordi.

Karistustiku järgi saab Mihkel 5 sekundit trahvi siit 1.kategooria rikkumise eest.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5837
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas BasicMist » 03 Veebr 2021, 19:10

puistumees kirjutas:Seal ma ei üritanud isegi mööduda, lihtsalt ei teadnud, kus pidurduspunkt on :D, vabandused, täiesti minu viga selles mõttes

Sul ju pidi olema meie seast parim reaktsiooni aeg pidurdusmaadel ja seda kõike teistel sõnaotseses mõttes perses sõites. Vabandan väljenduse eest.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 03 Veebr 2021, 19:15

StenNansten kirjutas:
puistumees kirjutas:
Timmer, võid selle olukorra üle vaadata, kas Verstappenitamine on siis rajal viisakas olemine :)

Te mõlemad surusite üksteisega seal. Videos olevas intsidendis tulid puistu ise ka risti üle raja et blokeerida rajal olijaid.
Suureks agaks edaspidisel võistlusel on see, et Mihklil on penalt peal ja oleks pidanud järgima neid reegleid:
11. Läbipaistvad/-sõidetavad võistlejad

- Läbipaistvad/-sõidetavad on kõik võistlusmasinad, mis on läbipaistvad ja/või virvendavalt läbipaistvad. Samuti ka võistlusmasinad, mis ei ole püsivalt normaalolekus.

- Läbipaistva/-sõidetavana ei tohi:
- Naasta kohavõitlusesse tagasi enne kui olete tagasi normaalolekus!
- Ei ole teil õigus sooritada möödasõite. Seda sooritades peate koheselt selle tagasi andma!
- Ei tohi te tekitada võistlusohtlikke olukordi kui te pole püsivalt normaalolekus võistlusrajal!

- Läbipaistva/ -sõidetavana on teil õigus:
- Teha kõik võimalik, samal ajal turvaliselt, et naasta tagasi normaalolekusse! Eelistatavalt järgmise rajasirge jooksul.

Ehk Mihkel rikkus siin võidusõidu etiketti, olles Läbipaistva sõitjana aktiivselt kohavõitluses ja tekitades ohtlikke olukordi.

Karistustiku järgi saab Mihkel 5 sekundit trahvi siit 1.kategooria rikkumise eest.


Täiesti ebaõiglane. Ma ei viitsi taluda enam seda sama kuradi jama, kus mind lihtsalt koristatakse rajalt ära ja see kes koristab, pääseb puhtalt. Pista oma reeglistik tead küll kuhu.

Järjekordne näide miks Timmeri ja Puistu sarjasid ei sõida 20+ sõitjat.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas BasicMist » 03 Veebr 2021, 19:32

Sa Migkel pääsed ma puhtalt ju, koristasid minu jõhralt ära...
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas puistumees » 03 Veebr 2021, 19:33

BasicMist kirjutas:
puistumees kirjutas:Seal ma ei üritanud isegi mööduda, lihtsalt ei teadnud, kus pidurduspunkt on :D, vabandused, täiesti minu viga selles mõttes

Sul ju pidi olema meie seast parim reaktsiooni aeg pidurdusmaadel ja seda kõike teistel sõnaotseses mõttes perses sõites. Vabandan väljenduse eest.

Sa vist endiselt ei tea millest ma rääkisin tookord, las ta jääb ei hakka umbes 5. korda seda lauset lahti seletama
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas Mihkel0987 » 03 Veebr 2021, 19:42

BasicMist kirjutas:Sa Migkel pääsed ma puhtalt ju, koristasid minu jõhralt ära...

Esita kaebus, mul täitsa savi, minu pildis oli pani Kapral mulle köksu, mis viis omakorda köksu minult sulle. Vastu vaidlema ei hakka, lääg on lääg ja karistus on karistus kui teiste pildis muudmoodi asi välja nägi.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas BasicMist » 03 Veebr 2021, 20:55

Mihkel0987 kirjutas:
BasicMist kirjutas:Sa Migkel pääsed ma puhtalt ju, koristasid minu jõhralt ära...

Esita kaebus, mul täitsa savi, minu pildis oli pani Kapral mulle köksu, mis viis omakorda köksu minult sulle. Vastu vaidlema ei hakka, lääg on lääg ja karistus on karistus kui teiste pildis muudmoodi asi välja nägi.

Ma ei hakka kaebust esitama ja timmer ei hakka siit omaleiutist tegema eks, tahtsin yhe korra kaasa sõita ja vaadata mis see endast kujutab. Edasi ei osale.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 5. Vahemere (02/02/21)

PostitusPostitas StenNansten » 03 Veebr 2021, 21:52

BasicMist kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:
BasicMist kirjutas:Sa Migkel pääsed ma puhtalt ju, koristasid minu jõhralt ära...

Esita kaebus, mul täitsa savi, minu pildis oli pani Kapral mulle köksu, mis viis omakorda köksu minult sulle. Vastu vaidlema ei hakka, lääg on lääg ja karistus on karistus kui teiste pildis muudmoodi asi välja nägi.

Ma ei hakka kaebust esitama ja timmer ei hakka siit omaleiutist tegema eks, tahtsin yhe korra kaasa sõita ja vaadata mis see endast kujutab. Edasi ei osale.

See reegel on olnud sees meil GT Tuuri Oktoobri osast saati ja selle reegli lisamise vastu ei olnud ühtegi piiksu. Mitte kuidagi pole see oma leiutis nagu järsku kuskilt
ning puistu esitas kaebuse ka, vaatasin üle ja vaatasin endagi reeglistikku meeldetuletuseks - Oleme tubllisti ja viisakalt sõitnud koos, et pole vaja olnud kasutada seda. :good:

Või siis pole viitsitud kaebusi esitada. :-D

Aga see 5 sekki Mihklile juurde, kas see üldse muudabki midagi tulemustes?
Ma homme tegelen sellega.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5837
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Järgmine

Mine Kuubiku Ralli 5: Minevik ja Olevik



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE