1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas Hundikutsu » 03 Mär 2015, 0:16

Lühidalt siis sõitudest. Esimene sõit hea ja teine sõit täielik põrumine. Tagant tulla ja loota, et sa ''punaseks'' ei muutu on täielik loterii :)
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 03 Mär 2015, 0:24

Esialgsed tulemused:
Sõit 1:
1 Hundikutsu
2 kareltr26
3 Cenno_Lebedev
4 Est_Rulx87
5 SpcVnd
6 lees009
7 Wirx
8 missasja
9 Linnuke
10 Nikson
11 Akvaarium
12 Soulbleed666
13 Kupitz55
14 NFSTimukas
15 Hiir21

Sõit 2:
1 Wirx
2 Est_Rulx87
3 lees009
4 Cenno_Lebedev
5 Nikson
6 Akvaarium
7 Soulbleed666
8 missasja
9 SpcVnd
10 kareltr26
11 Hundikutsu
12 Linnuke
13 NFSTimukas
14 Kupitz55
15 Hiir21

Kaebused 24h jooksul postkasti.
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 03 Mär 2015, 0:28

Masin kui ka juht olid andsid oma parima. Masin, ehk Toyota Supra SZ-R on "veidi" aeglane sirgel aga väga stabiilne ja kui veidi kätt määrida vedrude kallal, siis ka pöörab väga hästi olenemata suurest 1,3t massist ja SS rehvidest. Sõidud mõlemad olid vaatamata positsioonidest sõitudes väga head.
Sain esimese rooliga enam-vähem päris võistluse kogemuse saadud. Sai ka proovitud võimalikult paljude seppade taga tuules sõitmist küsimusega, kas Supra kogub kiirust vähemalt kellestki paremini? EI! Hiire lohutuseks, et tema masin oli kiirem sirgel.
Sõidu ajal oli tore vaadata, kuidas erinevad autod mööda lähevad ja ennustada, kes tagant järgmisena ilmub ja mis autoga, lõbu oli laialt. :D Sai ka meenutatud oma GT500 sarja Sard Suprad, väga sarnased masinad muide. Sirgel teo kiirusega, kurvis enamvähem hea ja väga stabiilsed mõlemad. AInult selle sarja Supral on natuke alajuhitavusega probleem küll.
Järgmiseks etapiks muudan siis igivana seadistust mu GT6 karjääri algusest ja vaatab kuidas välja kukub (loodan, et rada on kurvilisem, sirgekiirust ei saa mitte mingi valemiga enam juurde :-D )
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 03 Mär 2015, 0:34

Tokyo R246 on järgmine ja küll sa seda kiirust ka juurde saad... praeguse seisuga saad sa +8PP, aga see võib muidugi veel muutuda peale kiirete ja kaebuste vaatamist
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas lamp » 03 Mär 2015, 0:36

ok nüüd virisen.

1. kaks nsx-i? miks nii? selge üks on acura ja teine on honda...kered on samad..autode vahe on ainult numbris ja ämbris pmst. Sama vahe mis mazdadel jaapan, euroopa, australia. Vöi harrastame siin jokk süsteemi?

2. kui keegi söidab nö rattapunaseks, minu esimeses söidus lees ja teises karel vastavalt siis vasak esimene ja parem tagumine oli vist. Mis saab? ületad jooni saad karistuse pluss lisa boxi et korda saada?

Söitudest endast nii palju et mölemas ratas punaseks ja impreza on masendavalt aeglane vörreldes möne teisega (mazdad, nsxid jne) miks selle autoga söidan..noh own one drive one...oma vaba valik :D

ps küll ma sellest audist jagu saan :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas Nikson » 03 Mär 2015, 0:36

NFSTimukas kirjutas: olenemata suurest 1,3t massist

Kas kergemaks ei saa enam teha?
NFSTimukas kirjutas: (loodan, et rada on kurvilisem, sirgekiirust ei saa mitte mingi valemiga enam juurde :-D )

Radade nimekiri on põhiteema esimes postis ju kirjas. Kas mitte Tokyo ole järgmine. Mõni kurv seal ikka on.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 03 Mär 2015, 0:44

tahtsin veelkord tänada osalemast - nii suurt hulka pole ammu korraga rajal näinud. ilus on kohe kordust vaadata, kui rada autosid täis ja kõik erinägu :)

NSX-e on jah 2 kuna eri tootjad. nimeta JOKK süsteemiks või mis tahes. samamoodi oleks lubatud Lexus IS200, mis tegeikult on sama mis Toyota Altezza.

kui on kellegi vastu pretensioone, siis palun postkasti kiri, kus mis ja millal juhtus ja vaatame üle.
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 03 Mär 2015, 0:49

Saab kergemaks aga juhitavus poleks nii hea selle seadistusega, mis täna sõidus oli. Alajuhitavus oli hullem.
Tokyo ja +8pp vaevalt midagi minu sirgekiirusele aitab aga eks saab näha, lihtsalt oletan. See täistuunituna ka väga hea kiiruse tõstmisel pole aga kui kiirus tõstetud siis saab korraliku kiiruse ikka kätte, aga aega läheb meeletult.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas lamp » 03 Mär 2015, 0:51

sel juhul pole ju tegelikult vahet..oleks vöinud oma listi panna 3 mazdat ja 2 nsx-i see win win...sest no sry eri varjatsioonid samast autost. Mängu enda möttes on siiski tegu samade autodega lihtsalt märk teine. Sry aga see ei ole päris öige asi, sel juhul peaks karel saama söita eu versioon mazda rx7-ga jne....

ja mis sellest ratta punaseks söitmisest saab? idee pooles oleks pidanud esimeses söidus 2x boxima ja teises noh poleks seda vajadust üldse olnud....
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas lees00 » 03 Mär 2015, 0:56

lamp kirjutas:ok nüüd virisen.

kui keegi söidab nö rattapunaseks, minu esimeses söidus lees ja teises karel vastavalt siis vasak esimene ja parem tagumine oli vist. Mis saab? ületad jooni saad karistuse pluss lisa boxi et korda saada?

Söitudest endast nii palju et mölemas ratas punaseks ja impreza on masendavalt aeglane vörreldes möne teisega (mazdad, nsxid jne) miks selle autoga söidan..noh own one drive one...oma vaba valik :D

ps küll ma sellest audist jagu saan :D


töpsusta kus ma sul ratta punaseks ajasin.. vaatasin kordusest kuni sinu I boksini... ei ole sul auto punane..

sõidust... alguses oli vähe julm esimesed kurvid.... käis suht kummituba.
lühidalt- lahe sari tundub tulevat. ootan juba järgmist etappi :D
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas Nikson » 03 Mär 2015, 0:59

lees00 kirjutas:töpsusta kus ma sul ratta punaseks ajasin.. vaatasin kordusest kuni sinu I boksini... ei ole sul auto punane..

sõidust... alguses oli vähe julm esimesed kurvid.... käis suht kummituba.
lühidalt- lahe sari tundub tulevat. ootan juba järgmist etappi :D

Kusjuures kordusest ei pruugi näha olla, kui ratas punane.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas Est_RuLx » 03 Mär 2015, 0:59

oleks esimeses sõidus 1 ring rohkem olnud, oleks cenno kätte saanud.
teine sõit oli mõnes kohas täielik "Bingo Loto", Cenno spinnist sain napilt mööda ja peale seda kohe mitmest masinast mööda.
aga mis seal ikka, järgmisel etapil -9pp, saate pikal sirgel minust mööda kihutada.
Cenno NSX lendas stardis minema nagu rakett, selline tunne, et 4wd ja RS rehv :-D

Vana silvia kaalu jaotus on ikka ulme :s 59:41, aga seadetega sain leevedada alajuhitavust
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 03 Mär 2015, 1:02

Lambil õigus selles osas minu arust ka, Acura NSX ja Honda NSX lihtsalt sama auto erineva logoga taga ja kapotil, muidu sama tootja toodang.

Mind võib põhisõitjate hulka määrata ka, üritan esindada ennast ja mu Suprat igal selle sarja etapil.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 03 Mär 2015, 1:06

lamp kirjutas:sel juhul pole ju tegelikult vahet..oleks vöinud oma listi panna 3 mazdat ja 2 nsx-i see win win...sest no sry eri varjatsioonid samast autost. Mängu enda möttes on siiski tegu samade autodega lihtsalt märk teine. Sry aga see ei ole päris öige asi, sel juhul peaks karel saama söita eu versioon mazda rx7-ga jne....

ja mis sellest ratta punaseks söitmisest saab? idee pooles oleks pidanud esimeses söidus 2x boxima ja teises noh poleks seda vajadust üldse olnud....


RX-7, mille karel valida tahtis on sama nimega ja keremudeliga, mis minu oma. US ja EU ei mängi siin mingit rolli.

mis sul selle punaseks sõitmisega siis on ma ei saa aru?
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas konka » 03 Mär 2015, 1:18

Peaaegu full house oli. Polegi varem meie sõitudes nii palju tegelasi korraga rajal näinud. Sõit oli huvitav ja närvesööv. Kupitz ka tore tegelane lükkab kvali ajal kiirel ringil mind raja pealt ära. Uuele ringile polnud ka enam mõtet minna sest aega ei olnud enam piisavalt.
Esimeses sõidus oli kõik ilus ja tore kui 10-ndal ringil auto näpust läks ja wirx ja Nikson said minust mööda. Küll ma siis üritasin täiest jõust viimased 3 ringi Niksonist mööda saada, aga ei saanud mingit moodi. Oii kuidas ma vandusin rooli taga. Hingasin sulle kõvasti kuklasse küll :) .
Teises sõidus teise ringi alguses surus wirx mind rajalt välja ja lõi mul esimese ratta punaseks. Mõtlesin et selle pärast pole vaja boksi minna, sest boksis käiguga ma kaotaksin hulga kohti. Sõitsin siis lõpuni rool vildakalt käte vahel.

Lisan et auto on mul ka saan. Sirge peal tuules ka mööda ei tõmba. Alajuhitavust ei saanud autol esmeseks etapiks välja ravitud, aga tegelen veel sellega edasi. Audi kaalub 1208 kg. Kaal jaotub autol ette 52 ja taha 48. Mässasin lisaraskutega et asi vastupidi oleks aga ikka ei olnud hea. imelik tundub minu jaoks see, et tegin mootorile täistuuningu, ajasin piiridesse aga uimane oli. Võtsin tuuningu maha. Jäi siis stock mootor ja asi palju kiirem. Võimsuse ja kaalu suhe kohe parem. Ja hobujõude tuli ka palju rohkem.
Viimati muutis konka, 03 Mär 2015, 1:43, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 03 Mär 2015, 1:36

konka kirjutas:Teises sõidus teise ringi alguses surus wirx mind rajalt välja ja lõi mul esimese ratta punaseks. Mõtlesin et selle pärast pole vaja boksi minna, sest boksis käiguga ma kaotaksin hulga kohti. Sõitsin siis lõpuni rool vildakalt käte vahel.

Mul juhtus nii esimeses sõidus täpselt sama moodi, wirx, rajalt välja ja esimene ratas punane ning rool vildakalt terve ringi. :D
Ringe oli ainult rohkem tehtud. Sain aru, et wirxil oli auto kontrollimisega probleeme?
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas soulbleed » 03 Mär 2015, 1:56

Täitsa põnev võstlus oli ja tundub et väga huvitav sari tuleb. enda sõit läks metsa vähe oma hooletusest .
..esimene sõit jäid rehvid ostmata boxi minnes oli üllatus ,kui mingi Comfort Soft aint vastu vaatas :D kruvisin need siis alla ja driftisin 2 ringi läbi .teine sõit olid ka mõtted ei tea kus uitamas ja ei pand tähele ,et ekraanil pole boxi peatust kirjas nii sai siis sai esimese sõidu harjumusest boxi keeratud .
sinna siis suht kindel võit seekord ka läks :s
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas wirxikas » 03 Mär 2015, 6:52

konka kirjutas:Teises sõidus teise ringi alguses surus wirx mind rajalt välja ja lõi mul esimese ratta punaseks. Mõtlesin et selle pärast pole vaja boksi minna, sest boksis käiguga ma kaotaksin hulga kohti. Sõitsin siis lõpuni rool vildakalt käte vahel.

Vaatasin ka selle olukorra üle. Olin juba sisekurvis ja mulle tundus, et sa ise keerasid mulle peale, välikurvis oli ruumi veel palju. Eks kohtunikud otsustavad.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas lamp » 03 Mär 2015, 10:46

konka, ei teinud sulle meelega haiget kvalis..aga mötle nüüd natuke, pikas lauges kurvis väljast mööda söita? kas ikka on parim möte?

Ja mis puutub nsx-idesse siis au meeste värk, isiklikult vahetaks auto välja. Sest noh jutt oli samast kerest, egas pole meie süüdi et mazda igale turule auto nime ei muutnud ja et nissan silviat pole infiniti nime all.

A kuidas selle ratas punaseks ja joone eest karistused otsa asjast arusaada vöi et mida teha?
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 03 Mär 2015, 10:52

lamp kirjutas:konka, ei teinud sulle meelega haiget kvalis..aga mötle nüüd natuke, pikas lauges kurvis väljast mööda söita? kas ikka on parim möte?

Ja mis puutub nsx-idesse siis au meeste värk, isiklikult vahetaks auto välja. Sest noh jutt oli samast kerest, egas pole meie süüdi et mazda igale turule auto nime ei muutnud ja et nissan silviat pole infiniti nime all.

A kuidas selle ratas punaseks ja joone eest karistused otsa asjast arusaada vöi et mida teha?

meie ei ole paljudes maailma asjades süüdi. autot keegi vahetama ei pea.

äkki sa kirjutad kuidagi arusaadavamalt lahti selle viimase lausega väljendatud mure - ma ei saa mitte midagi aru, millest sa räägid...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

EelmineJärgmine

Mine Back To The 90's



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE