9. etapp | Spa Francorchamps Circuit | 27.04.2015

Re: 9. etapp | Spa Francorchamps Circuit | 27.04.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 30 Apr 2015, 16:14

NFSTimukas kirjutas:Mis ma leesile liiga tegin, väike imestus oli lugeda enda 20sek karistuse kohta leesiga konkureerides. :?:

kolmanda ringi lõpus pidurdasid selga talle ja punaseks tal nurga. kohe peale seda tuli see tema pidurdustrikk
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 9. etapp | Spa Francorchamps Circuit | 27.04.2015

PostitusPostitas StenNansten » 30 Apr 2015, 19:12

SpcVnd kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Mis ma leesile liiga tegin, väike imestus oli lugeda enda 20sek karistuse kohta leesiga konkureerides. :?:

kolmanda ringi lõpus pidurdasid selga talle ja punaseks tal nurga. kohe peale seda tuli see tema pidurdustrikk

Nujh, tuleb häguselt meelde olukord, ei vaidle vastu. Tahaks ikkagi aru saada, miks lees niivisi pidurdas järsku, kas siis hetke vihast, et ma ta tagaratta punaseks tegin vist.
See on igatahes väga ebasportlik käitumine ja kas see ei peaks olema rangemalt karistatav? Minu sissesõit oli õnnetus, ei arvestanud vist tuules sõites saadud kiirust ja pidurdusmaad õigesti. Aga oleme võrdselt karistatud ja tean, et sarja karistuste reeglites selliseks olukorraks punkti pole.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 9. etapp | Spa Francorchamps Circuit | 27.04.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 30 Apr 2015, 19:30

NFSTimukas kirjutas:
SpcVnd kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Mis ma leesile liiga tegin, väike imestus oli lugeda enda 20sek karistuse kohta leesiga konkureerides. :?:

kolmanda ringi lõpus pidurdasid selga talle ja punaseks tal nurga. kohe peale seda tuli see tema pidurdustrikk

Nujh, tuleb häguselt meelde olukord, ei vaidle vastu. Tahaks ikkagi aru saada, miks lees niivisi pidurdas järsku, kas siis hetke vihast, et ma ta tagaratta punaseks tegin vist.
See on igatahes väga ebasportlik käitumine ja kas see ei peaks olema rangemalt karistatav? Minu sissesõit oli õnnetus, ei arvestanud vist tuules sõites saadud kiirust ja pidurdusmaad õigesti. Aga oleme võrdselt karistatud ja tean, et sarja karistuste reeglites selliseks olukorraks punkti pole.

mõtlesin ka sellele, aga nagu sa ise ütlesid - ei ole sellist punkti. ja teiseks ei saa ma kindlalt ümber lükata leesi seletust sellele manöövrile.
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Eelmine

Mine Back To The 90's



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE