Pidurdamine

Leia omale sobiv online võistlus, ajasõit, liiga. Siinsed sarjad on tõsised ja võidu peale käib korralik kimamine.

Re: Pidurdamine

PostitusPostitas powwa25 » 20 Juun 2014, 11:39

Hundikutsu kirjutas:Ära hakkab väsitama see pidev vingumine, küll on joone kasutamine saadanast ja alavääristab sõitjat, teinekord vingutakse mingite turbode ja ebavõrdsuste üle. Tõsi, mingi piirini on hea arutleda ja asju paremaks muuta aga teatud hetkest hakkab see igasugust sõiduisu vähendama. Enam nagu ei taha/julgegi sõita, tekib selline halb tunne, et kui sa PRO+ tasemel sõita ei oska, siis mine ja mängi arcade mänge või õpi sõitma nagu äss.

Olen märganud, et mõned võtavad GT6 tõsisemalt, kui peaks aga seejuures ei tasu ära unustada, et eelkõige on tegu mänguga ja mäng peaks lõbus olema. Minul neid vingumisi kuulates enam lõbus pole :(

Sain end välja elada :)


Õige. Ostsingi endale sellepärast PS4, et seal mängida. Aitab PS3'st.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Pidurdamine

PostitusPostitas lamp » 20 Juun 2014, 12:02

Ps4 peal pole vist midagi huvitavat väga mängida. Aga see joone teema, ma ise söidan umbes nii nagu päriselt raja peal söidan. Pole jooni ega skidi ega muid söitja abisi, tahaks abs-ist ka lahti saada aga krt ilma perse tunnetuseta ei saa ikka niisama lissalt.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: Pidurdamine

PostitusPostitas soulbleed » 20 Juun 2014, 12:39

Hundikutsu kirjutas:Ära hakkab väsitama see pidev vingumine, küll on joone kasutamine saadanast ja alavääristab sõitjat, teinekord vingutakse mingite turbode ja ebavõrdsuste üle. Tõsi, mingi piirini on hea arutleda ja asju paremaks muuta aga teatud hetkest hakkab see igasugust sõiduisu vähendama. Enam nagu ei taha/julgegi sõita, tekib selline halb tunne, et kui sa PRO+ tasemel sõita ei oska, siis mine ja mängi arcade mänge või õpi sõitma nagu äss.

Olen märganud, et mõned võtavad GT6 tõsisemalt, kui peaks aga seejuures ei tasu ära unustada, et eelkõige on tegu mänguga ja mäng peaks lõbus olema. Minul neid vingumisi kuulates enam lõbus pole :(

Sain end välja elada :)


:good: :good:
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: Pidurdamine

PostitusPostitas pets2 » 20 Juun 2014, 16:55

Hundikutsuga igati nõus, see on kõigest mäng...Eks peab sügisepoole, kui tervis lubab, jälle ühe "ilamjoonetakõiklahti" tegema, siis Aivoga nõus- kõik kasutavad seda, kuidas neile rohkem meeldib. Sarjad hakkavad nagu korduma, tahaks uusi masinaid ja mingit uut formaati. Mul miskit on mõttes tegelt, et võistleja kogub mitte punkte vaid aega, umbes nagu rallis... :?:
Nendele, kes tahavd varem alustada, kuskil 8-9 paiku juba.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: Pidurdamine

PostitusPostitas Noel » 20 Juun 2014, 17:15

pets2 kirjutas:Hundikutsuga igati nõus, see on kõigest mäng...Eks peab sügisepoole, kui tervis lubab, jälle ühe "ilamjoonetakõiklahti" tegema, siis Aivoga nõus- kõik kasutavad seda, kuidas neile rohkem meeldib.. Mul miskit on mõttes tegelt, et võistleja kogub mitte punkte vaid aega, umbes nagu rallis... :?:
Nendele, kes tahavd varem alustada, kuskil 8-9 paiku juba.


Hehehehe...kõik seda mida tahavad "kõiklahtisari", kuule sa tead ise väga hästi, et siin on kindlad sõitjad, kes hakkavad Just sellepärast Halama ja nutma :D :D a´la pole võrdne jne Cräp.

Ralli mõte on hea, endal on olnud plaanis mingi TT sarnast, kus on antud PD põhised reeglid ja aega max TT aeg, tee oma kiire ring millal ise tahad, kasuta millist autot iganes tahad mis seades iganes tahad, Skid keelatud muidugi!. Või siis 30min nr1. ringiga TT ja 30min nr2. ringiga TT...midagi taolist. Kuigi usun, et pole huvilisi seega eos jääb katki :) (kui vaid keegi teeks selle RedBullJunior sarja ära)
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Pidurdamine

PostitusPostitas Mihkel0987 » 20 Juun 2014, 17:43

Nagu hundu ütles see on ainult mäng. Olen ka teisi süüdistanud aga lõpuks olen aru saanud et see on siiski ainult mäng.Äkki lepiks ära ja oleks sõbrad edasi?
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Pidurdamine

PostitusPostitas Hundikutsu » 20 Juun 2014, 20:20

Mihkel0987 kirjutas:Nagu hundu ütles see on ainult mäng. Olen ka teisi süüdistanud aga lõpuks olen aru saanud et see on siiski ainult mäng.Äkki lepiks ära ja oleks sõbrad edasi?
Rahu Mihkel, ega keegi meist kellegiga tülis olegi (ise vähemalt arvan nii), lihtsalt asjad on suve saabudes veidi kokku jooksnud :)

Viimased postitused on teemast väga kaugele kulgenud :D
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Pidurdamine

PostitusPostitas SpcVnd » 20 Juun 2014, 21:21

juhe oon koos jah :s
pakkimine käsil ja homme Hiiumaa - here I come!!!
kuni kolmapäevani chill
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: Pidurdamine

PostitusPostitas wirxikas » 20 Juun 2014, 21:46

SpcVnd kirjutas:juhe oon koos jah :s
pakkimine käsil ja homme Hiiumaa - here I come!!!
kuni kolmapäevani chill

Õige :good: endal plaanis nädala pärast sama ette võtta. :)
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: Pidurdamine

PostitusPostitas SpcVnd » 20 Juun 2014, 21:53

wirxikas kirjutas:
SpcVnd kirjutas:juhe oon koos jah :s
pakkimine käsil ja homme Hiiumaa - here I come!!!
kuni kolmapäevani chill

Õige :good: endal plaanis nädala pärast sama ette võtta. :)

9ndal uuesti :)
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: Pidurdamine

PostitusPostitas Hundikutsu » 21 Juun 2014, 11:20

Peale 26. Juunil lasen ka Eesti kamaralt jalga. Üritan võistlemas edasi käija ja tõestada, et Eesti internet on väga palju parem,kui paljudes muudes kohtade, nimelt kavatsen läägima hakata :D

Juhtute mind läägimas nägema, siis karjuge ja kaon ruttu rajalt :)
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Eelmine

Mine Online võistlused - tõsised sarjad



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE