3. etapp: Autopolis International Racing Course 02.12.2020

Re: 3. etapp: Autopolis International Racing Course 02.12.20

PostitusPostitas powwa25 » 03 Dets 2020, 21:13

StenNansten kirjutas:
Nikson kirjutas:
StenNansten kirjutas:-4% HP :cry: :cry: :cry:

Ehk saad kunagi tagasi. :D

Fuji selline rada ka, kus saab see ilmselt nkn valusalt välja näidata end, et jõudu pole sirgel. :)

Aga kes käskis eelmised sõidud võita? :D
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 3. etapp: Autopolis International Racing Course 02.12.20

PostitusPostitas BasicMist » 04 Dets 2020, 14:57

BasicMist kirjutas:Yle vaadata esimene sõit, esimene ring, esimene kurv.

?
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 3. etapp: Autopolis International Racing Course 02.12.20

PostitusPostitas Nikson » 04 Dets 2020, 18:40

BasicMist kirjutas:
BasicMist kirjutas:Yle vaadata esimene sõit, esimene ring, esimene kurv.

?

Ole rahulik, ega see unustatud pole. Kaebusi sai ju eile õhtulgi teha veel. Võid ju ise ka üle vaadata lisaks. Sinu valitud rada sarja. :D Üsna segane situatsioon seal. Peaks video foorumisse tegema.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 3. etapp: Autopolis International Racing Course 02.12.20

PostitusPostitas Nikson » 04 Dets 2020, 20:45



Video siis situatsioonist siin. Indreku vaatest. Enne kurvi, kui Indrek pidurdab (kuidagi varavõitu nagu) kõksab Soulbleed teda tagant. Seejärel lisab Indrek uuesti gaasi. Edasine videost näha. Kaebuse esitas Baziic, keda rajalt seetõttu välja lükati. Minuarust kellegi auto vigastusi ei saanud. Mõni osaline võib täpsustada, kui sai.

Ootab asjatundjate arvamusi ka siis.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 3. etapp: Autopolis International Racing Course 02.12.20

PostitusPostitas puistumees » 04 Dets 2020, 20:55

Täiesti mõttetu kaebus! Täielik võistlusolukord!!! Sa ei kaotanud sellega isegi mitte midagi ju! Enne kui kaebust esitada vaata ka intsidenti!!! :bulgy:

Ei tegelikult, mina ütleks, et midagi erilist nagu ei juhtunud ja kui kõigil autod terved, siis mingit karistust poleks küll mõtet väänata.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: 3. etapp: Autopolis International Racing Course 02.12.20

PostitusPostitas Nikson » 04 Dets 2020, 21:04

puistumees kirjutas:Täiesti mõttetu kaebus! Täielik võistlusolukord!!! Sa ei kaotanud sellega isegi mitte midagi ju! Enne kui kaebust esitada vaata ka intsidenti!!! :bulgy:

Ei tegelikult, mina ütleks, et midagi erilist nagu ei juhtunud ja kui kõigil autod terved, siis mingit karistust poleks küll mõtet väänata.

Võistlusolukorraga olen ise ka arvestanud, sest õnneks kellegi autot ei vigastatud. Aga selliseid olukordi peaks kuidagi vältima edaspidi. Liiga ettevaatlik ka ei saa olla ja liiga optimistlik.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 3. etapp: Autopolis International Racing Course 02.12.20

PostitusPostitas BasicMist » 04 Dets 2020, 21:52

puistumees kirjutas:Täiesti mõttetu kaebus! Täielik võistlusolukord!!! Sa ei kaotanud sellega isegi mitte midagi ju! Enne kui kaebust esitada vaata ka intsidenti!!! :bulgy:

Ei tegelikult, mina ütleks, et midagi erilist nagu ei juhtunud ja kui kõigil autod terved, siis mingit karistust poleks küll mõtet väänata.

Kle tarkpea, kuna mul start hea siis võitsin kohti. Sellega et välja suruti seestpoolt, kaotasin selle edu.
Aga lepin võistlusolukorraga. Lihtsalt häirib kui inimesed esimest kurvi senimaaaaaaaani ei suuda rahulikult läbida.
Friends think Im retarded but Mommy says Im special.
Kasutaja avatar
BasicMist
Guru
Guru
 
Postitusi: 563
Liitunud: 20 Veebr 2020, 13:37
Asukoht: Tallinn



Litsents: Kõik

 BasicMist118

Re: 3. etapp: Autopolis International Racing Course 02.12.20

PostitusPostitas Hundikutsu » 05 Dets 2020, 17:36

Indrek ise teab täpsemalt aga ise järjestaks sündmused nii ... 1.Indrek hakkab salakavalasse esimesse kurvi liialt vara pidurdama. 2.Soulbleed ei osanud nii varajast pidurdamist ette näha. 3. Indrek ehmatab peale tagant müksu ja surub gaasi põja ning põrutab täiega Karelile sisse. 4. Karel on lihtsalt valel ajal vales kohas reisija rollis ja lendab saadud paugust Basicule otsa.

Kui keegi masinat ära ei lõhkunud, siis on tegu ebameeldiva võistlusolukorraga.

Nikson kirjutas:Võistlusolukorraga olen ise ka arvestanud, sest õnneks kellegi autot ei vigastatud. Aga selliseid olukordi peaks kuidagi vältima edaspidi. Liiga ettevaatlik ka ei saa olla ja liiga optimistlik.
Selliseid olukordi ei saa vältida, tegu on võistlusega, kus võib/peab olukordi tekkima, muidu võiks lihtsalt üksi rajal sõita ja ajad kokku lüüa ning nii positsioonid välja selgitada :p
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 3. etapp: Autopolis International Racing Course 02.12.20

PostitusPostitas I-N-D-R-E-K » 06 Dets 2020, 23:00

Õhtust. Eks ma teiste taga nägemata kurvi üritasin aimata selle asukohta. Sellest ka nats varasem pidurdus. Nagu ma mäletan on KORDUVALT räägitud, et esimese ringi esimesi kurve võtaksime natuke ettevaatlikumalt .Basic, tegin seekord ka mina hea stardi ja tõusin üksjagu. Niipalju siis sellest.
I-N-D-R-E-K
Guru
Guru
 
Postitusi: 785
Liitunud: 07 Juul 2017, 15:05





Eelmine

Mine GT3 Tournament Vol. 2 2020/21



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE