Topeltpostitamine

GT Planet'i ametlikud uudised ja teadaanded

Topeltpostitamine

PostitusPostitas powwa25 » 09 Okt 2012, 20:44

1. Üldised reeglid

1. Keelatud on:
1.3. Topeltpostitused - Ära postita mitu korda järjest ühte teemasse, vajadusel saad Sa muuta teksti, vajutades MUUDA nuppu.

Üritaks siis seda jälgida, ma olen mingi ~70 topeltpostitust ära kustutanud. :s
Kasutame ikka MUUDA nuppu, seltsimehed. ;)
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Topeltpostitamine

PostitusPostitas weasel » 10 Okt 2012, 8:51

powwa25 kirjutas:1. Üldised reeglid

1. Keelatud on:
1.3. Topeltpostitused - Ära postita mitu korda järjest ühte teemasse, vajadusel saad Sa muuta teksti, vajutades MUUDA nuppu.

Üritaks siis seda jälgida, ma olen mingi ~70 topeltpostitust ära kustutanud. :s
Kasutame ikka MUUDA nuppu, seltsimehed. ;)


See pole alati paha. Kui näiteks keegi lisab teemasse uut infot, siis pigem ma tahan näha, et seal on uusi postitusi. Kui täpsustab vana, siis peaks muutma.

Kui iga kord muuta, siis ei pruugi aru saada "vaata oma postitusi" alamlehel, et keegi on uut infot lisanud.
weasel
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 146
Liitunud: 10 Veebr 2012, 13:39




 weaselEST

Re: Topeltpostitamine

PostitusPostitas powwa25 » 09 Jaan 2013, 22:09

weasel kirjutas:
powwa25 kirjutas:1. Üldised reeglid

1. Keelatud on:
1.3. Topeltpostitused - Ära postita mitu korda järjest ühte teemasse, vajadusel saad Sa muuta teksti, vajutades MUUDA nuppu.

Üritaks siis seda jälgida, ma olen mingi ~70 topeltpostitust ära kustutanud. :s
Kasutame ikka MUUDA nuppu, seltsimehed. ;)


See pole alati paha. Kui näiteks keegi lisab teemasse uut infot, siis pigem ma tahan näha, et seal on uusi postitusi. Kui täpsustab vana, siis peaks muutma.

Kui iga kord muuta, siis ei pruugi aru saada "vaata oma postitusi" alamlehel, et keegi on uut infot lisanud.


Sel juhul tuleks oma vana postitus ära kustuda ja teha uus postitus. (alati saab vana posti sisu kopeerida uude)

Edit: No üritame veel kord siis. :D Eriti võiks seda nikson jälgida. Vahest tuleb kolm postitust järjest. ;) Mitte paha pärast, lihtsalt, et foorum puhtam oleks ja teemasid on siis parem jälgida.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Topeltpostitamine

PostitusPostitas Nikson » 09 Jaan 2013, 23:27

Võin oma jutu kogu aeg ka esimesse postitusse täiendada. Kui rahavast sealt info üles leiab. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Topeltpostitamine

PostitusPostitas Noel » 13 Jaan 2013, 12:11

Nikson kirjutas:Võin oma jutu kogu aeg ka esimesse postitusse täiendada. Kui rahavast sealt info üles leiab. :)


Mina ja paljud teised ilmselt ei leia, kuna ma ei vaevu tegema lahti teemasi, kus ma näen, et pole midagi uut. Ei ava ma ka teemasi selle mõttega, et "äkki" on keegi muutnud oma postis midagi, ma tahan näha seda punast ristikest seal teemas, seda ka sellepärast, et siin on kahjuks Niigi vaikne :bad:
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Topeltpostitamine

PostitusPostitas powwa25 » 13 Jaan 2013, 14:24

Noel kirjutas:
Nikson kirjutas:Võin oma jutu kogu aeg ka esimesse postitusse täiendada. Kui rahavast sealt info üles leiab. :)


Mina ja paljud teised ilmselt ei leia, kuna ma ei vaevu tegema lahti teemasi, kus ma näen, et pole midagi uut. Ei ava ma ka teemasi selle mõttega, et "äkki" on keegi muutnud oma postis midagi, ma tahan näha seda punast ristikest seal teemas, seda ka sellepärast, et siin on kahjuks Niigi vaikne :bad:


Topeltpostitamine ehk siis ühe kasutaja poolt tehtud kaks või enam postitust järjest. :)
Kui keegi on vahe peal midagi kirjutanud, siis ei ole topeltpostitamine. :)
Väljaarvatud, kui on tehtud sõidu teema, siis võib kaks postitust järjest teha. :)

Arvan, et see oleks loogilisem.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Topeltpostitamine

PostitusPostitas Hundikutsu » 13 Jaan 2013, 20:38

Eeloleva postituses toodud tingimused on täiesti aksepteeritavad. Tundub, et topeltpostitused on saanud tõsiseks probleemiks. Huvitav, kas neid topeltpostitajaid ei saaks eraldi teavitada nende süntsusetust tegevusest ja sellega probleemi lihtsamalt kõrvaldada või on tõesti lahenduseks reeglite väljakirjutamine, mida usun, et vaevuvad lugema vähesed?
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Topeltpostitamine

PostitusPostitas powwa25 » 13 Jaan 2013, 20:44

Karmalaks kirjutas:Eeloleva postituses toodud tingimused on täiesti aksepteeritavad. Tundub, et topeltpostitused on saanud tõsiseks probleemiks. Huvitav, kas neid topeltpostitajaid ei saaks eraldi teavitada nende süntsusetust tegevusest ja sellega probleemi lihtsamalt kõrvaldada või on tõesti lahenduseks reeglite väljakirjutamine, mida usun, et vaevuvad lugema vähesed?


Võimalik on hoiatusi jagada. :)
Eks vaikselt hakkame jagama :D
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Topeltpostitamine

PostitusPostitas Nikson » 13 Jaan 2013, 23:42

Teheke süsteem, et saaks teemat tõsta. zipzic psplanetisse müügiteemasse tegi.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Topeltpostitamine

PostitusPostitas powwa25 » 11 Jaan 2014, 1:45

Nikson kirjutas:Teheke süsteem, et saaks teemat tõsta. zipzic psplanetisse müügiteemasse tegi.


Sai natuke seadeid muudetud ja nüüd võimalik siis teemat tõsta. Eks vaatab, kas toimib. :D

EDIT:
Topeltpostitamine on lubatud:
1) Kui on tehtud sõidu teema, siis võib peale esimest postitust autor teha teise postituse.
2) Ajaviite ja Niksoni neljapäeva sõitudes võib teha topeltpostitust, kui on tulemuste kirja panek.


Viimati tõstispowwa25, 11 Jaan 2014, 1:45.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25


Mine Info / Uudised / Reeglid



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE