5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 24 Mär 2015, 14:39

5. etapp sõidetakse Tsukuba Circuit rajal.
Sõit toimub SpcVnd toas!
Pilt
Varusõitjate jaoks avaneb tuba 21.45
KOHALOLEKUKONTROLL kell - 21.50
KVALI kell - 22:00
START kell ~ 22:10

1. sõit 39 ringi - Kohustuslik kasutada kahte erinevat segu vähemalt ühe täisringi (boksist boksi sõitmine ei lähe arvesse).
Sõitude vahel paus ca 5 min.
2. sõit 19 ringi, pööratud järjestus.

Karistused: Mihkel jätab kvali vahele.

Oma isikliku PP piirangu leiate üldtabelist - tuleb hiljem
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas Hundikutsu » 25 Mär 2015, 16:38

Lugupeetud kaastestijad, kellega täna masinaid sai testitud. Miks keegi mulle märku ei andnud, et ma vale PP-ga rajal olin ? Mitte, et ma kiire ei tahaks olla, aga tahaks seda ausatel alustel olla ;)

Ma juba hakkasin lootma, et suudan osadele kiiretele konkurentsi pakkuda, aga vist tuleb need mõtted vaikselt maha matta :D
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas wirxikas » 25 Mär 2015, 16:46

Ei tulnud pähegi sinu pp vaadata. Palju siis miinust veel juurde tuleb?
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas Hundikutsu » 25 Mär 2015, 18:23

-1 PP
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas soulbleed » 25 Mär 2015, 19:00

nagu tänane test näitas siis +/- 10 pp väga suurt rolli ei mängind. pigem head seadet vaja sellel rajal :)
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas Hundikutsu » 25 Mär 2015, 19:52

soulbleed kirjutas:nagu tänane test näitas siis +/- 10 pp väga suurt rolli ei mängind. pigem head seadet vaja sellel rajal :)
Tsukuba raja omapära, enda masinal puudub näiteks tippkiirus ja tuules sõidu võimekus, mida sellel rajal vaja pole. Siin maksab stabiilsus ja oskus end rajal hoida :)

Ise näiteks kardan veidi Monza ja Spa etappe, kus pole masina omapära teades vist suurt midagi teha. Samas olgu masin millises PP konditsioonis tahes, endast annan maksimumi, nii tean, et andsin kõik, mis hetkel võimalik :)

Tsukubal vaja ka kõvasti õnne, heavy damage teeb oma töö :D
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 25 Mär 2015, 21:51

Mul tuleb selleks etapiks vist alajuhitavusega midagi ette võtta või loota jälle jõulibisemistele, mis selliel tasasel rajal pole kerge tulema kui Red Bull Ringil oli. Õnneks minu auto stabiilne enamasti, mägine profiil oligi vist Austrias jõulibisemise tekkimise põhjuseks aga eks saab näha seadet parandades või sõidus.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas Noel » 26 Mär 2015, 7:24

NFSTimukas kirjutas:Mul tuleb selleks etapiks vist alajuhitavusega midagi ette võtta või loota jälle jõulibisemistele, mis selliel tasasel rajal pole kerge tulema kui Red Bull Ringil oli. Õnneks minu auto stabiilne enamasti, mägine profiil oligi vist Austrias jõulibisemise tekkimise põhjuseks aga eks saab näha seadet parandades või sõidus.


Kõik sarjad sõitnud yhe ja sama seadega(kui lubatud) algusest lõpuni va. käimakast :-D niietjah.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas Hundikutsu » 26 Mär 2015, 18:06

Hea sissejuhatus esmaspäevaks, ehk mõni tunneb oma sõiduriistagi ära. https://www.youtube.com/watch?v=6NEasTs33sE
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 26 Mär 2015, 20:13

Supra langes esireast viimasete sekka enne esimest kurvi, nujh.......
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 30 Mär 2015, 13:09

Noel kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Mul tuleb selleks etapiks vist alajuhitavusega midagi ette võtta või loota jälle jõulibisemistele, mis selliel tasasel rajal pole kerge tulema kui Red Bull Ringil oli. Õnneks minu auto stabiilne enamasti, mägine profiil oligi vist Austrias jõulibisemise tekkimise põhjuseks aga eks saab näha seadet parandades või sõidus.


Kõik sarjad sõitnud yhe ja sama seadega(kui lubatud) algusest lõpuni va. käimakast :-D niietjah.

Mul see seade täpselt siiani, mis peale Tokyot tegin, ega vist ei muuda ka, sest alajuhitavus on ainult alla mäge sõites.

EDIT: topelt postitus, vabandan
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas lees00 » 30 Mär 2015, 20:18

Puudun
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas Hundikutsu » 30 Mär 2015, 23:47

Üle ootuste hea õhtu, ei lootnud oma 427 PP-ga suurt edu. Esimeses sõidus püüdsin Souli taga ajada, aga poolel sõidul sain, aru, et ta masin ikka kõvasti kiirem (kurja ta selle masinaga tegi, testides olime sama kiired :D ) ja hakkasin säästlikumalt oma sõitu sõitma ja tasuks siis 2 koht :) Kupitzga oli ka mõnus koos sõita, eriti hea oli finishisirgele tuleju kurvi kõrvuti sõita, mina väljapool tema sees :good:

Teine sõit oli ka lõppkokkuvõttes hea, ei tohi 6 koha üle kuidagi nuriseda. Tõsi tahtsin ilma peatusteta läbi ajada, aga saatusel oli teine plaan. Nüüd saab siis PP-d veel madalamaks, nagu ta praegu seda poleks :D
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas karacer » 30 Mär 2015, 23:52

SPC kui mõtled seda esimese ringi jama, siis olid ise süüdi selles, mina sain esimese kurve hästi läbitud ja olin sinust autojagu juba ees, sina pead ise jälgima, et mulle tagant sisse ei sõida või küljepealt. Sul endal oli hoog liiga suur ja ei jõudnud maha enam piduradad ja mulle nii sisse sõitsidki.
Aga sõidust niipalju, et esimene oli täitsa hea, aga teises sain timukalt kõksu ja lendasin wirxile sisse ja tänuks ratas punane ja külastasin boksi kokkuvõttes enamvähem sõit oli. :-D
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 30 Mär 2015, 23:56

karacer kirjutas:SPC kui mõtled seda esimese ringi jama, siis olid ise süüdi selles, mina sain esimese kurve hästi läbitud ja olin sinust autojagu juba ees, sina pead ise jälgima, et mulle tagant sisse ei sõida või küljepealt. Sul endal oli hoog liiga suur ja ei jõudnud maha enam piduradad ja mulle nii sisse sõitsidki.

oot oot! sina tulid mulle külje pealt sisse, kui olid äärekivilt lendu läinud.

Esialgsed tulemused:
Sõit 1
1 Soulbleed666
2 Hundikutsu
3 kareltr26
4 missasja
5 NFSTimukas
6 Linnuke
7 Wirx
8 SpcVnd
9 Nikson
10 Akvaarium
11 RAIX4958
12 Mihkel0987
13 Kupitz55

Sõit 2
1 Nikson
2 Kupitz55
3 Wirx
4 Akvaarium
5 NFSTimukas
6 Hundikutsu
7 "missasja
"
8 Soulbleed666
9 kareltr26
10 SpcVnd
11 Linnuke
12 RAIX4958

kaebused postkasti 24h jooksul
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas karacer » 31 Mär 2015, 0:01

SPC vaata kordust ma olin sinust juba ees kui sa mulle sisse pidurdasid mina selles olukorras endas süüd ei näe.
Las nikson vaatab üle ja otsustab kumb siis süüdi.
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 31 Mär 2015, 0:06

Ei saanud täna ka ilma kõrvaliste seiklusteta. Algas tänane võistluspäev koheselt mängu kokku jooksmisega või PS3 pani kokku kui pulti laadijast eraldasin. PS3 restart ja õnneks lubati rajale tulla sõiduks aga viimase stardikoha hinnaga. Tegin kohmaka stardi aga suutsin kergelt riskides kerkida jõudsalt ettepoole. Nagu peale sõitu teada sain, siis Kupitza olevat ma rajalt välja lükanud ning enda otsepildis oleks see seletamatu, kuidas juhtus. Nägin tagasi vaadates, et on seinapoole kruiisimas natuke tagapool aga välistasin selle, et minust see juhtus. Kupitza pilt vist seletas muud, kui tema innukust näha oli sõitude vahel chattis.
Olukord oli järgmine minu pildis:
Kupitz oli heitlemas kellegiga koha pärast. Nägin, et kupitzal läks kurv pikaks koos tema küljel oleva konkurendiga ja kasutasin kohe juhust sisekurvis mööda lõigata. Kurv muutus küll kiiresti mulle kitsamaks aga pauku polnud kuulda ja sain kiirendades kupitzalt eest ära. Igaks juhuks vaatasin tagasi ka, sest polnud väga riskivaba olukord aga kupitz oli kraavis nagu ma siin enne kirjeldasin. Kas tekkis hetkeline lääg või tõesti mingi magnetiline jõud mu autolt tõmbas kupitza auto kraavi. Minu kogemused, kuuldu ja nähtud kaamerapilt ei anna mulle aru, kuidas toimus seal kokkupõrge. Olukord on kohtunike otsustada ja saab kuulda.

Igatahes, mu Supra SM rehvidega sõitmine on, kui tseen Tsaikovski Luikede järvest. Äärmiselt libe ja tempot raske teha. SS rehvid olid enamvähem kuni esirattad 6 peale jõudsid, tekkis jõhker alajuhitavus. Esirehvid üldse kulusid äärmiselt kiiresti Tsukuba rajal. Ei tea kuidas teistel aga NIksoni rehvid pidasid küll hästi teises sõidus. Praegu ilma karistusteta olen 5.kohtadega rahul aga karistusi tuleb kindlalt, mingi kiirem ring läks vähe lappama üle joone kergelt.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas Nikson » 31 Mär 2015, 0:08

karacer kirjutas:SPC vaata kordust ma olin sinust juba ees kui sa mulle sisse pidurdasid mina selles olukorras endas süüd ei näe.
Las nikson vaatab üle ja otsustab kumb siis süüdi.

Ma juba olen korra visanud pilgu peale. Kui jutt on teise sõidu esimesest ringist, siis arvatavasti äärekivilt lendad väikese jõnksu vasakule Svenile ette just. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas konka » 31 Mär 2015, 0:28

Esimene sõit: Peale rivistust olid mul softid alla jäänud. Nii ma küll ei plaaninud :( . Start oli hea. sain normaalselt minema ja mingit kasjakki ka esimeses kurvis ei olnud. sain siis kolmanda positsiooni peale, mis oli väga hea. Ees olid siis soul ja hundu. Soul muidugi tõmbas korralikult eest ära oma mesaga ja ma sain algul ikka hundikutsul normaalselt kannul oldud. Algul Kupitz ajas subaruga mind taga, mõne aja pärast oli karel neljas. teise ringi ajal viiendast kurvist väljudes läksin käisin korra muru peal. Vahe Hundikutsuga suurenes. Kolmas koht veel ja tuju hea :) . Vahe neljandaga oli suurem kui minu vahe Hundikutsuga. ajasin oma tempot rahulikult. Kolmas koht ka hea selles sarjas selle käruga. Tasapisi hakkas vahe suurenema Hundikutsuga. Ei tea mis värk oli. Tagumiste meestega ka oli vahe suurenenud. Nautisin mõnusalt 3ndat kohta kuni 11ndal ringil viiendast kurvist väljudes läksin natuke murule vasaku küljega ja läksin spinni. keerutasin nii kaugele ja panin veel seina ka, mis lõi mul vasaku tsõõri punaseks. Panin reversi sisse ja autol ots ringi. Esimene sisse ja tagasi rajale. Nii kui rajale sain, tuhises missasja minust mööda. Savi sellest et ratta punaseks sain, sest nagunii tahtsin boksi minna ja mediumid alla panna. Muidugi käis minust vihahoog läbi spinni tõttu. Vänderdasin natuke Niksoni ees sirge peal, et boksi minna. Ega ma tahtlikult ei vänderdanud :D , sellepärast auto vingerdas ju et punane oli ratas. Boksis tankisin kui õieti mäletan siis vist mingi 14 liitrit juurde :) . Boksist väljudes olin juba kukkunud kaheksandaks. Kohe oli SpcVnd mul taga, aga mööda ei läinud. Sirge peal tuules ka õnneks järgi ei tõmmanud :) . Lasin siis kuni 30nda ringi lõpuni mediumitega. Vasak rehv oli 2 peale kulunud. Ei kannatunud enam sõita. Niimoodi oligi mul välja arvestatud ja kütus oli ka täpselt välja arvutatud :) Boksi minnes oli mingi 2 liitrit veel alles. Boksis tankisin 39 liitrit ja sellega tulin ka täpselt välja. Viimasest boksist lahkudes olin siis kümnes. Iga ringiga hakkasin järjest Spc-le ja Niksonile järgi jõudma. 37 ringil olingi neil kannul ja arvasin et saan mõlemast mööda, aga Nikson krt ei lase ju mööda. Tükk tegemist et temast mööda saada. Katab nii osavalt. Arvasin et ehk sirgel mul kiirem aga huiat. Spc ka jäi järjest kaugemale mida rohkem ma Niksoni taga kinni olin :-x Siis 38-nda ringil enne sirgele tulekut läks Niksonil kurvi võtmine natuke nihu ja siis sain oma võimaluse ja panin mööda. Ei tohi hõisata enne õhtut. See ütlus käib siis minu kohta :D kuna viimasel ringil tegin sama vea mis 11-ndal ringil ja täpselt sama moodi. Libisissein külg ees vastu seina, aga nüüd samamoodi vasaku ratta punaseks ja pealekauba veel mootori kaa :D ja kaotasin oma koha jälle tagasi Niksonile. Tuututasin signaali suurest vihast ning finisi tegin ka stiilselt .

Teine sõit: Sain normaalse stardi ning jälle kolmanda koha. Raixiga sai pusitud mitu ringi teise koha pärast. Kurvides nagu jõudsin järgi aga sirge peal jäin pikalt maha Nikson ka trügis tagant. Raixil antikas taevasse tõstetud :D Mingi hetk sain Raixist mööda. MUl oli mingi imelik vimka mitu korda neljandast kurvist väljumisega. Viskas külje nii ootmatult ett nagu keegi oleks taha nurka müksu andnud. Kusjuures mingi pauk ka käis kogu aeg, aga kedagi nagu ligidal ei olnud et oleks müksnud. Kõik hea ja tore, sain teise koha ja lootsin niimoodi ka lõpuni olla. Kümnendal ringil läksin boksi. Kütet ei pannud, rehvid panin uued. Boksist väljudes olin Timuka taga, kes hoolega driftis :D Olin viimasele ringile minne teine aga Wirx oli nii kärsitu taga ja esimes kurvis oli meil kontakt ning enne sirgele tulekut kurvis andis ka mulle hoogu juurde et eest ära tuleksin :D Kaotasin oma kolmanada koha ja jäin neljandaks :(

Kvaliga jäin küll rahule. sõitsin oma üllatuseks välja kolmanda aja :shock: Tundub et seekord suutis ikka audi konkurentsis püsida.
Kunagi võiks nüüd niimoodi ka etapi läbi sõita et mingeid kasjakke ei korraldata. Pidevalt lähevad aia taha mul sõidud. Kas siis enda süül või kellegi teise. Seda teist varianti on nagu rohkem :D
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas karacer » 31 Mär 2015, 0:37

Nikson kirjutas:
karacer kirjutas:SPC vaata kordust ma olin sinust juba ees kui sa mulle sisse pidurdasid mina selles olukorras endas süüd ei näe.
Las nikson vaatab üle ja otsustab kumb siis süüdi.

Ma juba olen korra visanud pilgu peale. Kui jutt on teise sõidu esimesest ringist, siis arvatavasti äärekivilt lendad väikese jõnksu vasakule Svenile ette just. :)

Vbl tõesti kergitas autot natuke see äärekivi aga ikkagi olin temast eespool ta pidi ise arvestama et mulle sisse ei tuleks mina ei pea ju tagumise järgi pidurdama :D
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Järgmine

Mine Back To The 90's



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE