5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 03 Apr 2015, 11:52

Nikson kirjutas:
soulbleed kirjutas:Pilt ..päris huvitav seade sul akva :p

Olen seda madalamat tagaotsa mitmed sõidud näinud. Sai just eile Cennole ka seda mainitud, kui juttu ajasime. :)

siis on hästi, kui Cennole ka mainisid. jama kui oleks unustanud :-D :-D :-D

aga kui seda seadet edasi mõelda, siis kas see ei peaks alajuhitavust suurendama? samas akvaarium rajal nagu propeller kohati - kus see alajuhitavus siis on ikkagi :s
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas Noel » 03 Apr 2015, 11:55

Saime kokku ja ta mainis jah, et vaata miuke Akva Audi on, ma ei teadnud, et ta siukse masinaga sõidab :D aga sellest ilmselt see alajuhitavus ma pakun. Muidugi ega see 4wd mingi päris hästi keerav asi nyyd ei ole ka.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 03 Apr 2015, 12:02

Noel kirjutas:Saime kokku ja ta mainis jah, et vaata miuke Akva Audi on, ma ei teadnud, et ta siukse masinaga sõidab :D aga sellest ilmselt see alajuhitavus ma pakun. Muidugi ega see 4wd mingi päris hästi keerav asi nyyd ei ole ka.

seda ma mõtlengi, et 4WD isegi alajuhitav ja nüüd veel niiviisi nina püsti - peaks nagu veel hullem olema. samas kurvidest väljudes kipub ta tagumikuga vehkima nagu tagaveoline. lõhnab sellise äärmusest äärmusesse seade järele - veojõud maksimaalselt tagaratastele lükatud ja siis tekkinud tagaosa ülejuhitavuse vähendamiseks nina püsti aetud... ei võta minu pea seda asja :cool:
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 03 Apr 2015, 12:05

Minu Supra ka 10mm kõrgema esiosaga. Peaks proovima, mis seda taevasse seadistades ka juhtub. :D
Nägin ka just see etapp, kui jõhker raketi alus see Audi on.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas konka » 03 Apr 2015, 13:42

On näha et rahvas tunneb huvi minu audi vastu. Seletan teile siis lähemalt miks see esiots mul taevasse vahib.
Kuna olin juba mitu etappi erinevaid seadeid proovinud ja polnud ikka alajuhitavust välja suutnud ravida, siis lihtsalt vihast tõstsin esiotsa maks kõrgusele ja läksin proovisin ning alajuhitavus peaaegu kadunud. Imestus oli suur. Ja enam midagi ära ka ei ole muutnud, sest see kõige parem seade mis välja olen nuputanud. Kui eisots oli madalam kui tagumine siis oli jube alajuhitavus. Ning rohkem on mul tegemist ülejuhitavusega kui alajuhitavusega. Torque split 30:70
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas lamp » 05 Apr 2015, 12:55

Ma enda 4wd sain paremaks sellega kui ajasin kaalu paika, 50/50 jaotus täpselt ja vedu 10/90. Diffrid ka suht koht lahtised. Vanasti gt5-s kadus ka silvial alajuhitavus kui nina tösta veidi.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas lamp » 05 Apr 2015, 13:00

NFSTimukas kirjutas:
SpcVnd kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Kupitzale toetumise eest, tahaks vaielda vastu aga enda seiskohta kahjuks tõestada pole võimalik. Peab leppima. :( See mis näha oli, hoidis vähemalt ära väljaspoolt rada möödumise, palju selle eest sai, siis teaks kumba eelistada kuigi kumbagi ei juhtunud(minu jutt põhineb enda pildis nähtu põhjal ja kordusest, mille nüüd kustutanud olen.). :D

sa eksisid seal kokku kolme punkti mõistes:
*Möödumine väljas pool rada: 10 sek/kord
*Kaasvõistleja väljasõidu põhjustamine: 10 sek/kord
*"Must" sõit (nt. kurvides möödumisel kaassõitja peale "toetumine" ): 15 sek. + hoiatus

Summa tuleks päris hea... sa olid sellest kolmikust viimane, kes sinna kurvi sisenes ja sisekurvis ei olnud ruumi isegi jalgratta jaoks. sa olid vähemalt kolme rattaga üle joonte, sõitsid kupitzale küljepealt sisse, mille tõttu ta spinnas ja rajalt välja lendas.

nujh, väljaspoolt rada möödumise osas võin ma nõus olla, olemine seal läks kitsaks. Aga kuidas Kupitza trajektoor teie pildis oli, minul oli nii, et tegi kellegagi võidu ja siis kupitz pidurdas kurvi keskel välisrajale(ligikaudu 1.5-2 auto ruum jäi sinna), mille põhjal tuli otsus möödasõitu üldse teha, sest uks oli täiesti lahti. Kahtlustan mingit läägi, kui see ei kattu. Mul alates telefoni ühendamisest Wifi ühendus ja üldse intenet kodus igast tsirkust korraldamas.

Umbes selline siis: (Oranz mina ja Kupitz sinine)
Pilt




topelt post aga enivei, Timukas vaata nüüd kus kohas sa minule nö peale toetasid? vötsingi teise trajetori et välja kiirendamisel saaks varem gaasi pöhja ja ees söitjast mööda, sa ilmselt ei lahendanud seda välja ja siis oligi nii et kurvist välja söites sul reaalselt polnudki ruumi kuhugi minna. Ehk et läksin hilist kurvi apeksit sihtima, sina see vastu varajast, mis sellel juhul ei olnud isegi vöimalik sest 3 autot sinna kurvi körvuti ei mahu.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 05 Apr 2015, 14:06

Peaaeg isegi mahtusime :D Las see teema olla, mul karistused käes ja internet nkn jamab ka peale lauatelefoni ühendamist nii julmalt, et kaalutleda tuleb isegi etapi vahele jätmist. Ei kujuta ette, mis see lauatelefon halba netiühendusele teha võis. :(
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas lamp » 05 Apr 2015, 20:35

mis ta ikka teeb, vötab osa enda alla, ehk et hoiab vörku nö kinni, ehk et kiiremat ühendust on vaja.. vöi et kes kasutab laua telefoni :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 05 Apr 2015, 22:38

lamp kirjutas:mis ta ikka teeb, vötab osa enda alla, ehk et hoiab vörku nö kinni, ehk et kiiremat ühendust on vaja.. vöi et kes kasutab laua telefoni :D

lauatelefon tegelikult väga kasutu asi mu majas. Korra nädalas keegi helistab ja tavaliselt on see mingi müügitädi, kes pakub TEA kirjastuse raamatuid. Olen oma vanemaid "sundinud" loobuma lauatelefonist ja saab vast neti ka korda homseks.

Mul endal ka telefon ütles täna otsad, kui sel teemal rääkida. Ekraan ei reageeri üldse, midagi väliselt viga ka pole, lihtsalt ei tööta ja kõik. Äratan sellega ellu enda vana hea 7 aastase Sony Ericssoni (aku sai läbi ja sain mingi LG risu), uus aku tellitud ja töötab veel järgmised 7 aastat :) Mingit nutikat ma jumala eest ei soovi, aitab mulle sellest kallist lõbust, mis ei kesta üle 2 aasta korralikult. Lõhnab müüginipi järgi see, läheb katki, vajad kohe uut ju, ilma ei saa. Mul õnneks telefoni rääkimise otstarbel vaja ka ainult ning vana vastupidav telefon on mulle piisav, nuti värgid saab PS Vital ka ära aetud.

Viimased nädalad ikka täielik tehnika ülesütlemiste hoog olnud. Rool, katki. PS3, tolmu nii täis, et ventikas ei tööta (see nüüd korras) ja nüüd ka telefon.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas lamp » 05 Apr 2015, 23:19

nutikad üldiselt 2a jooksul on moraalselt vananenud, a nuh kui samsungi telo siis on probleeme veel mitmeid miks ta ei tööta endale sobival ajal. :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 05 Apr 2015, 23:26

Aku vastupidavus ka uutel nutikatel suur probleem, kui vaadata tagasi, kui kaua mu Sony Ericsson vastu pidas endistel aegadel, 3 nädalat ilusti niiviisi tavapäraselt kasutades 3/4 ajast tühjalt ja siis ülejäänud kasutusel olles. :good: Nutikat lae iga päev, kui veab, et enne õhtut tühi pole. Mu ema sai õnneks nutika, mis peab isegi 2 päeva vastu, Sony mudel mingisugune.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Eelmine

Mine Back To The 90's



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE